راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
دوستان من آرکید گرفتم راضیم این دوستم میگه میخواد اسلیم بگیره بالاخره هک شده ؟
این چی میگه ؟
ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با مادربورد والهالا کپی شده 470 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
آقا شاید جاش نباشه ولی میپرسم
من یه 360 دارم حالا یکم پول دستم اومده داداشه میگه بده یه ps3 بگیر خودمم دوست دارم kinect بگیرم حالا می خواستم ببینم کدوم بیشتر ارزششو داره ps3 یا kinect؟
ممنون
:-/:-/

هیچ1361

کاربر سایت
Apr 7, 2011
61
من یه 360 دارم حالا یکم پول دستم اومده داداشه میگه بده یه ps3 بگیر خودمم دوست دارم kinect بگیرم حالا می خواستم ببینم کدوم بیشتر ارزششو داره ps3 یا kinect؟
ممنون

عجب سوال تخصصیی :d
مثل اینه که بگی بنظرتون برم تلویزیون ال ای دی بگیرم یا یخچال ساید:d

برادر من کینکت یه وسیله جانبی برای ایکس باکسه!!
ps3 خ.دش یه کنسول دیگس !!

پ.ن : ps3 میخوای چه کنی همون کینکتو بگیر با بقیه پولتم برو حال دنیا رو ببر b-)

هیچ1361

کاربر سایت
Apr 7, 2011
61
دوستان من آرکید گرفتم راضیم این دوستم میگه میخواد اسلیم بگیره بالاخره هک شده ؟
این چی میگه ؟
ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با مادربورد والهالا کپی شده 470 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)

هک که نشده ...
اونم والله من نفهمیدم این مادربرده چیه:d
فقطم فک کنم تو ایران هست:))

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
با سلام
این ارور wrong Region که دستگاه می ده و بازی رو اجرا نمی کنه چه راه حلی داره
چون هر چی بازی فوتبال مثل فیفا و پی اس رو گذاشتم این ارور داد
بهترین راه حل چیه
رجین دستگاه NTSC-J هست
بازیهایی که به این دستگاه می خوره چطوری میشه تشخیص داد
یا علــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
:) :d >:d< :"> b-)
شما باید رجیون بازی رو قبل از خرید چک کنید که با دستگاه یکی باشه (یا Free باشه). از فروشنده باید بپرسید چون روی جلد ممکنه الکی زده باشه.
الان چند ساله که اکثر دستگاه ها و اکثر گیم های بازار پال هستند و ممکنه سخت بتونید رجیون دیگه گیر بیارید و بیشتر باید دنبال بازی های Free باشید.
برای NTSC/j لیست محمود رو ببینید چیزی داره؟
ممنون
کاملا سلیقه شخصی هستش. اگر اینجا بپرسید همه میگن 360 و اگر برین بخش PS3 همه میگن پلی 3، دیگه سلیقه خودتونه کاملا.
ولی من هم مثل هیچ به نظرم 360 با کینکت بسیار انتخاب بهتریه.
اقایون یکی بگه که من الان ایکس باکس اسلیم بخرم یا الان به درد نمیخره؟!!:-/:-s
والله اگر هم کسی جواب قطعی به سوال تون بده روی هوا صحبت کرده، چون اصلا معلوم نیست در آینده چه اتفاقی بیافته.
ولی من شخصا جای شما بودم همین اینترنت رو می گشتم و یه اسلیم هک شده 9504 با قیمت مناسب می گرفتم که بعدا که ارزون شد حرص نخورم. ;)
شاید حتی دست 2 تمیز هم گیر بیاد.

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
آقا من از فلشم سیو ها مو ترنسفر (cut) کردم تو ایکس باکس بعد دیدم که تو ایکس باکس زده corrupted به خاطر همین پاکشون کردم تا دوباره از فلش بریزم تو ایکس باکس بعد یادم اومد که همه رو ترنسفر کرده بودم . راهی داره که این اطلاعات رو برگردونم ؟ یا خودم یا ببرم جایی ؟

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
آقا من از فلشم سیو ها مو ترنسفر (cut) کردم تو ایکس باکس بعد دیدم که تو ایکس باکس زده corrupted به خاطر همین پاکشون کردم تا دوباره از فلش بریزم تو ایکس باکس بعد یادم اومد که همه رو ترنسفر کرده بودم . راهی داره که این اطلاعات رو برگردونم ؟ یا خودم یا ببرم جایی ؟

تو رو خدا جواب بدین .

amirme

کاربر سایت
Jan 21, 2011
65
شاید شما منظورتون کابل های سه فیشه ی معمولیه
من منظورم کابل ها ی پنج فیش که تا 1080p هم ساپورت می کنه
من برای ps3 از این کابل به جای HDMI استفاده می کردم
چون یک LCD داشتم که HDMI بهش نمی خورد

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
تو رو خدا جواب بدین .

می تونی با استفاده از برنامه های بازیابی اطلاعات دوباره اطلاعات فلش رو بدست بیاری. البته تا موقعی که روی فلش چیز تازه ای نریختی!چونکه اطلاعات توی هارد یا مموری ها هیچوقت پاک نمی شن بلکه روی هم می شینن.
کارسختی هم نیست ولی ور رفتن داره اگه خودت نتونستی بکنی ببر بیرون بده برات انجام بدن.
برای برنامه ها هم الان دقیقا اسمش یادم نیست ولی اگه یه سرچی بزنی می تونی دانلود کنی.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بچه ها یه کابل اچ دی ام آی خوب با قیمت مناسب معرفی می کنید ؟
بعد این دسته های هیلو ریچ قیمت توپخونشو می دونید ؟ یا جایی رو می شناسین که بفروشن قیمتشم مناسب باشه ؟
دسته جدید ( دی پدش تغییر کرده ، برای اسلیمه ) سادش چنده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر