راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

pirates

کاربر سایت
Oct 14, 2005
530
نام
MORTEZA
بچه ها من گفتم یکی واسم بیاره
گفتم درایوش سامسونگ ماله فوریه به بعد و ماله اسیا باشه!؟ حله!؟
راستی تو سایت ایک باکس قیمت مثل اینکه ارزون شده نه!؟

ehsantc

کاربر سایت
Mar 3, 2006
44
360 طبق آمار امروز تو پاساژ لباف یعنی تو توپخونه و فروشگاه های اطراف آن بین 450 تا 480 فروخته می شه:
شادی: 450
فتحی: 460
کیان: 480
بقیه جاهها هم من اسمشونو نمیدونم ولی قیمت بین همین 450 تا 480 بود.
همشون هم تخفیف بده هستن.
به نظر من کلآ شادی هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ اطمینان برای خریدن کنسول بهتره چون کنسول زیاد داشت اونم از همه نوع درایو و region و تاریخ ساخت (میگن که مغازه ها از جاهای دیگه ی شهر مثال پیکسل همه میان از این خرید میکنن). صاحبش ولی یکم مثل اینکه جوشیه ... حالا نمیدونم واقعآ اینجوری هست یا نه!

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
360 طبق آمار امروز تو پاساژ لباف یعنی تو توپخونه و فروشگاه های اطراف آن بین 450 تا 480 فروخته می شه:
شادی: 450
فتحی: 460
کیان: 480
بقیه جاهها هم من اسمشونو نمیدونم ولی قیمت بین همین 450 تا 480 بود.
همشون هم تخفیف بده هستن.
به نظر من کلآ شادی هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ اطمینان برای خریدن کنسول بهتره چون کنسول زیاد داشت اونم از همه نوع درایو و region و تاریخ ساخت (میگن که مغازه ها از جاهای دیگه ی شهر مثال پیکسل همه میان از این خرید میکنن). صاحبش ولی یکم مثل اینکه جوشیه ... حالا نمیدونم واقعآ اینجوری هست یا نه!

من خودم از فتحی خریدم 440000 تومان .:-"

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
من خودم از فتحی خریدم 440000 تومان .:-"

این فتحی واقعا کارش درسته .
به نظر من بهترین مغازه واسه خرید X360 و لوازم جانبیش همین مغازس :love:
دلیل :
1.رفتار و برخورد عالی با مشتری حتی پشت تلفن
2.قیمت های مناسب و عالی و تخفیف های بعضا باور نکردنی
من خودم X360 رو از فتحی خریدم. البته اقا فریدون گل (Osos) واسم خرید چون خودم اصفهانم ;)

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
این فتحی واقعا کارش درسته .
به نظر من بهترین مغازه واسه خرید X360 و لوازم جانبیش همین مغازس :love:
دلیل :
1.رفتار و برخورد عالی با مشتری حتی پشت تلفن
2.قیمت های مناسب و عالی و تخفیف های بعضا باور نکردنی
من خودم X360 رو از فتحی خریدم. البته اقا فریدون گل (Osos) واسم خرید چون خودم اصفهانم ;)
ولي من يه جورايي ميترسم از اين فروشگاههاي توپخونه خريد كنم ...
مخصوصا اينكه خيلي هاشون تو كار تعمير هم هستن ميترسم دستگاه تعميري بندازن به ادم

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
بچه ها من یک مشکل دارم از اون جایی که تو اصفهانم اگه بخوام سری core بگیرم میتونم ولی اگه بخوام اون یکی سری بگیرم باید کامپیوتر را بفروشم تلویزین hd هم تا اخر تابستون فکر کنم بگیریم 43 اینچش
اگه بخوام ارتقا بدم اینو میگیرم:

vga:8600gt
ram 1 gig
cpu:3800+ amd x2
بودجه فقط برای سری core دارم

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
سلام.من امشب 360 رو استاد کردم عجب چیزیه کفم بریده حالا یک سوال دارم
تلوزیون من hd نیست ولی جای 6 تا سیم hd رو داره(به همون رنگ هم هست) ولی وقتی 6 تاش رو میزنم و کابل رو هم میذارم رو hd تصویر 2تایی میشه حالا میخواستم بدونم آیا امکان داره تلوزیونم hd باشه که البته خودم بعید میدونم یا اگه hd هست چی کار کنم که صفحه 2تایی نشه؟

واقعا نموتونی بفهمی تلویزیونت hd هست یا نه
اون ورودی hd نیست که در بعضی component هستش در بعضی dvd (معمولا تلویزیون های 21 )
فیشو روی tv بذار و وصل کن به hd نمی رسه ولی از ورودی معمولی بیشتره کیفیتش.
در ضمن 5تا فیشه به hd (وcomponent )وصل میشه نه 6تا احتمالا اشتباهی وصل کردی:eek:

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
دبی که کپی رایت نیست ولی واسه اینکه یه منطقه ی تجاری این طوریه!
کلا خارج از ایران که کپی رایت هست قیمتها رو به قیمت مایکروسافت میدن پس ارزون تره...
كپي رايت كيلو چند بابا ؟؟!! :laughing:

ehsantc

کاربر سایت
Mar 3, 2006
44
ولي من يه جورايي ميترسم از اين فروشگاههاي توپخونه خريد كنم ...
مخصوصا اينكه خيلي هاشون تو كار تعمير هم هستن ميترسم دستگاه تعميري بندازن به ادم
اونا هرجور که بخوان کنسولو بهت بندازن کنسول تعمیری که دیگه بهت نمی دن چون اونا حاضر نیستن که بیان کنسول خراب بخرن بعدش بیان تعمیرش کنن و بفروشنش به من و تو...
کنسول دسته دوم هم فکر نکنم کسی از این مغازه دارها بخره. کسی میدونه کدومیک از این مغازه دارها کنسول دسته دوم می خره؟

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
یگانه پدر سوخته!!!! البته من دهن این یگانه رو موقع کنسول خریدن سرویس کردم :cheesygri !
مغازه دارها معمولا میخرن 2 برابر چیزی که دست 2 رو خریدن میفروشن اگه خیلی با انصاف باشه بهت میگه ولی یگاه نمیگه که دست 2 هست باید یه دستی زد بهش کاری که من کردم و قرمز کرد:cheesygri :cheesygri !!!!
از دستگاهی که بهم داد راضی بودم 1 ماه پیش هم فروختم به خاطر پولش:(! ولی برای فهمیدن دست 2 بودن، hard دستگاه رو موقع خرید بو کنید هیچ بو یی نباید بده و باید بوی نو بودن بده اگه یه کم بو میداد دست 2 هست! پشت کنسول رو هم بو کنید !
بوي چي ميده ؟؟!! :) حتما بوي يگانه رو ميده !! :laughing::cheesygri

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
لطفا جواب بدید

میخواستم بدونم من فقط بودجه برای سزی کور دارم میصرفه بخرم اگه میشه قیمت دو تا سری هم بنویسید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر