راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
این یه چیز تابلو، مطمئنا اگه ما هم تو یه کشوری بودیم که قانون کپی رایت توش رعایت میشد، حداقل 80% مون بجای 360،ps3 میگرفتیم.

از اونجایی که 100 درصد تو اون کشوری که ما بودیم نمایندگی مایکروسافت هم بود بازم 360 میخریدم چون دیگه ترسی از 3 چراغ نداشتم! البته الانشم ندارم:)

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
این یه چیز تابلو، مطمئنا اگه ما هم تو یه کشوری بودیم که قانون کپی رایت توش رعایت میشد، حداقل 80% مون بجای 360،PS3 میگرفتیم. مخصوصا الان که BD هم بعنوان فرمت قالب فیلم گوی رقابتو از toshiba گرفته و خودشو تقریبا انحصار کرده و PS3 هم خودش یه پلیر تمام عیار BD. ولی خوب اینجا ایران و متاسفانه یا خوشبختانه کپی رایت نداره. و صد البته برای بچه هایی با توان مالی کم مثل من پرداخت هزینه یه بازی اونم نزدیک 100 تومن سخت یا غیر ممکنه(در حالیکه تفاوت اونچنانی هم با 360 نداره !). این دلیل اینکه از PS3 حمایت نمیشه چون حکایت گوشت و گربه است. اما از حق هم نباید گذشت که MS هم با این کنسولش خوب غوغا کرد و تونست تا جایی ناکامی گذشتش زمان xbox رو جبران کنه .

نه دوست عزیز!
شما نمیتونی امکان پخش بلوری را یک برتری قطعی برای PS3 بدونی و نتیجه بگیری که به واسطه برنده شدن BD به HD-DVD به طور قطع ملت باید PS3 را بخاطر این قابلیت انتخاب کنن.
فراموش نکنین که درصد بسیار کمی از افراد کنسول را برای فیلم پخش کردن خریداری میکنن. به زودی (حتی الان هم داره رایج میشه) سیستمهای سینمای خانگی همه به درایوهای پخش BD و HD-DVD مجهز خواهند شد و اون وقته که هیچکس لذت پخش یک سینمای خانگی استاندارد را با یک کنسول بازی عوض نمیکنه و با پرداخت یک مبلغ ثابت صاحب تمام اون امکانات میشه! درست مثل همین DVD! بلوری هم بزودی از حالت یک "برگ برنده" خارج میشه!
دنبال این نباشید که ثابت کنید PS3 به این دلایل خوبه و X360 به اون دلایل بده! هر دو دستگاه برتری ها و کاستی هایی دارن. به عنوان مثال یک نکته میگم که دوستانی که پخش بلوری را برتری PS3 میدونن از اشتباه دربیان! به خوبی میدونین که 360 با قابلیت سازگاری کامل با امکانات sharing و در حد دیگر media sharing ویندوز عرضه شده و به این ترتیب نه فقط BD ، بلکه شما میتونین هر نوع مدیا دیگر با هر کیفیتی را روی تلویزیون خودتون استریم کنین :-" به همین سادگی، به همین خوشمزگی :cool: ریموت یونیورسال 360 هم به این مجموعه میتونین اضافه کنین و برو تا تهش! در حقیقت بر خلاف چیزی که خیلی از دوستان ممکنه تصور کنن، قابلیتهای مولتی مدیای 360 بسیار انعطاف پذیرتر از PS3 هست

موفق باشید

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
فراموش نکنین که درصد بسیار کمی از افراد کنسول را برای فیلم پخش کردن خریداری میکنن

اگه منظورت ایران هست باهات موافقم اما جاهای دیگه اینطور نیست ;) نمونش موقع عرضه ps2 که خیلیها واسه dvd-playerش خریدنش و الانم آمار فروش WII داره دوباره این قضیه رو نشون میده . خیلیهارم میشناسم که فقط بخاطر blu-ray رفتن ps3 خریدن (البته نه تو ایران).
تو ایران بیشتر اینایی که کنسول میگیرن هدفشون فقط بازیه وبس و کمتر به امکانات جانبی و مالتی مدیاش توجه میکنن . :cool: (منم ازین دسته هستم :cheesygri)

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
سلام...من فکر میکردم اینجا به سوالات جواب داده میشه..اما میبینم نظر سنجیه....من فالکون میخریدم اگه پیدا میکردم..حالا لطف کنید منو راهنمایی کنید؟
من یه پرمیوم دارم که مشکل 3 چراغ داره و دیگه ازش قطع امید کردم.
حالا میخوام از این مدلایی که مادربورد فالکون دارن بخرم....
1.شما از بین halo edition , elite , premium کدوم رو پیشنهاد میکنید(قیمت هم بدید لطفا)؟؟؟
شنیدم الایت و هیلو ریجن آسیا ندارن ...اما من حتما ریجن آسیا میخوام چون 30 تا بازی که دارم اکثرا آسیا هستن.
2.اگه الایت یا هیلو بگیرم میتونم ریجنشو به آسیا تغییر بدم؟
3.یه جای خوب اگه سراغ دارید لطفا شماره تلفن بدید من زنگ بزنم.

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
اگه منظورت ایران هست باهات موافقم اما جاهای دیگه اینطور نیست ;) نمونش موقع عرضه ps2 که خیلیها واسه dvd-playerش خریدنش و الانم آمار فروش WII داره دوباره این قضیه رو نشون میده . خیلیهارم میشناسم که فقط بخاطر blu-ray رفتن ps3 خریدن (البته نه تو ایران).
تو ایران بیشتر اینایی که کنسول میگیرن هدفشون فقط بازیه وبس و کمتر به امکانات جانبی و مالتی مدیاش توجه میکنن . :cool: (منم ازین دسته هستم :cheesygri)

ولی همونطور که عرض کردم BD هم بزودی مثل DVD جزو قابلیتهای استاندارد یک سیستم پخش خونگی یا سیستمهای سینمای خانگی درمیاد و از حالت برگ برنده خارج میشه!
در مورد جمله آخرتون هم همونطور که عرض کردم قابلیتهای Multi Media ی 360 انعطافپذیرتر از PS3 هست. رو این مورد اصرار نکنین!
البته هدف من این نیست که ثابت کنم 360 از PS3 بهتره یا مثلا قابلیت پخش BD چیز اضافه ای هست. نه! منظور این نیست. ولی خب اینها عامل اصلی برتری و برگ برنده کنسول نمیتونه باشه. مهمترین معیار سنجش موفقیت یک محصول اقبال عمومی اون در بازار هست. /:)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام...من فکر میکردم اینجا به سوالات جواب داده میشه..اما میبینم نظر سنجیه....من فالکون میخریدم اگه پیدا میکردم..حالا لطف کنید منو راهنمایی کنید؟
من یه پرمیوم دارم که مشکل 3 چراغ داره و دیگه ازش قطع امید کردم.
حالا میخوام از این مدلایی که مادربورد فالکون دارن بخرم....
1.شما از بین halo edition , elite , premium کدوم رو پیشنهاد میکنید(قیمت هم بدید لطفا)؟؟؟
شنیدم الایت و هیلو ریجن آسیا ندارن ...اما من حتما ریجن آسیا میخوام چون 30 تا بازی که دارم اکثرا آسیا هستن.
2.اگه الایت یا هیلو بگیرم میتونم ریجنشو به آسیا تغییر بدم؟
3.یه جای خوب اگه سراغ دارید لطفا شماره تلفن بدید من زنگ بزنم.
1-بستگی به بودجه شما داره بین همه اینها الیت ازهمه بهتر هست البته به غیر ازهارد 120گیگ وخروجی
HDMIفرق دیگه ای باپریموم وغیره نداره البته خاطرنشان کنم که ایراداتش هم برطرف شده ومادربورد فالکون داره
در مورد هیلو ادیشن من اطلاعات زیادی ندارم فقط این رومیدونم که تعدادمحدودی ازاین پکیج تولید شده درمورد
مادربوردش هم این رو میدونم که فالکون هست درضمن اخیرا پریمیوم های جدید هم بامادربورد فالکون تولید
میشن که قیمتشون تا اونجایی که من میدونم بالی 500هزارهستن بااین هال قیمت جدید ندارم
2_هیلو ریجن اسیا نداره ولی فکرکنم الیت داشته باشه درضمن اگه نداشته باشه هم مشکلی نیست تو ایران
میتونی این کار روانجام بدی (فروشگاه نکست جن هم مطمئن هست وهم میتونه ریجن دستگاه روتغییر بده)
http://www.nextgen.ir

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
سلام سلام. من تا آخر اسفند حدود 450 تومان دارم که ميخوام بهترين مدلی که ميشه با این مقدار پول خريد رو بدونم؟
دوستام قبلا يک ایکس باکس پريميوم داشتم که 3 چراغ شد و از دست رفت. نميخوام ديگه این بلا سرم بياد. خواهشا کامل و دقيق راهنماييم کنيد.
ممنون

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام سلام. من تا آخر اسفند حدود 450 تومان دارم که ميخوام بهترين مدلی که ميشه با این مقدار پول خريد رو بدونم؟
دوستام قبلا يک ایکس باکس پريميوم داشتم که 3 چراغ شد و از دست رفت. نميخوام ديگه این بلا سرم بياد. خواهشا کامل و دقيق راهنماييم کنيد.
ممنون

مطمئن باش با این پول دمه عید بهت DS هم نمیدن :biggrin1:(شوخی کردم) ولی خودتون از قیمت کنسول قبل از تعطیلات رو میدونید
اگه شانس بیاری یک پریمیوم از این قدیمی ها بهت بدن

Jimmy hopkins

کاربر سایت
Dec 24, 2007
37
نام
mahdi
ممنون

اگه پنج تومن روش بزاری میتونی یه premium از نکست جن بگیری فکرم نکنم گرون کنه ! ;)

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
پنج يا پنجاه؟ من پريميومی نميخوام که دوباره بعد از 6-7 ماه خراب بشه. ميخوام بهترين باشه. يعنی تا جايی که ميشه فالکون باشه بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر