راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
agha yeki be man bege premium copy khor az koja mitonam be gheymat bekharam zire 500 toman masalan 460 470 bishtar nemikham bedam, emrooz dahanam saf shod be harki zang zadam goft emrooz nadarim zede hal zadan behem hesabi. .com goft shanbe. yegane ham goft 550 copy khor !!!!! ta chand rooz pish migoftan 500 hala migan 550 in che vazeshe!!!!!!!!!!! age kasi mishnasid be man begid dameton garm.:(

همیشه در فروم ها فارسی تایپ کنید.

براتون پی ام فرستادم.
از طریق آدرس زیر چک کنید:
http://bazicenter.com/forums/private.php?

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
آقا کی گفته قیمت 470 تومن 360 سراغ داره؟؟؟:mad:
از هر جایی که می خواین بپرسید...پایین ترین قیمت برای آقا تکاوچ و داتکام هست که جفتشون میگن 500تومن!!!

الکی شایعه درست نکنید...

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
agha be khoda man khodam emrooz porsidam

aghaye OiLeS man khodam emrooz porsidam man khodam mikham az aghaye takavoch ya .com begiram vali raftam ye ja hala nemikham esmesho bebaram ke tabligh beshe original ro midad 440 toman bad goft 30 toman ham migiram copy khor mikonam man bazam migam man shanbe miram az .com ya takavoch har kodom ke beshe migiram be ina etemad daram vali inam moshkel nadare yani inke be man goft 470 dastgah salem bood jolo khodam 8 ta bazi emtehan kard hamash kar mikard !!! be jone khodam ageh bekham dorogh begam man ke nemikham bazare kasio kharab konam vali vaghean in gheymat be man goftan.
model ham premium bood.

ajay17

کاربر سایت
Sep 27, 2006
38
نام
آرش
آقا از کی قیمت گرفتی؟
من در به در دنبال 360 pre orginal میگردم . اگه شماره ازش داری pm بده.
ممنون.
اگه کسی 360 orginal سراغ داره بی زحمت pm بده.آخه دات کام و panasonic نداشتن.

آخرین ویرایش:

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
اینم فونت فارسی

آقایون کی free region میشه xbox360 :confused: ؟

الان به خاطر اینکه microsoft داره سری جدید xbox 360 رو که روی خودش HD DVD هم داره می خواد بده بیرون و ارزونتره باعث ارزونتر شدنش تو ایران هم میشه. الان 470تومان هم داره یکی میده copy , premium خور هم هست NTSC/UC من فکر کنم به 430 تومان هم برسه تا 2 3 هفته دیگه شرط میبندم . :D

الان من که وا میسم تا 2 3 هفته دیگه چون میدونم قیمت میاد رو 430 440 . اشتباه نکنید نگید نگفتم بازم میگ مودل premium copy khor 20gb hard wireless controlers , NTSC/UC رو میگم.

آخرین ویرایش:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473

الان به خاطر اینکه microsoft داره سری جدید xbox 360 رو که روی خودش HD DVD هم داره می خواد بده بیرون و ارزونتره باعث ارزونتر شدنش تو ایران هم میشه. الان 470تومان هم داره یکی میده copy , premium خور هم هست NTSC/UC من فکر کنم به 430 تومان هم برسه تا 2 3 هفته دیگه شرط میبندم . :D

الان من که وا میسم تا 2 3 هفته دیگه چون میدونم قیمت میاد رو 430 440 . اشتباه نکنید نگید نگفتم بازم میگ مودل premium copy khor 20gb hard wireless controlers , NTSC/UC رو میگم.

آقا شما خیال کردی مایکروسافت تو ایران نمایندگی داره که هر وقت قیمت ها دراپ خورد تو ایران هم ارزون شه؟

این کنسول فکر نکنم تا 6 ماه دیگه ارزونتر بشه.....

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
میشه

من شرط یه xbox میبندم باهاتون قبول؟ دیگه تا 3 هفته دیگه به 450 میرسه الان من 470 تومان copy خورpremium قیمت دارم. خواستی برات بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cheesygri

آخرین ویرایش:

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
xbox fee

آقا این دات کام 460 بده copy خور من همین شنبه ازش میگیرم چون com. از بقیه بهتر جواب میده!!!

یگانه هم خوبه فقط اینا اگه 500 بخوان copy خور premium رو بدن بازار رو از دست میدن.

من الان copy خور premium,20gb hard,wireless controlers. رو 470 قیمت دارم.:cheesygri

NTSC?UC هم هست :D

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
من 3 شنبه دستگاهم رو بردم پيش تكاوچ
كپي خورش كردم و 3 تا بازي هم ازش گرفتم double agent - graw - oblivion
هم از دستگام خيلي راضيم هم از اينكه با تكاوچ و خانواده محترمش اشنا شدم .
خيلي پسر خوبيه و نسب به من لطف زيادي داشتن .
اگر هر كسي كوچكترين ترديدي داره ، ترديدش رو بذاره كنار و دستگاهش رو ببره پيش تكاوچ و پول الكي به جاهاي ديگه نده .

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر

مایکروسافت کی اعلام کرده که میخواد 360 ی بیرون بده که درایو HD DVD روی خودش داشته باشه !!!؟
درایو HD DVD جدای از کنسول فروخته میشه و قرار نیست فعلاً HD DVD روی خود کنسول قرار بگیره.
لطفاً اطلاعات غلط پخش نکنید.

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
آقا تو گوگل search کنید میفهمید من چی میگم!!!!!!!!!!!

قراره xbox360 with HD DVD بدن تو بازار که سری جدید هستش. :D
بری google رو search کنید.

هالا به هر حال مسله سره قیمت هستش که الان من 470 تومن copy خور premium بیدا کردم :D !!!!!!!!!!!!!!!!!! ارزونتر هم میشه من 450 بشه میخرم تا 2 یا 3 هفته دیگه میشه 440 450 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگی نه واسا ببین:D

آقایون اینجارو ببینید

http://www.modchipstore.com/globle-...dchip-for-xbox-360-no-hack-works-o-16339.html

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:confused:

اینارو حتما ببینید

http://www.gizmodo.com/gadgets/home-entertainment/xbox-360-modchip-closer-to-reality-175392.php

آقایو modchip داره میاد :D

http://www.ps2nfo.com/

بیارید بایین ف=تا به قسمت modchip xbox 360 برسید .:cheesygri

آقایون Xtreme Firmware 4.1A and 4.1B for TS-H943 X-Box 360!

http://www.ps2nfo.com/forums/x-box-...ware-4-1a-4-1b-ts-h943-x-box-360-a-31351.html

اینم ببینید بد نیست

http://www.ps2nfo.com/forums/attachment.php?attachmentid=7717

modchip هم که داره میاد این modchip که میگم مال Oct 17, 2006 هست یعنی 4 روز بیش!!!!!!!!!!!!!

بس منتظر باشید که modchip بیاد. :D

Last edited by a moderator:

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
يه سوال داشتم از اونايي كه هم درايوشون lg هست و هم اونايي كه به live وصل شدن:
من بدون اينكه بازي توي درايو بزارم مي تونم به لايو وصل شم؟
با بازي ارجينال چي؟
:praying:
منم الجی دارم.تو readme فرموری که من ریختم نوشته بود با مسولیت خودتون تو live استفاده کنید!ولی برا فرمور جدید یعنی 2.2 نوشته:
Incorporates Maximus Firmware Stealth (Full Firmware Stealth-
اینطور که من فهمیدم این stealth یعنی میشه رو live بری.

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
modchip!

http://www.i-c.bz/all-360.htm

این هم modchip که قراره بیاد. :D

قیمت xbo360 premium copy khor هم داره میاد بایین :D
یکی حاظز شد 460 تومان هم به من بفروشه :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!!!!!!!!

حالا باید دید با این وضع که قیمت داره میاد رو 460 470 تومان , یگانه , com. و تکاوچ چند میتونن بفروشن الان میگن 500 تومان همشون یعنی 30 40 تومان گرونتر از چیزی که من قیمت دارم . premium, 20gb hard, wireless controlers. NTSC/UC و این که میگم copy خور هم شده. طرف گفت 460 میده بهم :D. تاریخ تولید دستگاه هم ماله April 2006 هستش یعنی 4/2006.:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر