راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
ببین اگه تلویزیونتنون جای فیش ابی و قرمز و سبز داره- کابل کامپوننت بخر ،خیلی بهتر میشه وضوح تصویر

اگه با LT کپی خور کنی- فعلا نمیتونن شناسایی کنن ولی MS از اواسط ماه اکتبر بن کردن رو شروع میکنه تا اواسط ژانویه.پس بهتره سریع بگیری و عملیات رو انجام بدی که بن نشی.فعلا حتی میتونی انلاین هم براحتی بازی کنی ولی دیسکت باید شرایط رو کامل داشته باشه تا توسط MS شناسایی نشه و بن نشی-(با LT فعلا بن نمیشی)

سلام دوست عزیز ممنونم از پاسخ های کاملت. بله جای فیش ابی و قرمز و سبز رو داره.
اون سر کابل کامپوننت HDMI هست؟ اگه اینطور باشه که خیلی عالی میشه.
راستی باز من تو تصمیمم دو دل شدم آخه امروز کرج قیمت گرفتم سوپر الیت کپی خور شده رو میداد 435 میگفت چون باز شده ریز مشخصاتش رو هم برات تو فاکتور میزنم که خیالت راحت باشه. از طرفی قیمتش روی ویکیپدیا 400 دلار هست. آیا این اختلاف قیمت ارزش داره از دبی اوریجینال بخرم اینجا بدم کرک کنن؟:-/
از کدوم سایت قیمت های جهانی رو ببینم که به رو باشه ؟
از کجا میشه فهمید که با LT کپی خور شده یا نه ؟:)

آخرین ویرایش:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من می خواهم xbox 360 slim 250 gb بخرم. آیا میشه که کپی خورش کرد؟ خیلی ظروریه چون 2 تا 3 روز دیگه میخوام بخرم.:(:((:d:(:((:db-)
بهتره فکرشو نکنی چون که تو آمریکا تازه ریلیس شده و تو اروپا هم تا یک ماه دیگه میاد.
اگه خیلی عجله داری همین هایی که تو بازار هستش رو بگیر.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من می خواهم xbox 360 slim 250 gb بخرم. آیا میشه که کپی خورش کرد؟ خیلی ظروریه چون 2 تا 3 روز دیگه میخوام بخرم.:(:((:d:(:((:db-)
من پیش فروش رو دیدم، 450 قیمتش میشه!اونم ریجن UC که بدرد نمیخوره!2-3 ماه دیگه باید صبر کنی-کپی خور هم نشده
سلام دوست عزیز ممنونم از پاسخ های کاملت. بله جای فیش ابی و قرمز و سبز رو داره.
اون سر کابل کامپوننت HDMI هست؟ اگه اینطور باشه که خیلی عالی میشه.
راستی باز من تو تصمیمم دو دل شدم آخه امروز کرج قیمت گرفتم سوپر الیت کپی خور شده رو میداد 435 میگفت چون باز شده ریز مشخصاتش رو هم برات تو فاکتور میزنم که خیالت راحت باشه. از طرفی قیمتش روی ویکیپدیا 400 دلار هست. آیا این اختلاف قیمت ارزش داره از دبی اوریجینال بخرم اینجا بدم کرک کنن؟:-/
از کدوم سایت قیمت های جهانی رو ببینم که به رو باشه ؟
از کجا میشه فهمید که با LT کپی خور شده یا نه ؟:)
نه کابل کامپوننت مثل AV هست و به اون قسمت میخوره ولی کامپوننت کیفیت تصویر چندین برابر AV هست- با 10-12 تومن میتونی یه دسته دو تو سایت پیدا کنی.بدردت میخوره

الان قیمت جهانیش 249 دلار شده!ولی تو امریکا-از یک ماه دیگه همه ی دنیا سوپر الین میشه این قیمت.تو تهران میدن 405 تومن تا 415 تومن- به نظرم اینجا بهری بهتره و به صرفه تر

اون LT رو نمیشه فهمید -ولی بهتره ببری پیش یک اینکاره برات بریزه چون الن نون استیلت هم هست -بی همه چیزا برای 10 تومن سود بیشتر میگن باید پول بدی LT بریزه

از سایت امازون قیمت ها رو ببین
سلام

از ایران میخوای بخری ؟ اومده تو بازار ؟
....1ماه دیگه

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
الان قیمت جهانیش 249 دلار شده!ولی تو امریکا-از یک ماه دیگه همه ی دنیا سوپر الین میشه این قیمت.تو تهران میدن 405 تومن تا 415 تومن- به نظرم اینجا بهری بهتره و به صرفه تر

سلام.
آقا اگه 249 دلار بشه که می ازه از دبی بخرم. این دوستم اول مرداد داره میره. حالا ببینم چی میشه. شما کجا مطمئن میشناسی تو تهران یا کرج که برم ازش بگیرم. من زیاد تو خرید وسواسی نیستم و بدم میاد زیاد طول بکشه. صبور هم نیستم متاسفانه. :d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام.
آقا اگه 249 دلار بشه که می ازه از دبی بخرم. این دوستم اول مرداد داره میره. حالا ببینم چی میشه. شما کجا مطمئن میشناسی تو تهران یا کرج که برم ازش بگیرم. من زیاد تو خرید وسواسی نیستم و بدم میاد زیاد طول بکشه. صبور هم نیستم متاسفانه. :d
متاسفانه من به باباي خودم هم اطمينان ندارم،كلا به جز خودم به هيچ كسي اطمينان ندارم-ولي چون تعداد كنسولاي سوپر اليت محدوده -احتمال اينكه از توشون ريفربيش در بياد زير 1 درصده!

من خريد از اقا جميل رو بهت توصيه ميكنم- تا الان من ه فاميلا فقط ايشون رو معرفي ميكردم- توي توژخونه هم فروشگاه سوني ،چون خودم ازش خريد كردم ميگم.ولي من اورجينال خريدم ،بعده هاش كپي خور كردم.(من از همه سوراخاي 360 سر درميارم متاسفانه يا خوشبختانه خيلي x360براي خودم خريدم فروختم- خراب كردم- بن شده و ...(مشتري ثابته Xbox هستيم ما:d)در كل خريد يك شخص بي تجربه بايد از جاي مطمئن صورت بگيره

پيك هم ميكنه در خونتون-اونجا پولش رو بدي،اگه تهران باشي- فكر ميكنم جديدن با فروشگاه ديسي هم كار شده!
اين تاپيكشه تو pt

الان ديدم باندل فورزا رو تموم كره،باندل فاينال فانتزي داره كه كنسول قابش سفيد هست.ميتوني بازي رو باز نكني و تو همين بازي سنتر اورجينال بفروشي- شايد 30 تومني دستت رو بگيره:)

titanium833

کاربر سایت
Feb 22, 2007
50
سلام بروبچز
میخوام بدونم برای اینکه ایکس باکس جانه عزیزم فیلم های دایوکس رو نشون بده دقیقا باید چه حرکتی روش پیاده کنم ؟
انواع راه های ممکن رو توضیح بدید لطفا ، و اینکه آیا خودم هم میتونم این کار رو بکنم ، و اینکه آیا میشه زیرنویس های اس ار تی رو هم توش دید ، و اینکه آیا ممکنه این کار یه وقت خدای نکرده به ایکس باکس جانه عزیزم که جانم به فدایش ، ضرری برسونه و باعث خراب شدن یا هنگ کردنش بشه یا نه !
مرسی

samcruse

کاربر سایت
Feb 7, 2008
20
نام
سامان
سلام

با سلام و خسته نباشید

من سوالی داشتم و می‌خواستم بدونم من که در کشور آلمان زندگی‌ می‌کنم

قصد دارم یه ایکس ۳۶۰ بگیرم اما نمیدونم که آیا می‌تونم بازیهای که از اینترنت دانلود

می‌کنم و کپی‌ رو می‌تونم باهاش بازی کنم یا اینجا فقط می‌شه با بازیهای اورجینال کار کرد

ممنون میشم اگه کسی‌ اطلاعات کامل در اختیارم بزاره

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
متاسفانه من به باباي خودم هم اطمينان ندارم،كلا به جز خودم به هيچ كسي اطمينان ندارم-ولي چون تعداد كنسولاي سوپر اليت محدوده -احتمال اينكه از توشون ريفربيش در بياد زير 1 درصده!

من خريد از اقا جميل رو بهت توصيه ميكنم- تا الان من ه فاميلا فقط ايشون رو معرفي ميكردم- توي توژخونه هم فروشگاه سوني ،چون خودم ازش خريد كردم ميگم.ولي من اورجينال خريدم ،بعده هاش كپي خور كردم.(من از همه سوراخاي 360 سر درميارم متاسفانه يا خوشبختانه خيلي x360براي خودم خريدم فروختم- خراب كردم- بن شده و ...(مشتري ثابته Xbox هستيم ما:d)در كل خريد يك شخص بي تجربه بايد از جاي مطمئن صورت بگيره

پيك هم ميكنه در خونتون-اونجا پولش رو بدي،اگه تهران باشي- فكر ميكنم جديدن با فروشگاه ديسي هم كار شده!
اين تاپيكشه تو pt

الان ديدم باندل فورزا رو تموم كره،باندل فاينال فانتزي داره كه كنسول قابش سفيد هست.ميتوني بازي رو باز نكني و تو همين بازي سنتر اورجينال بفروشي- شايد 30 تومني دستت رو بگيره:)

سلام
والا، نه من وسیله الکترونیکی فقط مشکی میخرم. سفید اصلا خوشم نمیاد.
آقا جمیل کی هست ؟ آدرسش رو میشه بدید یا شمارش رو.

ممنون.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
میتونی تغییرش بدی-توی همون قسمت کاسمایز برو- اونجا میتونی ادیت کنی،براحتی
خوب اگه ميتونستم كه تغييرش ميدادم خودم!
تو قسمت ‍Customize Avatar كه ميرم يا از قسمت Edit Profile/Avatar صفحه سياه ميشه بعد ميگه:
ٍThe game could not be start

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
آیا میشه روی 360 برنامه اجرا کرد؟ application های معمولی مثل ماشین حساب، دفترچه تلفن، دیکشنری و همچنین برنامه ها و بازی های XNA؟
یعنی مثل PSP می شه برنامه ها ی homebrew روش ریخت و اجرا کرد؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
آیا میشه روی 360 برنامه اجرا کرد؟ application های معمولی مثل ماشین حساب، دفترچه تلفن، دیکشنری و همچنین برنامه ها و بازی های XNA؟
یعنی مثل PSP می شه برنامه ها ی homebrew روش ریخت و اجرا کرد؟
تا اونجايي كه ميدونم خير نميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر