راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست عزیز اینترکولر تقریبا هیچ فایده ای برای کنسول نداره و ممکنه ضر هم داشته باشه
شما بهتر از روشهایی مثل 12 ولت کرد فنها یا sm استفاده کنی که هم خرج خیلی کمتری داره و هم نتیجه خیلی بیشتری
موفق باشید

اینترکولر اینقدر هم که فکر می کنید بد نیست.یکی از بدی هاش می تونه گرفتن گرد و خاک و رطوبت باشه که خیلی بد هست.12 ولت کردن مطمئنا تاثیرش بیشتر هست.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
می خواستم از دوستان بپرسم چه طور می تونم 360 رو به کامپیوتر بزنم؟می خوام فیلم و عکس بریزم توش
یه چیزی بازی های ارکید رو میشه از رو هارد برداری و بدی یکی دیگه رو دستگاش بریزه؟

Devil may ma

کاربر سایت
Apr 30, 2008
72
قیمتش از 25-30 هزار تومان داره تا 60 تومان.مارک NYKO خوبه.
TV اگر کابل Composite که سه فیش سفید،زرد و قرمز هست رو داشته باشه کافیه.کابل VGA هم بسته به جنسش از 25 شروع میشه تا حدودا 35 تومان.Microsoft VGA Cable اصلی اگر گیرت بیاد خیلی خوبه.
Halo Edition فقط از نظر رنگ با Premium فرق داره و یه Play & Charge Kit روش اضافی هست ولی خوب الایت چون هارد بیشتری داره گرون تر هست.
قیمت Halo3 Special Edition الان توی بازار 600 فکر می کنم باشه ولی خوب 500 تا 530 هم می تونی پیدا کنی. ;)

متشكرم.اگر play &charge kit جداش چقدر در مياد؟
ايا راه ديگه اي براي شارژ باطري وجود دارد؟
با تشكر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
متشكرم.اگر play &charge kit جداش چقدر در مياد؟
ايا راه ديگه اي براي شارژ باطري وجود دارد؟
با تشكر

قیمتش رو دقیق ندارم.بالای 20-25 باید باشه.
از باطری های قابل شارژ هم می تونید استفاده کنید که توی بازار هست.بری عکاسی ها مارک Sony CyberShot هست.2500 میلی آمپر با شارژر. ;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با اجازه آقا پدرام
من یه پرسو جو کردم فهمیدم باطری های سونیی که در بازار هستش اصل نیستن من یه جا اصل پیدا کردم که همین 2500mAh رو 10 تومن می داد باطری ها رو هم دقیق نتونستم ببینم ولی فکر می کنم سبز بودن و یه چیز دیگه هم فهمیدم که باطری های C.F.L 2300mAh از سونیه تقلبی بهترن . این رو هم از یه عکاسه حرفه ای پرسیدم .روی تقلبی ها هم ساخته ژاپن زده گولشو نخورید!
ولی من خودم همین تقلبی ها رو خریدم راضیم.
ولی اولین بار که شارژ کردم 5تا خطه باطری پر بود ولی بعدش 7-8 ساعت که میزارم 3 تا از خط ها پر میشه؟حالا نمی دونم چرا:confused:
آقا بالا که زده ورباتیم 5500 اصله؟!
کسی نمیدونه 360 رو چه طور به PC میزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Devil may ma

کاربر سایت
Apr 30, 2008
72
قیمتش رو دقیق ندارم.بالای 20-25 باید باشه.
از باطری های قابل شارژ هم می تونید استفاده کنید که توی بازار هست.بری عکاسی ها مارک Sony CyberShot هست.2500 میلی آمپر با شارژر. ;)

اين باطري ها حدود چقدر كار مي كنه و چه قيمتي داره؟:confused:

m s

کاربر سایت
Jan 24, 2008
63
نام
مهدی
اين باطري ها حدود چقدر كار مي كنه و چه قيمتي داره؟:confused:
سلام
باتری=C-F-L- 2700MA=تومن2500 ساخت سنگاپور
شارژر =C-F-L- چهارتایی=8000تومن ساخت سنگاپور
با 24 ساعت شارژ در حالت slow بین 10 تا 12 ساعت میتوان باهاش بازی کرد
اگر قیمت مارک sony را بخواهید قیمتای بالا ضربدر 2.5

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من می خواستم با Blower کنسولمو تمیز کنم.چه طوری می تونم دره کنسولو باز کنم؟ضرری که نداره؟
آقا این اچیو منت به چه دردی می خوره؟
بازی های 360 رو میشه با موس کیبورد بازی کرد؟موس کیبورد که می خوره ولی فکر کنم بازی ها ساپورت نکنن،درسته؟بازیی هست که ساپورت کنه؟

آخرین ویرایش:

saeedzr

کاربر سایت
Mar 29, 2008
129
نام
سعید
سلام
می خواستم از دوستان بپرسم چه طور می تونم 360 رو به کامپیوتر بزنم؟می خوام فیلم و عکس بریزم توش
یه چیزی بازی های ارکید رو میشه از رو هارد برداری و بدی یکی دیگه رو دستگاش بریزه؟
با کابل Ethernet میشه 360 رو به PC وصل کرد اما فقط میتونی فایلهایی رو که 360 ساپورت میکنه و توی My Documents هستن ببینی که از طریق Media Sharing توی Media Playerهست.
ولی میتونی هارد رو باز کنی و وصل کنی به PC که هم میتونی چیزای روشو برداری هم میتونی روش فایل بریزی ولی فایلهایی که میریزی 360 نمیخونه چون روی هارد به صورت Encrypt شده هستن،فایلهایی هم که برمیداری نمیتونی Play کنی. فقط به درد بک آپ گرقتن میخوره.
تنها میشه روی هارد از طریق گذاشتن Audio CD و Ripکردن Mp3 ریخت و یا دانلود کرد.
اگه جایی رو اشتباه گفتم اساتید بیشتر راهنمایی کنن.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوستان یک سوال داشتم من میخوام برم کیش آیا اونجا قیمتها برای خرید مناسب است یا بیخیالش یشم .
میخواستم یک elite با مادربورد فالکون بگیرم . کسی از قیمتهای اونجا خبر دارد .:-"
تاریخ هم فکر کنم نوامبر 2007 به بعد گفته بودین .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یک سوال داشتم من میخوام برم کیش آیا اونجا قیمتها برای خرید مناسب است یا بیخیالش یشم .
میخواستم یک elite با مادربورد فالکون بگیرم . کسی از قیمتهای اونجا خبر دارد .:-"
تاریخ هم فکر کنم نوامبر 2007 به بعد گفته بودین .

کیش همیشه قیمتاش بالاست.فکر نمی کنم قیمت این کنسول هم اونجا بهتر از بازار تهران باشه.در ضمن توی کیش و قشم نباید دنبال وسایل برقی بگردید چون کم پیدا میشه و خیلی اوقات هم قلابی هستن. ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من می خواستم با Blower کنسولمو تمیز کنم.چه طوری می تونم دره کنسولو باز کنم؟ضرری که نداره؟
آقا این اچیو منت به چه دردی می خوره؟
بازی های 360 رو میشه با موس کیبورد بازی کرد؟موس کیبورد که می خوره ولی فکر کنم بازی ها ساپورت نکنن،درسته؟بازیی هست که ساپورت کنه؟

طریقه باز کردن XBox 360 :

Code:
http://www.llamma.com/xbox360/repair/Xbox-360-Disassembly.htm

Code:
http://www.clevermod.com/index.php?article=24

Blower رو بهتر هست با فاصله از دستگاه بگیری.فکر نمی کنم فشار هوای زیاد براش خوب باشه.
این اچیومنت ها که Unlock کنی امتیاز میده بهت و هرچی بیشتر باشه کلاست بالاتره...میشه گفت نشون میده که چقدر به جزئیات یه بازی توجه داری.
نه فکر نکنم بشه با کیبورد بازی کرد بازی ها رو.بی خیال موس و کیبورد بشو.... :biggrin1:

ایکس باکس داخل بخری بهتره یا خازج ؟

100% از خارج بخری ارزون تر میفته پات...مخصوصا رجیون PAL. ;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این اچیومنت ها که Unlock کنی امتیاز میده بهت و هرچی بیشتر باشه کلاست بالاتره...میشه گفت نشون میده که چقدر به جزئیات یه بازی توجه داری.
من فکر می کردم چیزی بیشتر از این ها باشه.منم خودم خیلی دوست دارم تمام جاهای بازی رو برم و ته تویه بازی رو در ارم و فکر نمی کنم با یه بار رفتن همه رو بشه گرفت و با وجوده اینکه فقط چند تا عکس میده که ارزشی نداره آدم اگه بازی جذاب نباشه اشتیاقه دوباره بازی کردن نداره
چه چیزایی جدیدا کلاس به حساب میادا:eek::laughing:
ممنون:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر