راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

carter

کاربر سایت
Oct 31, 2006
26
help

سلام دستم به دامنتون.داشمspilintel cell بازی میکردم game over که شدم بازی که اومد تصویر شروع کرد به پریدن روشن خاموش کردم کابلارو چک کردم هاردو در اوردم ولی تصویر ثابت نشد
فکر میکنید مشکل از چیه باید چیکار کنم دستگاه هم هیچ اروری نداده ولی خودم دارم سکته میکنم لطف کنید یه کمکی به ما بکنید ثواب داره :(

یکی ما رو تحویل بگیره

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من فقط کوتاه بگم که لرزش مانیتور ها (هر نوعی) یکی برای اینه که برق دارای نوسانه.
دومی هم که خودم دچارش بودم میدان مغناطیسیه.یعنی اگه مانیتور اطراف یک کابل برق باشه یا نزدیک یخچال و کلا چیزهایی که برق زیادی توشون جریان داره باشه صفحه میلرزه.
باتشکر...

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
ببین یه کاری می گم انجام بده ببین مشکلت حل می شه یا نه!

اون منبع تغذیه (آداپتورش رو) بذار روی یک جعبه به طوری که زیرش خالی باشه مثل عکس زیر

xbox-360-power-supply.jpg

اینجوری جلوی گرم شدن زیاد از حد کنسول گرفته می شه؟ ببین تاریخ تولید دستگاهت کیه؟ پشت کنسول می نویسه!;)

بهتاش جان تاريخ كنسول واسه 3/2006 بود يعني feb به بعد كه مشكل حرارتي كنسول هابرطرف شد!
در ضمن كنسول رو هم بردم پس دادم ، البته اونجا نيم ساعتي GEARS رو بازي كرديم و هيچ اتفاقي نيافتاد! ممكنه مشكل از ترانس تبديل 220 به 110 باشه ؟ اخه اونجا با 1 ترانس ديگه كنسول رو روشن كرديم ! به هر حال ما دوباره بي كنسول شديم :cheesygri :cheesygri

اگر ترانست كمتر از 500 وات بود مشكل از اون بوده(واسه ي يكي از دوستام هم اينطوري بود ولي پس از مدتي ترانسش تركيد)

نه بابا ترانس 500 wat بود و هنوزم هست چون اونو خودم جدا خريدم! :biggrin1: :-" ولي از اين ايراني دست سازها بود كه بش مي گن ترانس يخچالي ، فكر كنم بايد برم عوضش كنم ، ترانس شما چه شكليه مگه ؟ ماله من قلمبه ست :eek: :love:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
اين هم آدرس آقاي تكاوچ !

ميدان وليعصر . پايين تر از ميدان . رو به روي وزارت بازرگاني . خيابان فيروزه . مجتمه ي تجاري وليعصر شماره 4

021-88945795
021-88936076
0912-4840372
و...........

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
اين هم آدرس آقاي تكاوچ !

ميدان وليعصر . پايين تر از ميدان . رو به روي وزارت بازرگاني . خيابان فيروزه . مجتمه ي تجاري وليعصر شماره 4

021-88945795
021-88936076
0912-4840372
و...........

قيمت بازيهای 360+ديسکش رو هم میشه بگی !؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
میگم خدات شفات بده:biggrin1: ;)
اخه خط موبایل به اینجا چه ربطی داره:confused: :eek:

من که عذرخواهی کردم;)

بازم ببخشید:blushing:
فکر کنم قیمتش با کاور 10 بدونه کاور 7 زیاد هم روی aone میزنه

اگه این طوریه فکر کنم از nextgen.ir خریدن به نفع باشه درسته؟

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان سلام من چند چیز را خدمت همه عرض کنم اون هم اینکه یک قیمت بازی 360 با کاور 7 تومان هست دوم اینکه فردا من بازی lost planet را میارم با تشکر از همه

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر

اون منبع تغذیه (آداپتورش رو) بذار روی یک جعبه به طوری که زیرش خالی باشه مثل عکس زیر

اینجوری جلوی گرم شدن زیاد از حد کنسول گرفته می شه؟ ببین تاریخ تولید دستگاهت کیه؟ پشت کنسول می نویسه!;)
اقا من یه سوال حیاتی دارم!
رنگ چراغ روی منبع تغذیه 360 باید چه رنگی باشه؟؟؟ تو این عکس رنگش سبز به نظر میاد. ولی مال من نارنجی هست!

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر

رنگ چراغ روی منبع تغذیه 360 باید چه رنگی باشه؟؟؟ تو این عکس رنگش سبز به نظر میاد. ولی مال من نارنجی هست!

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی

اما براي من هم سبز هست . وقتي كه دستگاه رو خاموش ميكنم ميشه نارنجي !‌شايد اين دستگاش خاموش بوده !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر