راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
دیروز دوستم یه premium خرید هاردش 10 گیگش پر بود...18 تا بازی آرکید و چند تا بازی دمو با یه فیلم که درباره دستگاه توضیح میداد توش بود...ولی رو جعبش هیچی در مورد اینا ننوشته بود...
حالا میخوام ببینم همه مدل ها همین جوری هستن یا این یه پک مخصوص بوده؟!:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دیروز دوستم یه premium خرید هاردش 10 گیگش پر بود...18 تا بازی آرکید و چند تا بازی دمو با یه فیلم که درباره دستگاه توضیح میداد توش بود...ولی رو جعبش هیچی در مورد اینا ننوشته بود...
حالا میخوام ببینم همه مدل ها همین جوری هستن یا این یه پک مخصوص بوده؟!:confused:

بله همه مدل ها این چیزا توشه... ;)

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام
به خودم تبرکی میگم:cheesygri360الیت رژیون پال که سفارش داده بودم رسید! من همراهش یه دوتا بازی سفارش دادم یکیwwe 2008و یکیGta ivاین wweمشکلی نداشت ولی وقتی که gta iv رو میزارم این پیغام رو میده
Wrong Region
This Disk's Region Cod Is Incorrect For This Console
این پیغام رو میده از نوشته هاش معلومه که بازی به ریجینش نمیخوره شماهم تایید میکنید؟
وسوال دوم از کجا بفهمیم که دیسک چه ریجینی دارد؟
و این که توی تاپیکgta ivخونده بودم یه نفر هرچی اینgta4رو میگرفت همین پیغام براش میمود چندین باز هم عوض کرد نکنه منم به این بلا دچار شم:((

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
این کابل HDMI To DVI چه کیفیتی رو ارایه میکنه؟از کابل های Component و Composite و VGA بهتره نه؟
آره... ولی کامپونت رو من ترجیح میدم.... HDMI to DVi باسه اتصال دستگاه به مانیتور استفاده میشه و برای مانیتورهایی است که ورودی DVI داره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
به خودم تبرکی میگم:cheesygri360الیت رژیون پال که سفارش داده بودم رسید! من همراهش یه دوتا بازی سفارش دادم یکیwwe 2008و یکیGta ivاین wweمشکلی نداشت ولی وقتی که gta iv رو میزارم این پیغام رو میده
Wrong Region
This Disk's Region Cod Is Incorrect For This Console
این پیغام رو میده از نوشته هاش معلومه که بازی به ریجینش نمیخوره شماهم تایید میکنید؟
وسوال دوم از کجا بفهمیم که دیسک چه ریجینی دارد؟
و این که توی تاپیکgta ivخونده بودم یه نفر هرچی اینgta4رو میگرفت همین پیغام براش میمود چندین باز هم عوض کرد نکنه منم به این بلا دچار شم:((

احتمالا همون مشکل ریجن داری.شما برنامه XDVDMulleter رو دانلود کن(توی تاپیک رایت بازی های XBox 360).

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
یک سوال دیگه پیش اومد برای سیو بازی ها مموری هارد همراه ارکید کافیه دیگه ؟ در ضمن با توجه به اینکه من دارم یک 1931 bw میخرم باید که کابل hdmi to dvi بخرم دیگه ایا این کابل مثلا vga مارک microsoft موجود داره و اگه لطف کنید قیمت بازار جهانی رو بزارید ممنون
2. دوستم گفته باسش کنسول بیارم یک lcd hd tv سونی دارن براش premium بیارم یا arcade ؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام
پدرام جون درمورد مشکل ریجین یکم بیشتر توضیح میدی؟ یعنی منه نمیتونم GTA IVبازی کنم؟:((
احتمالا همون مشکل ریجن داری.شما برنامه XDVDMulleter رو دانلود کن(توی تاپیک رایت بازی های XBox 360).
راستی خیلی ببخشید ولی من اون تاپیک رایت بازی های 360رو پیدا نکردم اگه ادرس دم دستت هست بده لطفا:blushing:

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام.
1)من چند جا خوندم که بعضی ها 360 دست دوم رو به جای نو غالب میکنن:evil:میخواستم ببینم از کجا بفهمم دستگاه اکبند هست اگه میشه یه عکس از اکبند و غیر اکبند بذارید:worthy:
2)من یه تلویزیون lg lcd دارم پشتش یه جای ورودی htmi dvi هست و یه htmi و...... حالا کدومش کیفیت بهتری داره؟؟؟؟:confused:اگه الیت بگیرم کدوم یکی از این کابلا توش هست؟

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
دوستان یکی از فامیلامون می خواد بره کره جنوبی منم بش سفارش ایکس باکس دادم.اما می گن اونجا همه چیز گرونه.کسی اطلاعی نداره مگه اونجا قیمت آرکید نباید دور و بر 300 دلار باشه؟اگه یکم سریع جواب بدین ممنون می شم.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام.
1)من چند جا خوندم که بعضی ها 360 دست دوم رو به جای نو غالب میکننمیخواستم ببینم از کجا بفهمم دستگاه اکبند هست اگه میشه یه عکس از اکبند و غیر اکبند بذارید
2)من یه تلویزیون lg lcd دارم پشتش یه جای ورودی htmi dvi هست و یه htmi و...... حالا کدومش کیفیت بهتری داره؟؟؟؟اگه الیت بگیرم کدوم یکی از این کابلا توش هست؟

1) برای فهمیدن آکبند بودن یا نبودن دستگاه خوب مشخصه دیگه ، باید ببینی پلمپ هست یا نه! ولی خوب اگر دستگاه رو کپی خور کرده باشن حتما پلمپش باز شده! پس اگر می خوای بخری برو بگرد پلمپ شده بخر یا از یک جای معتبر کپی خور شده بخر!

2) ورودی DVI بیشتر برای مانیتور کاربرد داره و کمتر HD TV ورودی DVI داره که تازه اون برای اتصال به کامپیوتر استفاده میشه! در ضمن اون HDMI هست نه htmi ! الیت هم دارای خروجی HDMI هست! اینم بگم که کابلی به اسم HDMI to DVI وجود نداره! بلکه این یک تبدیل هست که از یک طرف ورودی HDMI و از طرف دیگه خروجی DVI داره و برای اتصال به مانیتور استفاده میشه! شما که TVـتون ورودی HDMI داره نیازی به این تبدیل نداری! از لحاظ کیفیت هم فرقی ندارن ، فقط همونطور که گفتم کاربردشون فرق می کنه!

یک سوال دیگه پیش اومد برای سیو بازی ها مموری هارد همراه ارکید کافیه دیگه ؟ در ضمن با توجه به اینکه من دارم یک 1931 bw میخرم باید که کابل hdmi to dvi بخرم دیگه ایا این کابل مثلا vga مارک microsoft موجود داره و اگه لطف کنید قیمت بازار جهانی رو بزارید ممنون
2. دوستم گفته باسش کنسول بیارم یک lcd hd tv سونی دارن براش premium بیارم یا arcade ؟

درباره تبدیل HDMI to DVI که بالا توضیح دادم! تازه این تبدیل در صورتی بدردتون می خوره که کنسولتون خروجی HDMI داشته باشه! همچین تبدیلی هم با برند Microsoft وجود نداره! قیمت جهانی هر نوع لوازم جانبی اصلی هم که بخوای در سایت XBox.com موجوده! شما بهتره برای مانیتورتون یک کابل VGA بخرید!
Memory Card برای Saveـهاتون کافیه ولی اگر احیانا خواستید از لایو Map Pack ، Track Pack و کلا DLC دانلود کنید به مشکل بر می خورید!
برای دوستتون ( و همچنین برای خودتون ) Premium ( که حالا اخیرا شده Pro ) با خروجی HDMI پیشنهاد منه!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یکی از فامیلامون می خواد بره کره جنوبی منم بش سفارش ایکس باکس دادم.اما می گن اونجا همه چیز گرونه.کسی اطلاعی نداره مگه اونجا قیمت آرکید نباید دور و بر 300 دلار باشه؟اگه یکم سریع جواب بدین ممنون می شم.

قیمت ریجن های مختلف فرق می کنن با هم.مثلا الان شما PAL بخری 215 هزار تومان در میاد.اما UC و J گرون تر هست.توی بخش اخبار یه Search بزنی خبر کاهش قیمت ریجن J زده.می تونی حدودش رو بفهمی که قیمتش تو کره و اون طرفا چقدر هست. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر