راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام دوستان
من 360 رو رد کردم میخوام یه 360 کپی خور نشده بگیرم چند جا زنگ زدم ارکید رو 315 و الیت رو 395 قیمت دادن...
قدیم میومدیم اینجا یه نفری بود بنام پیام ولی مثل اینکه کلا همشون جم شدن...
کسی توی تهران مغازه داری رو میشناسه قیمت بهتر بده یا همینه قیمت؟
مرسی

:confused::-"
برای تشخیص ixtreme هم باید یکسری سوال برام جواب بدی تا بتونم برات حدس بزنم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:(بر اساس تجربیات):biggrin1:
مدل درایو؟مدل مادر برد؟کی دستگاه رو خریدی؟بازی های wave 3 اجرا میکنی؟(مثل فیفا 10یا DIRT2 ؟بازیهای wave 4 اجرا میکنی ؟البته تبدیل نشده؟(مثل teken و AC2 یا COD:MW2*)

یک سوال دیگه!!شما همون kajol نیستی:biggrin1:
یک کنسول بن شده واسه بازی offline خوبه بخرم ؟
با توجه به اینکه نمیشه بازی نصب کرد داخل هارد !؟ درایو کنسول جوابگو هست ؟

اگه جسپر و هست بخر-فالکونه بیخیال -پولت رو حروم نکن- نه درایو به اونصورت خرابی نمیده!!!
اگه تونستی بده 12 ولت و شرود بکنند تا دیگه خراب نشه -اون موقع خوبه(اگه فالکونه نگیر)

با سلام
امروز یک دستگاه xbox 360 مدل آرکید خریداری کردم
ولی به دلیل اینکه شهرستان هستم (تبریز) یکم گرون تر بود و تاریخش 2009/6 هستش
فروشنده می گفت 2 جور کپی خور داریم
یک سری اش 295 تومن که همه ی گیم ها رو باز میکنه یک سری اش هم فقط گیم های 12 تومانی رو
نفهمیدم منظورش رو 295 تومانی اش رو خریدم
می دونین منظورش از گیم های 12 تومانی چیه ؟
بعد چه چیز هاش رو کنترل کنم حالا
اگه بشه زود جواب بدین

دستگاهت جسپره
کپی خور یک رقم بیشتر وجود نداره -بازی هم توی تهران 4 تومن گرونش هست!!!!به قولی یار ..... بوده
برای کنترل کردن- که جسپر باشه- باید ببینی اداپتورش پشتش نوشته باشه 150W
و اینکه حافظه داخالی داشته باشه(مموری به دستگاه وصل نباشه به هیچ وجه)
درایو رو از روی عکسی که دوستان گذاشتن با باز کردن فیس پیت تشخیص بده(بالا و پایینش خار داره- سمت چپ و راست بالا و پایین با ناخن بازش کن و رنگ سیم رو ببین)باید اون سیمه زرد باشه

اینها مشخصات جسپره!!!!
سوالی بود درخدمتیم

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من 360 رو رد کردم میخوام یه 360 کپی خور نشده بگیرم چند جا زنگ زدم ارکید رو 315 و الیت رو 395 قیمت دادن...
قدیم میومدیم اینجا یه نفری بود بنام پیام ولی مثل اینکه کلا همشون جم شدن...
کسی توی تهران مغازه داری رو میشناسه قیمت بهتر بده یا همینه قیمت؟
مرسی

استغفروالله:eek:
دیروز خریدم ارکید 280
از کجا قیمت کردی 315:confused:
تازه حافظه 512:cool:

بچه ها یه سوال
این باطریا همراهه دسته قابله شارژن؟

آخرین ویرایش:
دوستان نمی دونم چرا ولی من از گرافیک اکس باکس راضی نشدم :( در حد PC نیست , ، Tekken 6 اونجوری که ویدئو های گیم پلی اش رو دیده بودم نبود , حتی بعضی جاها فکر کردم عین PS2 هستش
آیا تنظیمات خاصی داره برای گرافیک ?

دوستان نمی دونم چرا ولی من از گرافیک اکس باکس راضی نشدم :( در حد PC نیست , ، Tekken 6 اونجوری که ویدئو های گیم پلی اش رو دیده بودم نبود , حتی بعضی جاها فکر کردم عین PS2 هستش
:eek::eek::eek: راضی نشدید؟! شما برو توی قسمت Arcade (نه Campaign!) شاخ در میاری! لابد شما رفتی توی قسمت Campaign! اون قسمت که گرافیکش خیلی داغونه ولی توی VS و Arcade گرافیکش عالیه!
تنظیمات فقط تو بعضی بازی ها اونم فقط برا Contrast و Brightness و اینا داره! گرافیک تغییر نمیکنه!

LCD TV داری؟؟؟؟
اگه داری با HDMI وصل کن بعد کیفیت ببین!!!
البته tekken گرافیکش مضخرفه!(نظر شخصیمه)
با TV معمولی اصلا گرافیک نمیتونی ببینی:-"
ینی چی
پس این شارز کیتا رو میگیری میزنی به کنسول دسته رو هوا باطریارو شارژ میکنه یا باید باطریشم جدا بخری
این شارژ کیتا اگر باتری هم توی دسته نزاری کار میکنه(دسته رو تبدیل به دسته سیمی میکنه)
ولی اگه باتری شارژی جنس خوب بخری -اون رو هم برات شارژ میکنه!!!!(این باتری انرژایزر یکبار مصرفه طول عمرشون تموم بشه باید بندازیش دور )

دوستان در کل نظرشون در مورد باتری چیه ؟
یه جفت باتری شارژی خوب+کابل Charge & play چطوره ؟
یا یه جفت باتری شارژی با شارژر خودش ؟
312jtp0.gif

الان قیمت این کابل چنده ؟ جنس اصلیش هم پیدا میشه ؟

و در مورد کابل HDMI کابل های Daiyo چطوره ؟
ارزون ترین مدل دو متریش رو چندی میتونم گیر بیارم ؟
4.gif

من ديروز يه اركيد جاسپر512M از فتحي گرفتم 7/2009 . وقتي بازش كردم تا فنهاشو 12 ولته كنم ديدم 2 تا سينك داره !!!! موضوع چيه؟؟؟ نكنه دوباره مشكل حرارتي سراغم بياد :(:((:confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or