راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام به همه
بچها من فردا میخوام ایکس باکس بخرم ممنون میشم کمکم کنید.(میخوام تهران بگیرم توپخونه اینجارو همه میشناسید چه جور ادمهایی هستند)
1.اول از همه به چی باید تو جه داشته باشم؟؟؟
2.اینایی که اصطلاحا میگند کپیشون نرم افزاری هست بهتره یا اونایی که بردشون سوراخ میشه ؟؟+یه راه تشخیص(هر کسی یه چیزی می گه واسم خیلی مهمه !)
3.قضیه اینکه میگن لوازم فابریک دستگاه با غیر اصلها عوض میکنند واسه قیمتها پائین بیاد راسته؟؟
4.این تفاوت درایوها چی هست ؟؟؟مثله 0225 یا 1407 یا 9504 و...
پیشاپیش از همتون تشکر میکنم!!!

سلام
من امروز کرج اسلیم قیمت گرفتم خیلی گروون 340، ظاهرا باید بیام تهران بخرم.
فقط چند تا سوال داشتم اگه راهنمایی کنید.
بنده چون این کاره نیستم می خواستم بدونم که
1- اسلیم 4 گیگ رو باید حتما بهش هارد اکسترنال وصل کنم؟ اگه هارد نگیرم و بخوام بازی دانلود کنم باید رو دی وی دی 9 رایتش کنم؟ در کل بعد دانلود چطور میتونم رو اسلیم اجراش کنم؟ همین مای پسپورت western digital که دارم جواب میده یا هارد خاصی باید تهیه شه؟
2- با توجه به اینکه همه دستگاهها 100% باز شدن از کجا مطمئن شم دستگاه و دسته اصل هست؟
3- آیا اگه با اسلیم به لایو وصل بشم هک می پره؟ یا همچنان باقی می مونه و دیگه اینکه با آپدیت فریم ویر و داشبورد چطور؟ باید دستگاه بره مغازه هک شه دوباره؟
4- سوال آخر اینکه تهران از کجا برم خرید کنم که مطمئن باشه؟ دوستانی که قدیمی هستن و استادن می تونن جای خاصی رو معرفی کنن(پیام خصوصی)؟

ممنونم

سلام
من امروز قصد خرید دارم تا عصری
لطفا حداقل دو تا از مواردرو راهنمایی کنید.

من هم همین سوال رو دارم . ممنون میشم جوابمون رو بدید . .اول از همه به چی باید تو جه داشته باشم؟؟؟2.اینایی که اصطلاحا میگند کپیشون نرم افزاری هست بهتره یا اونایی که بردشون سوراخ میشه ؟؟+یه راه تشخیص(هر کسی یه چیزی می گه واسم خیلی مهمه !)3.قضیه اینکه میگن لوازم فابریک دستگاه با غیر اصلها عوض میکنند واسه قیمتها پائین بیاد راسته؟؟4.این تفاوت درایوها چی هست ؟؟؟مثله 0225 یا 1407 یا 9504 و...

سلام به همه
بچها من فردا میخوام ایکس باکس بخرم ممنون میشم کمکم کنید.(میخوام تهران بگیرم توپخونه اینجارو همه میشناسید چه جور ادمهایی هستند)
1.اول از همه به چی باید تو جه داشته باشم؟؟؟
2.اینایی که اصطلاحا میگند کپیشون نرم افزاری هست بهتره یا اونایی که بردشون سوراخ میشه ؟؟+یه راه تشخیص(هر کسی یه چیزی می گه واسم خیلی مهمه !)
3.قضیه اینکه میگن لوازم فابریک دستگاه با غیر اصلها عوض میکنند واسه قیمتها پائین بیاد راسته؟؟
4.این تفاوت درایوها چی هست ؟؟؟مثله 0225 یا 1407 یا 9504 و...
پیشاپیش از همتون تشکر میکنم!!!
ممنون از همه

عزیزان چند تا سوال

1. دوستی به من گفت که اگه دستگاهت با LT2کپی بشه همچنان بازیهایی که میخوای آنلاین بری رو اورجینال بگیری هیچ مشکلی پیش نمیاد و باقی بازیهای کپی رو میتونی راحت آفلاین بزنی.
درسته این قضیه؟

2. دوستانی که الان دسگاه کپی دارن... چند وقت یه بار هی آپدیت فیرم ویر لازم میشه؟ (بخاطر دردسرش میپرسم. خودم زمانای قدیم از این کارا میکردم ولی الان دیگه نه وقتشو دارم و حوصلشو).

3. مورد دیگه هم اینکه 1 جریانی تو تاپیکی خوندم درست متوجه نشدم. آپدیتهایی که اتوماتیک موقع آنلاین بودن انجام میشه یا موقع اجرای بازیهایی جدیدش نصب میشه، باعث میشه اتفاقی برای هک درایو بیافته؟ دوباره باید آپدیت کرد درایو رو؟ چجوریاست؟

من خودم داغدیده بن ویو 2008 یا 2009 بودم و بعدش هم 3 چراغ 0110 روی پریمیوم فالکون! دوباره نمیخوام بلافاصله تکرار بشه. اول میخواستم اورجینال بزنم کلا ولی خساب کردیم دیدیم نمیصرفه!

تنکس این ادونس!

دروغی بیش نیست

نه این قیمت رو اشتب وارد کردم 390 تومن برای 250 گیگ اسلیم نه 250 تومن :دی (شرمنده)

من میخوام برم اسلیم بگیرم

الان کلا اسلیم درایو LITE-ON بهتر از HITACHI هست دیگه اره؟

بعد درایو لایت ان کدومش بهتره؟

این عدد های چهار رقمی چیه؟ مثل0225 و 9504 و ... کلا کدومش بهتره

میگن بعضی جاها لوازم اصلی رو با غیر اصلی عوض می کنن برای کاهش قیمت

یه جا رو بگید برم بخرم اسلیم 250 گیگ رو که نه قیمتش نجومی باشه ( مثل 480 ) نه یه جوری باشه که دستگاه به لعنت هم نیرزه کلا یه چیز متعادل ( اگه ارزون بود و خوب که چه بهتر )

---------- نوشته در 04:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:48 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال دیگه من بین دو تا چیز شک دارم

از یه طرف می خوام برم از فوشگاه حقیقت بگیرم چون بچه ها می گن کارش 20 و این حرفا

از طرفه دیگه میخوام برم از http://www.mihanmarket.com/Shops/99/فروشگاه-آسیا اینجا بگیرم چون یه سال گارانتی داره

کلا چه کنم با گارنتی بگیرم یا بیگارانتی؟

نه این قیمت رو اشتب وارد کردم 390 تومن برای 250 گیگ اسلیم نه 250 تومن :دی (شرمنده)

من میخوام برم اسلیم بگیرم

الان کلا اسلیم درایو LITE-ON بهتر از HITACHI هست دیگه اره؟

بعد درایو لایت ان کدومش بهتره؟

این عدد های چهار رقمی چیه؟ مثل0225 و 9504 و ... کلا کدومش بهتره

میگن بعضی جاها لوازم اصلی رو با غیر اصلی عوض می کنن برای کاهش قیمت

یه جا رو بگید برم بخرم اسلیم 250 گیگ رو که نه قیمتش نجومی باشه ( مثل 480 ) نه یه جوری باشه که دستگاه به لعنت هم نیرزه کلا یه چیز متعادل ( اگه ارزون بود و خوب که چه بهتر )

---------- نوشته در 04:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:48 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال دیگه من بین دو تا چیز شک دارم

از یه طرف می خوام برم از فوشگاه حقیقت بگیرم چون بچه ها می گن کارش 20 و این حرفا

از طرفه دیگه میخوام برم از http://www.mihanmarket.com/Shops/99/فروشگاه-آسیا اینجا بگیرم چون یه سال گارانتی داره

کلا چه کنم با گارنتی بگیرم یا بیگارانتی؟
نیازی نیست که به این سوالات جواب بدیم فقط میگم برو از حقیقت بگیر که جلوی چشمت یه کنسول آک میاره باز میکنه و کپیخور میکنه
و این گارانتی ها همش چرته این کنسول ها وقتی که کپیخور میشن گارانتی اصلیشون که گارانتی خود مایکروسافت هست منقضی میشه و الان هم حقیقت 250 گیگ رو 425 تومن میده و روز به روز قیمت ها داره میره بالا از من شنیدی همین الان برو بخر

سلام دوستان
من هفته ی پیش یک xbox slim 4GB از مشهد(خیابان سعدی)خریدم.335 تومن.یک دسته وایرلس 65 تومن.شارژ دسته 12 تومن.کابل اپتیکال 8 تومن.
کپی خور شده بود و فروشنده همونجا یک سی دی گذاشت توش آپدیت کرد.
در کل زیاد حساس نباشید . من اولین بارم بود xbox میخریدم و مشکلی نداشتم.الانم خیلی ازش راضی ام.
با تشکر

سلام یه سوال دارم شاید خیلی ربطی نداشته باشه

اگه بخوام بازی اینترنتی بخرم پیناتا بازی هاش بهتره یا همین حقیقت ( غیر حضوری..از نظر کیفیت و این حرفا )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or