راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام دوستان ، چند سوال دارم در مورد XboX جدید که مدتی هست فکرم رو مشغول کرده گفتم اینجا بپرسم :

۱- قدرت این کنسول چقدر هست‌ ؟ آیا بازیها رو با گرافیک بهتری نصبت به یک PC بسیار قدرتمند اجرا میکند ؟

۲- با چه کابلی به تلویزیون متصل میشه و از چه تلویزیون هایی پشتیبانی میکنه ؟

۳- و اما آخرین سوالی که برام خیلی مهم راجب به استفاده از موس و کیبرد در XboX هست :
من یک کاربر PC هستم که ۱۲ ساله دارم با کیبرد و موس بازی میکنم و اصلا نمیتونم دسته کنسول رو تحمل کنم ، و قصد داشتم سیستمم رو با بودجه حدود ۲ میلیون تومانی ارتقاع بدم که ناگهان با محصول شرکت XCM موسوم به XFPS آشنا شدم :

KM+PRO.jpg
*

XFPS%20360+keyboard+mouse.jpg

همونطور که میبینید با این دستگاه میشه موس و کیبرد به این کنسول وصل کرد.

حالا سوال من اینه که :

الف) این دستگاه چجوری کار میکنه ؟
ب) از تمامی بازیها پشتیبانی میکنه ؟
ج) در بازیهای FPS میشه لذت بازی با موس رو برد ، به عبارتی تمام جهت های موس رو ساپورت میکنه ؟
د) در ایران میتونم پیدا کنم ؟ اگه قیمت دارید بگید ممنون میشم.

اگه توضیحات تکمیلی دارید ، ذکر کنید ممنون میشم.

سلام دوستان ، چند سوال دارم در مورد XboX جدید که مدتی هست فکرم رو مشغول کرده گفتم اینجا بپرسم :

۱- قدرت این کنسول چقدر هست‌ ؟ آیا بازیها رو با گرافیک بهتری نصبت به یک PC بسیار قدرتمند اجرا میکند ؟

۲- با چه کابلی به تلویزیون متصل میشه و از چه تلویزیون هایی پشتیبانی میکنه ؟

۳- و اما آخرین سوالی که برام خیلی مهم راجب به استفاده از موس و کیبرد در XboX هست :
من یک کاربر PC هستم که ۱۲ ساله دارم با کیبرد و موس بازی میکنم و اصلا نمیتونم دسته کنسول رو تحمل کنم ، و قصد داشتم سیستمم رو با بودجه حدود ۲ میلیون تومانی ارتقاع بدم که ناگهان با محصول شرکت XCM موسوم به XFPS آشنا شدم :

KM%EF%BC%8BPRO.jpg
*

XFPS%20360+keyboard+mouse.jpg

همونطور که میبینید با این دستگاه میشه موس و کیبرد به این کنسول وصل کرد.

حالا سوال من اینه که :

الف) این دستگاه چجوری کار میکنه ؟
ب) از تمامی بازیها پشتیبانی میکنه ؟
ج) در بازیهای FPS میشه لذت بازی با موس رو برد ، به عبارتی تمام جهت های موس رو ساپورت میکنه ؟
د) در ایران میتونم پیدا کنم ؟ اگه قیمت دارید بگید ممنون میشم.

اگه توضیحات تکمیلی دارید ، ذکر کنید ممنون میشم.
1-بله
2-اگر تلويزيون اچ دي داري با كابل اچ دي وصل ميشه و اگر هم تلويزيون معمولي داري با كابل اي وي وصل ميشه.
3-در مورد اين محصول اطلاعات كافي ندارم:d

سلام. من تازه عضو شدم میخوام xbox بخرم. لطفا کمک کنید. چه مدلی خوبه؟ چطور بفهمم جاسپر هست و دستگاه نو باشه؟ قیمتها رو دارین؟
امروز چند جا رفتم آرکد از280 تا 330 قیمت دادن. با گارانتی.
الایت هم 370
حالا موقع خرید باید به چه چیزهایی توجه کنم؟

ممنون دوست عزیز اما من به بیشتر از همه دنبال همین سوال سوم هستم. :cheesygri

خواهشا یکی کمک کنه تا خل نشدم ! :wallbash:*
سلام.
الف)بله ميشه موس و كيب.رد به دستگاه وصل كرد و اونطور كه چند جا خوندم خودتون هم ميتونيد دكمه هاي دسته رو خودتون تنظيم كنيد.مثلا به جاي بالاW به جاي پايين S و ...
ب)فكر كنم بله.چون شما دكمه هاي دسته رو روي كيبورد و موس تنظيم كرديد فكر كنم از همه ي بازي ها پشتيباني كنه.
ج)مثل كامپيوتر!
د)اين تبديل من خودم تا حالا نديدم ولي فكر كنم قيمتش بالاي 40-50 هزار ت باشه.

آخرین ویرایش:
الان روی همه‌ی دستگاه‌ها LT نصبه؟ یعنی اگه الان یه 360 بخرم، روش LT داره یا باید بدم نصب کنن؟

خود مغازه دار برات میریزه.
بعضیها قیمتی که بهت میدن با LT هستش(مثلا فتحی) و بعضیها پول اینو جدا میگرن.
مواظب باش فقط سرت کلاه نره ، من وقتی میخواستم بگیرم یکی از مغازه های پاساژ لباف که قیمتش از همه بهتر بود، ولی 30 تومن بیشتر میگرفت به خاطر کپی خور کردن و اپدیت، منم گفتم نمیخوام و رفتم از فتحی گرفتم.:d

من یه چند تا سوال مهم دارم وشاید جاش اینجا نباشه ولی خواهشا بطور کامل توضبح بدید.
1-CPU و GPU کارشون چیه ؟ فرقشون چیه؟
2-اگه من از دیسک اکتیو استفاده کنم (حدود 7 ماهه) مشکلی برای کنسولم پیش میاد؟
3-اگه از روی دسته کنسولو خاموشکنیم مشکلای برای دستگاه پیش میاد؟
4-از اگه از play&charge kit در حالت نیمه خاموش برای شارِ‍‍‍ِز دسته استفاده کنیم مشکلی برای کنسول نداره؟
5-حتما باید 12v کنم با اینکه مادربورد دستگاهم جاسپره؟
6-یه جای معتبر برای 12v کردن معرفی کنید؟(خودم این کارارو بلد نیستم)
7-حداقل باید چقدر فاصله باید برای خارج شدن گرما ازپشت دستگاه وجود داشته باشه؟
8-باید دو شاخه برق دستگاه 24 ساعته تو برق باشه یا نه؟
9-من روزی 4یا 6ساعت بازی میکنم ولی نه پشت سر هم 2بار در روز مشکلی برای من کنسول من پیش نمیاد؟

بعضی سوالاتم خیلی ابتداییه ببخشید .ممنون.[/QUOT
------------------------------------------------------
لطفا یکی جواب منو بده.

ببخشید من برای آپدیت فیرمور DVD از Jungle Flasher استفاده می کنم . سوالم اینه وقتی درایو رو از طریق کابل SATA به مادربورد کامپیوتر وصل می کنم ، برق درایو رو باید از خود کنسول بگیرم یا نه ؟

سلام. من تازه عضو شدم میخوام xbox بخرم. لطفا کمک کنید. چه مدلی خوبه؟ چطور بفهمم جاسپر هست و دستگاه نو باشه؟ قیمتها رو دارین؟
امروز چند جا رفتم آرکد از280 تا 330 قیمت دادن. با گارانتی.
الایت هم 370
حالا موقع خرید باید به چه چیزهایی توجه کنم؟

اگر میخوای 330 بابت آرکید بدی برو همون الایت بگیر ; خیلی گرونه 330 بابت آرکید ; من خودم 1 ماه پیش گرفتم 240

سلام من یه 360 سه چراغ دارم می خوام تعمیرش کنم حالا یه سوال دارم

کنسولم سال پیش سه چراغ شد قبل از اینکه اون مشکلات مربوط به قفل های جدید بازی ها که باید

برای بازی کردن اول یه سی دی دیگه میزاشتیم بعد بازی میکردیم ...(زیاد چیزی نمیدونم) پیش بیاد.

حالا من بخام بازی های جدید رو بازی کنم باید فرموره دستگامو اپدیت کنم؟

فقط تورو خدا زود جوا بدید:">

220 تومانی هم داشت که فالکن بود. میگفت گرون بودنش برای سال ساخت و مدل مادربرد و ضمانت نامه هست.
دوست من یه ماه پیش همین جاسپری که میگی 330 تومن 220 بود =((
فقط سعی کن گول تبلیغات الکی فروشنده هارو نخوری ;)

بچه ها یه سوال ضایع میخوام بپرسم :d :
از قدیم گفتن که پنکه رو جلوی ایکس باکس نباید بزاری چون خراب میشه میخواستم بدونم کولر هم اینجوریه ؟؟؟
اخه من کانال کولره اتاقمو طوری تنظیم کردم که بادش میخوره به میزی که ایکس باکس روشه بعد وقتی کولر روشنه ایکس باکس خیلی خنکه >:d< دست که بهش میزنم دماش نصفه مواقع دیگس
میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد ؟؟ یا اصلا این کار خوبه ؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or