راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

مي خواستم بدونم كه انهاي كه 360 Hack شوده دارن ومي خوان از ورژن 4 استفاده كنن
مي تونن از Backup Frimware Hack شوده استفاده كنن يا بايد اول 360 رو به حالت Orginal در اورده و بعد Hack كرد يا نه

اصلا بزار اینجوری بگم:

Pal : این ورژن مخصوص اروپا هست.

NTSC/UC: این ورژن مخصوص آمریکای شمالی هست.

NTSC/J: ////////////////// ژاپن ///

NTSC/Asia : این ورژن مخصوص کشورهای آسیای شرقی بغیر از ژاپن هست

بیشتر فرق Region ها توی ساپورت کردن سیستم برق شهری هست و بازیها هم برای تمامی اونها میان و ربطی به بازی نداره فقط بازیهای همدیگر رو همشون نمی خونن..

ایران برقش 220 هست و Pal بهش میخوره ولی میشه با استفاده از ترانس بقیه رو هم راه انداخت.

اين هايي رو كه نوشتي همه رو مي دونم.
بهم بگين us چي هستش؟

من جایی که واسم هک کرده back up نگرفته
اگه با این frimware هک کنم میشه دو باره کنسول رو به حالت اول برگردونه؟
مهمترین چیز واسم راحت خوندن دیسکهاست این صرو صدا ها اعصابم رو خورد میکنه میترسم به لنز دستگاه اسیب برسه

برای اینکه فرمور 4 رو بریزید رو 360 هایی که قبلا هک شدن راههایی هست .در ضمن بهتره بدونید این فرمور برای درایوهای سامسونگه.
اگه کسی طالبه آموزش هست بگه تا من بگم.الانم خودم دارم میرم سراغش تا بریزم روش.

تا یک ساعت دیگه می خواهم به لایو وصل بشم.
  • MS28 core firmware. Also better and faster media detection.
  • FirmGuard added. On by default. Firmware cannot be Read/Written by 360 console. Can ONLY be turned off (Read/Write enabled) via Enable0800 mode.
  • 4.0A firmware. 4.0A is default Fast Read Speed mode. Quite/Slow Read mode for backups activated via any Xbox 360/Xbox 1 Original game disk.
  • 4.0B firmware. 4.0B is default Quiet/Slow Read Speed mode. Fast Read mode for backups activated via any Xbox 360/Xbox 1 Original game disk.
For Xtreme 4.0A default backup Read Speed is same as original game disks 12x. When Original Game disk is booted, all subsequent backup loading will be at Quiet/Slow Read mode, Original Game disks are unaffected. Turn console off/on to reset back to Default backup read speed (12x). Quiet/Slow Read Speed is for quiet operation and/or cheap DVD+R DL media.
For Xtreme 4.0B default backup Read Speed is Quiet/Slow 2-4x. When Original Game disk is booted, all subsequent backup loading will be at Fast Read mode 12x, Original Game disks are unaffected. Turn console off/on to reset back to Default backup read speed for backups (2-4x).
FirmGuard disables reading/writing of drive firmware. This is always on. Can only be turned off via Enable0800 mode. Do not have SATA cable plugged into Xbox 360 console when in Enable0800 mode.

آقا من بخوام فیرمورم رو آپدیت کنم(نمی دونم الان چه ورژنیه ولی فکر نکنم 4 باشه)...دات کام یا آقا تکاوچ یا یگانه چقدر میگیرن؟(با گارانتی)

آخرین ویرایش:
برای اینکه فرمور 4 رو بریزید رو 360 هایی که قبلا هک شدن راههایی هست .در ضمن بهتره بدونید این فرمور برای درایوهای سامسونگه.
اگه کسی طالبه آموزش هست بگه تا من بگم.الانم خودم دارم میرم سراغش تا بریزم روش.

سلام يكي جواب منو بده:( من فرمور 4 رو دارم مي خوام بريزم بايد چي كار كنم Backup Orginal رو ندارم تو ReadMe اين فرمور 4 نوشته Firmware ms28 يعني چي يعني نميشه ريخت
:love: :love: :love: :love: chalengeeverything :love: :love: :love: :love: اگر مي توني يكم اموزش بده فقط بگو با يد چي كار كرد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or