راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
درسته. تنظیم لنز گاهی اوقات برای بعضی‌ها تاثیری زیاد داشته و گاهی اوقات هم برای بعضی‌ها هیچ تاثیری نداشته.
به هر حال من دنبال یدونه گیرز دیگه هستم با مارکی غیر از HP و می‌خوام با اون تست کنم ببینم چی می‌شه. حالا شاید به قول تو مالزی گرفتم شاید هم از همین کپی‌های خودمون.

چیزی که واضح و مبرهنه اینه که الان پول هیچ‌کدوم از این کارها رو ندارم :biggrin1:
منظور شما از تنظیم لنز همون کم کردن مقاومت(dvd pot) هست؟ اخه تکاوچ به من گفت که تنظیم لنز این نیست!
منم این کارو انجام دادم و مقاومتو حدود 5-6 بار عوض کردم ولی نتیجه نداد(ولی با update کردن فرمور درس شد) .یه جا خوندم این روش برا درایوایی خوب کار میکنه که مقاومت لنز از اول بالای 4 باشه. از من 3.5 بود.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
این فرم وری که ریختی 4.2 هست؟

اصلا مال من Sumsung نیست که بخواد 4.2 داشته باشه!
تا حلال هم هرچی Firmware توی اینترنت دیدم در اطلاعت فنی اش نوشه که می تونه بازی های XBox1 رو اجرا کنه و چیز عجیبی به نظرم نمی اومد. فکر می کردم همه می دونن!
بابا بچه های این جا ناسلامتی خودشون استادن!;)
بستگی داره که درایو دستگاهی که میخری سامسونگ باشه چون برای هیتاچی هنوز این قابلیت رو درست نکردن
کی گفته برای Hitachi همچین امکانی وجود نداره ؟ اگه منظورت DVD5 هستش که شرط می بندم دو روز دیگه میاد ! خیالت راحت!

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
منظور شما از تنظیم لنز همون کم کردن مقاومت(dvd pot) هست؟ اخه تکاوچ به من گفت که تنظیم لنز این نیست!
منم این کارو انجام دادم و مقاومتو حدود 5-6 بار عوض کردم ولی نتیجه نداد(ولی با update کردن فرمور درس شد) .یه جا خوندم این روش برا درایوایی خوب کار میکنه که مقاومت لنز از اول بالای 4 باشه. از من 3.5 بود.

POT Calibration منظوره منه. آره می‌گن برای بالای 4 بیشتر تاثیر داره. البته همون طور که گفتم ممکنه اصلا تاثیر نذاره. شانسیه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
البته یه موضوعی هم در این درایو ها فکر کنم دخالت می کنه و اونم شانسه!:biggrin1:
من و سامان با هم کنسول گرفتیم و درایو هر دو مونم hitachi و هم مدل هست. ولی من تا حالا 6 تا بازی توی 360 ام گذاشتم و تا حالا هیچ کدومش ایراد پیدا نکرده و حتی نشده که یکبار هم بگه مثلا دیسکت کثیفه یا خرابه. من gow از تکاوچ جان گرفتم که روی HP هست و بدون هیچ مشکل و گیری هم ساعت ها باهاش بازی کردم ولی مثلا سامان هم gow روی HP گرفته ولی برای اون اجرا نمی شه! در مورد سر و صداش هم در هنگام خوندن یکم صدا داره البته چون من با درایو های سامسونگ کار نکردم نظری نمی دم ولی خیلی جاها خوندم که گفتن درایو های سامسونگ بی صدا تر هستند.
در کل به نظر من که فکر کنم بی طرفانه هم باشه درسته که درایو های سامسونگ از جهاتی بهتر هستند ولی این دو مدل درایو انوقدر فرق خاصی ندارن که بخواین براشون حرص و جوش بخورید:) و هر کدومش که بهتون افتاد (کنسول های آکبند شانسی هستن!) با خیال راحت ازش استفاده کنید ولی در نگهداریش دقت کنید.

اول اینکه این درایوها با بازی اورجینال هیچ مشکلی ندارن و مشکل بخاطر بازی های کپیه پس به ماکروسافت فحش ندین
کی اینجا به مایکروسافت فحش داد؟:confused:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
اگه درایوت سامسونگه، باید Firmware 4.2 رو روش بریزی!
4.2 این قابلیت رو نداره؛ واقعا زشته جایی که همه ی بچه هاش استاد هستن شما اینو نمیدونی!:) [ببین سعی نکن از من سوتی بگیری!]
اصلا مال من Sumsung نیست که بخواد 4.2 داشته باشه!
خوب من از کجا باید بدونم که درایو شما سامسونگ نیست؟!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یه چیزی هم بگم خیال همتون رو راحت کنم بهترین درایو الان سامسونگ با فرم ویر 25 هست؛ چون هم کپی خور کردنش از همه ساده تره [یه چیزی تو مایه های کشک!] و هم کارایبش از همه بهتره [البته مثل 28]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
و یه سوال: آخرین فرم ور این هیتاچی ها قابلیت Sealth داره؟ یعنی میشه باش به لایو وصل شد؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
آقا چیشد من متوجه نشدم برای بازی بازیهای Xbox1 باید فیرمور جدید بریزیم تا بتونیم روی Dvd5 بریزیمشون!؟
اگه درایوت سامسونگه، باید Firmware 4.2 رو روش بریزی!;)

ببخشید ! من یه اشتباه کردم باید می گفتم ورژن 5 روش بریزی نه 4.2! بازم هم ببخشید! این هم برای اطلاعات بیشتر:
http://www.xbox-scene.com/xbox1data/news-archive-19-11-2006.php
--------------------------------------------------------------
4.2 یه سوال: آخرین فرم ور این هیتاچی ها قابلیت Sealth داره؟ یعنی میشه باش به لایو وصل شد؟

در پاسخ به سوال شما باید بگم این فیرم ویری که من دارم گفته که می تونی وصل شی ، ولی مسولیت هرگونه خطری از قبیل Update ها ( همون مسئله E66 که برای درایوهای سامسونگ ) با خودتونه!
و در نتیجه میشه وصل شد!
---------------------------------------------------------------------------
در ضمن جناب Sasy360 ( ببخشید که اسمتون رو بلد نیستم ) قصدم توهین به شما نبود! ببخشید!

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
می گم سامان اگه از دستگاهت ناراضی هستی خریداریم ها :biggrin1:
خلاصه اگه دلت زده یا دلت چرکی شده من قصد خریدشو دارم...حالا چون تو می خوای بفروشی و دست دوم هم هست چرا که نه!!! یه ثوابی هم من می کنم :cool:

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
آقا پس درایور سامسونگ بهتر از بقیست درسته؟ پس من که می خوام 360 بگیرم بگم یه 360 بده که دررایورش سامسونگ باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused:

جایی هست 360 با درایور سامسونگ بده ؟ :confused:

carter

کاربر سایت
Oct 31, 2006
26
سلام من از کجا میتونم بفهمم فرمور دستگاهم چیه بدش از کجا باید بگیرم و چتوری نسبش کنم اکه میشه یه توضیح هم درباریه خود فرمور بدین

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
خیلی ممنون از همه ی دوستانی که جواب دادند.
اون ترانس رو خریدم و فردا هم میاد دستم.
اما درایو. به غیر از سامسونگ و هیتاچی بازم درایو دیگه ای داریم؟ حتما باید کنسول رو باز کنم تا بفهمم درایوش چیه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
آقا پس درایور سامسونگ بهتر از بقیست درسته؟ پس من که می خوام 360 بگیرم بگم یه 360 بده که دررایورش سامسونگ باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused:

بله بهتره!
در حالت معمولی روی پک ننوشته که درایوش چی هست شک هم دارم پلمپ رو باز کنن تا ببینن درایوش چیه!

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
آقا جون من وقتی آدم از یه کار جایی تعریف میکنه،همه ی کار های اونا رو تقصیر من نندازین...
در اینکه اونا آدمای خوبی هستن که شکی نیست(حداقل %50 بچه های همین سایت از اونا خرید میکنن...پس می تونید بپرسید)در مورد قیمت کپی خور کردن هم نمی دونم چرا اینقدر گرون میگیره ؟؟؟
درضمن آقایsam fisher(اسمتون رو نمی دونم)من شما رو معرفی نکردم...پسر عموم می خواست بره 360 بگیره،چون اکثرا دات کام پنجشنبه ها دستگاه نداره زنگ زدم بهشون بگم یه دستگاه رو آماده کنن...
در مورد بازی هایXbox1 هم میشه از روی بازی های کپی دوباره یه کپی مخصوص(برای اجرا روی 360)کرد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر