راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
سلام دوستان ببخشید فرق 360 الیت با arcade در چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه به زور پول arcade دارم جور میکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

آركيد : سفيد - حافظه داخلي 512mb - بدون هارد(ولي هارد روش نصب ميشه)
اليت : مشكي (شايد سياه هم گيرت بياد :laughing:) بدون حافظه داخلي- هارد 120 گيگ
نكته : مادربرد هر 2 جسپر و درايو و لنز هر 2 لايتان

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
باطری بازی 360 باید چه ویژگی هایی داشته باشه مثل ولت و ...
شارژر براش باید چه ویژگی ای داشته باشه؟
توی دفترچه راهنماش نوشته از باتری های شارژی استفاده نکنید
یا از همون آلکالاین ها استفاده کن یا یه پلی اند شارژ کیت بخر.(من می گم همون آلکالاین بخر چون من الآن 1 ماهه که با یه جفت باتری دارم بازی می کنم هنوزم تموم نشده)
(اعتبار یادت نره)

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
play and charge kit های تقلبی با اصل چه فرقی دارن؟
زمان نگه داشتن شارژشون و همچنین طول عمرشون.

از من میشنوی play and charge kit نگیر راحت یه بسته 6 تایی باطری energizer بگیر خیلی هم با دستت بازی کنی حداقل تا 3 4 ماه داریش:biggrin1:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بازیهایی که می‌گیریم برای بازی کردن توی لایو مناسبه؟ ( آخه حوصله‌ی چک کردن استیلث و اینا رو ندارم :D ) من بازیامو از مگاگیم می‌گیرم معمولاً. یا کلاً جاهای دیگه بازیاشون مناسبه یا نه؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
یکی از دوستان هاردش بن شده .الان چیکار باید بکنه ؟ بنده خدا تو شهرستانه و دسترسی به جای معتبر و قابل اعتمادی نداره.:bash:

سلام
خب دستگات دیگه به درد لایو نمیخوره
شماره سریال دستگاهو برده دستگاتو ماکروسافت زده دیگه دستگاه به لایو اجازه دس رسی نداره
ینی ایکس باکس لایو نمیتونی بری
هاردتم میتونی بدی بیرون واست درست کنن

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
من شارژی میخوام باشه
همون Play & Charge Kit رو من دارم، خیلی هم راضی هستم! نوعِ تقلبیش برای اینکه شروع به شارژ کردن کنه، خیلی دردسر داره. چیزی حدودِ 10 (شاید بیشتر) بار باید کابل رو بکشی و بزنی تا شارژ کردن شروع بشه. من یه مدلِ مشکی دارم (تقلبی)، حدودِ 5 ساعت دوام میاره بعد از هر بار شارژ، یه سفید (اصل) دارم که 10 ساعت دوام داره! یه خوبیِ دیگه هم که داره، می شه مستقیم کابل رو به دسته وصل کرد و تبدیلش کرد به دسته ی سیم-دار و یه صورتِ نامحدود بازی کرد باهاش! :D در ضمن اصلیهاش برای شروعِ شارژ مشکلی ندارن و همون بارِ اول شروع به شارژ میکنه بدونِ مشکل!
یکی از دوستان هاردش بن شده .الان چیکار باید بکنه ؟ بنده خدا تو شهرستانه و دسترسی به جای معتبر و قابل اعتمادی نداره.:bash:
Download

فایلِ بالا رو دانلود کن (حجمش بالاست یه کم). بریز روی یه فلش و وصل کن به 360. 360ت رو خاموش و روشن کن، آپدیت شروع میشه اتوماتیک.
(آخرین آپدیتِ دشبورد هست که قفلِ هارد هم برداشته میشه با آپدیت.)

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
برو از فروشگاه فتحی یا سونی بگیر

آقا سلام این فروشگاه هایی که گفتی توی دزد شهرداری هستن ؟ من از اونجا چیزی نمیخرم یه جای درست و حسابی بگید . از دسته بگیر تا شارژر رو عوض میکنن حرفه ای کس دیگه ای که اطمینان کنه آدم سراغ ندارید ؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
همون Play & Charge Kit رو من دارم، خیلی هم راضی هستم! نوعِ تقلبیش برای اینکه شروع به شارژ کردن کنه، خیلی دردسر داره. چیزی حدودِ 10 (شاید بیشتر) بار باید کابل رو بکشی و بزنی تا شارژ کردن شروع بشه. من یه مدلِ مشکی دارم (تقلبی)، حدودِ 5 ساعت دوام میاره بعد از هر بار شارژ، یه سفید (اصل) دارم که 10 ساعت دوام داره! یه خوبیِ دیگه هم که داره، می شه مستقیم کابل رو به دسته وصل کرد و تبدیلش کرد به دسته ی سیم-دار و یه صورتِ نامحدود بازی کرد باهاش! :D در ضمن اصلیهاش برای شروعِ شارژ مشکلی ندارن و همون بارِ اول شروع به شارژ میکنه بدونِ مشکل!

قبل از خرید چطور میشه تشخیص داد که اصل هست یا نه؟
به نظرتون بهترین کار چیه؟
من فقط میخوام که دردسر کم داشته باشه و طول عمر هم زیاد باشه؟

sk_vegas

کاربر سایت
Sep 7, 2009
65
سلام منم میخوام 360 بخرم چه نوعی بهتره بخرم ؟؟؟ قیمتش هم مهم نیست

خوهشا دقیقا بگید چه فرقی با همدیگه دارن ؟؟؟ از همه لحاظ از لحاظ گرافیک و.. فرقی ندارند؟؟؟

در ضمن من الان 360 بخرم 3 سال دیگه نمیان بگن 360 مرد و 540 اومده؟؟؟ کمی دیر نیست؟؟؟؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بله که می‌شه. من خودم آرکید دارم و قبل از اون موج بن شدن، می‌رفتم لایو. ولی الان می‌خوام یه آرکید دیگه بگیرم که LT هم داشته باشه و بتونم دوباره برم لایو ( چون مال خودم بن شده احتمالاً )

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام منم میخوام 360 بخرم چه نوعی بهتره بخرم ؟؟؟ قیمتش هم مهم نیست

خوهشا دقیقا بگید چه فرقی با همدیگه دارن ؟؟؟ از همه لحاظ از لحاظ گرافیک و.. فرقی ندارند؟؟؟

در ضمن من الان 360 بخرم 3 سال دیگه نمیان بگن 360 مرد و 540 اومده؟؟؟ کمی دیر نیست؟؟؟؟

سلام
فک کنم تو این تاپیک هر دوصفحه در میون به این سوالا جواب داده میشه
ارکیدو الیت هیچ فرقی ندارن باهم جز هارد
الیت یه هارد اضافه داره اونم 120 گیگ
نه عزیز حالا حالا از این خبرا نیست
اگرم بشه سه چهار سال دیگه یه مدلی معرفی کنن که شاید چند سال بعدش بیاد بیرون
هنوز نتونستتن از تموم قدرت این کنسول استفاده کنن
اگه قیمت مهم نی الیت

tonypb

کاربر سایت
May 18, 2010
167
نام
پژمان
دست همتون درد نکنه .خیلی باحالین .آیا با آرکید هم میشه لایو رفت و بازی کرد.;)

بله.فرقی نمیکنه.فقط فرمور lt 1.1 و دیسک های مطمئن یادتون نره.;)

توی دفترچه راهنماش نوشته از باتری های شارژی استفاده نکنید
یا از همون آلکالاین ها استفاده کن یا یه پلی اند شارژ کیت بخر.(من می گم همون آلکالاین بخر چون من الآن 1 ماهه که با یه جفت باتری دارم بازی می کنم هنوزم تموم نشده)
(اعتبار یادت نره)

چه ربطی داره؟باتری شارژری با معمولی؟:confused:
خیلی ها هم دارن استفاده میکنند...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر