راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
پنج يا پنجاه؟ من پريميومی نميخوام که دوباره بعد از 6-7 ماه خراب بشه. ميخوام بهترين باشه. يعنی تا جايی که ميشه فالکون باشه بهتره.

واضح هست که بااین پول مادربورد فالکون منتفی هست من هم حرف دوستمون روتایید میکنم هیلو ادیشن
تو این وضعیت پیشنهاد میشه چون با450000بایدپریموم مدل2007بگیری که مادربوردش هم فالکون نیست
یادت باشه سراغ یگانه هم نری یه وقت

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
الان آقا پیام میاره هیلو ادیشن دیگه.همشهری بنده هم هست و من تاییدش می کنم.قیمتاش هم که خوبه.باهاش تماس بگیر تا برات بیاره.

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
یه سوال این dvd های نقره ای مالزی به لنز صدمه می زنه ؟صدمه شدید می زنه یا شایعه است لطفا راهنمایی کنید.بعدش dvd9 الان با قیمت مناسب که همه ازش رازی باشن چیه؟

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
ممنون دوستان.
من اگر بميرم هم نميرم پريميوم بخرم. ديگه خسته شدم. نميخوام بلای 3 چراغ سرم بياد. هيلو آخرين قيمت الان چنده؟ آقا Payam چند ميده؟ قابل اعتماد هست؟ چجوری پولشو حساب ميکنه؟ شمارشون چنده ميشه بگيد؟
دوستان شنيدم آرکيد هم همين قيمته. اگر آرکيد ارزونتر بتونم گير بيارم بهتر نيست؟ يعنی آقا پيمان آرکيد زير 400-450 ميتونه بياره؟

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
یه سوال این dvd های نقره ای مالزی به لنز صدمه می زنه ؟صدمه شدید می زنه یا شایعه است لطفا راهنمایی کنید.بعدش dvd9 الان با قیمت مناسب که همه ازش رازی باشن چیه؟

این دیسکهای استمپری کیفیت جالبی ندارن(البته playbox ها بد نیستن) ولی پیشنهاد میکنم استمپری مصرف نکنی!
Dvd9 خوب هم فوجی,ورباتیم دیسکهای خوبی هستن!

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
ممنون دوستان.
من اگر بميرم هم نميرم پريميوم بخرم. ديگه خسته شدم. نميخوام بلای 3 چراغ سرم بياد. هيلو آخرين قيمت الان چنده؟ آقا پيمان چند ميده؟ قابل اعتماد هست؟ چجوری پولشو حساب ميکنه؟ شمارشون چنده ميشه بگيد؟
دوستان شنيدم آرکيد هم همين قيمته. اگر آرکيد ارزونتر بتونم گير بيارم بهتر نيست؟ يعنی آقا پيمان آرکيد زير 400-450 ميتونه بياره؟
اسمش پیامه.
قابل اعتماد هم هست.
قیمتش هم از هرجای دیگه کمتر هست.بسته هم اکبند هست حتی پلاستیک دورش هم باز نمی کنه و به شما تحویل میده.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون دوستان.

من اگر بميرم هم نميرم پريميوم بخرم. ديگه خسته شدم. نميخوام بلای 3 چراغ سرم بياد. هيلو آخرين قيمت الان چنده؟ آقا پيمان چند ميده؟ قابل اعتماد هست؟ چجوری پولشو حساب ميکنه؟ شمارشون چنده ميشه بگيد؟

Halo Edition رو آقا پیام الان 1 دونه داره که 500 تومان میده.

شخص قابل اعتمادی هست.تعداد زیادی از دوستان ازشون خرید کردن.شمارشون هم 09177736568 هست.قیمتاشونم مناسب.

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
صدمه دیدن لنز فکر می کنم به جنس Dvd بستگی داره و به تر و تمیزی Dvd

من رفته بودم امروز بخرم یارو ار این استمپری ها داشت و هم رایتی و می گفت هیج فرقی با هم ندارن و شایعه الکیه .حالا من موندم کدوم بهتره؟کسی هست استمپری استفاده کرده باشه و لنزش خراب شده باشه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
صدمه دیدن لنز فکر می کنم به جنس Dvd بستگی داره و به تر و تمیزی Dvd
و صدالبته نحوه ی رایت!

؟کسی هست استمپری استفاده کرده باشه و لنزش خراب شده باشه؟

بله!
دیسکهای استمپری گرون ترن و ازش ندارن همون رایتی خیلی خوبه...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من رفته بودم امروز بخرم یارو ار این استمپری ها داشت و هم رایتی و می گفت هیج فرقی با هم ندارن و شایعه الکیه .حالا من موندم کدوم بهتره؟کسی هست استمپری استفاده کرده باشه و لنزش خراب شده باشه؟

افرادی که با این نوع دیسک ها لنز دستگاهشون خراب شده توی این سایت زیاد هستن.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
شما ضرب المثل کاسب . ماست ترش و ....
رو نشنیدی :biggrin1:
خوب معلومه که چون اون دیسک ها سود بشتری دارن میگه بهتره
من یکبار یک playbox گذاشتم تو دستگاه درایو صدای جت میداد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر