راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

تا اونجایی که من یادم میاد بازی Blue dragon که کلی هم طرفدار داره در ژاپن اعلام شده که بر روی HD میاد
اگه اینجوری باشه باید از اول همه چی رو شروع کنید که به نظر من طرف Ps3 رو گرفتن اون موقع بهتره

اقا كسي از قيمت هاي 360 core system خبر داره؟ما كه پول نداريم premium بخريم:((
اگه كسي اطلاعي داره بگه

core 400 toman mishe :) vali bayad ye memory ham bekhari ke mishe 440 -450 toman 50 bezari mitoni premium bekhari :)

فكر كنم از 400 تومان بايد پايين اومده باشه
چون premium كه چند وقت پيش 500 بود الان 470 تومن شده شايد هم پايين تر
احتمالا core هم ارزون شده

سلام بچه ها ممنونم از راهنمایتان مخصوصا اقا esii من یه سوال داشتم اگر xbox360که از کشور های امریکای میاد ممکن است بخواتر تحریم ایران بازی هاش کم بشه یا دیگه وارد نکنن؟

تا اونجایی که من یادم میاد بازی Blue dragon که کلی هم طرفدار داره در ژاپن اعلام شده که بر روی HD میاد
اگه اینجوری باشه باید از اول همه چی رو شروع کنید که به نظر من طرف Ps3 رو گرفتن اون موقع بهتره

100% داری اشتباه میکنی هیچ بازی 360 روی hd نمیاد یعنی فعلا قرار نیست بیاد;)

سلام بچه ها ممنونم از راهنمایتان مخصوصا اقا esii من یه سوال داشتم اگر xbox360که از کشور های امریکای میاد ممکن است بخواتر تحریم ایران بازی هاش کم بشه یا دیگه وارد نکنن؟
بازیهاش امکان نداره دیگه نیاد
شما چی فکر کردی ؟ فکر کردی این داتکام همون روز ریلیز رفته از آمریکا بازی SC : DA رو خریده آورده اینجا بعد کپی کرده !؟!

نخیر ! الان دانلود بازیهای 360 شده مثل PC . تو اینترنت دانلود میکنی و میزنی رو DVD و ...

اسمت اسی خفن ولی هنوز نمیدونی که بلو دراگون رو به صورت اشانتیون روی HDDVD Player در ژاپن میدن.و برای بار 1000000000000000000000 روم هیچ یک از بازی های 360 رو HD DVD در نمیاید

آخرین ویرایش:
كمك كمك !!

سلام اقا يكي نيست جواب مارو بده با چه Commandi مي شه دستگاه به حالت Orginal در اورد
Backup هم دارم ميگيرم فقت Command مي خوام:wallbash::wallbash::wallbash:

زنگ زدم گفت دستگاهم رو با بازی ها رو ببرم اونجا...در مورد ورژن هم پرسید.....یعنی هیچ ربطی به فیرمور نداره؟
فک نکنم. چون احتمالا خیلیا ورژن جدیدو نریختن. اگه اینطوری بود اونام نمیتونستن بازی کنن.خود من یه کپی از splinter داتکام تا 1-2 روز دیگه به دسم میرسه امتحان میکنم تا الانم با هیچ بازی (حتی رو جی مکس) مشکلی نداشتم.

يه سوال داشتم از اونايي كه هم درايوشون lg هست و هم اونايي كه به live وصل شدن:
من بدون اينكه بازي توي درايو بزارم مي تونم به لايو وصل شم؟
با بازي ارجينال چي؟
:praying:

komak

agha yeki be man bege premium copy khor az koja mitonam be gheymat bekharam zire 500 toman masalan 460 470 bishtar nemikham bedam, emrooz dahanam saf shod be harki zang zadam goft emrooz nadarim zede hal zadan behem hesabi. .com goft shanbe. yegane ham goft 550 copy khor !!!!! ta chand rooz pish migoftan 500 hala migan 550 in che vazeshe!!!!!!!!!!! age kasi mishnasid be man begid dameton garm.:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or