راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

بچه ها یکی از دوستان یک پیشنهاد داد که واقعا من را به شک تردید انداخت:
"اون دوست گفت برو یک آرکد با مادربورد Jasper بخر و بعد براش یک هارد تهیه کن"
حالا من هم می خواستم Elite بخرم به نظر شما چه کار کنم؟
در ضمن آرکد تفاوتش با یک Elite چی هست؟
ايشون پيشنهاد بدي بهتون نكرده:eek:
از اونجايي كه اليت جسپر فعلا خبري ازش نيست ( به جز اون پك رزيدنت اويل 5 ) و تا به حال كسي ادعائي مبني بر خرابي جسپر نداشته ، اگر عمر دستگاه برايتان مهم هست ، من هم پيشنهاد ميكنم كه يك عدد آركد بگيريد:eek:
هارد و بقيه مخلفات اليت رو بعدا ميشه تهيه كرد و رو آركد نسبش كرد ولي مادربورد جسپر رو نميشه:eek:

متشکرم
در ضمن شنیدم که پریمیوم هم با مادربورد جاسپر اومده
آیا وارد ایران شده یا نه؟
اگر اومده باشه که خیلی خوب هست و دیگه نیاز نیست برم آرکد بگیرم.

سلام به همه دوستان....

من تازه عضو شدم و اطلاعات زیادی در مورد طذخط نمیدونم....

یه سوال داشتم : برای360 Xbox باید مانیتور گرفت یا تلویزیون کافیه....؟
منتظر جوابتون هستم.....

در ضمن من میخام یه پرمیوم بخرم....به چه چیزایی باید توجه کنم تا گول نخرم....؟؟

سلام به همه دوستان....

من تازه عضو شدم و اطلاعات زیادی در مورد طذخط نمیدونم....

یه سوال داشتم : برای360 Xbox باید مانیتور گرفت یا تلویزیون کافیه....؟
منتظر جوابتون هستم.....

در ضمن من میخام یه پرمیوم بخرم....به چه چیزایی باید توجه کنم تا گول نخرم....؟؟

خوب هم مانیتور میشه و هم تلویزیون فقط واسه مانیتور باید کابلم بگیری. که اگه TVایت کامپوزیت(ازین 3 تایی ورودی ها) باشه بهتره با مانیتور کار کنی.
پیشنهاد میکنم آرکید جاسپر بگیری و بعد هارد و کابل براش بگیری یا صبر کنی پرمیوم جاسپر وارد ایران بشه.(شما که تا حالا صبر کردی یه مقدار دیگه هم صبر کن!)
باید به تاریخ ساختش توجه کنی که هرچی جدید تر باشه بهتره و اینکه ریجن پال باشه.
واسه جاسپرم باید اینو توی مشخصات جعبه ببینی:
Label :12 DC 12.1A :5Vsb 1A
اگه متوجه نشدی این پست Console جان رو بببین:
http://bazicenter.com/forums/showpost.php?p=655672&postcount=165

آخرین ویرایش:
اقا ما هم بعد یه عمریX360 ELITE گرفتیم راستش من از دبی خریدم دو تا بازی اورجینال هم روش بود شد 380تومان به نظرتون خوب خریدم یه سوال دیگم داشتم از کجا بفهمم درایوش چیه؟:confused:

سلام بچه ها این سایت رو ببینید.توی سایتش نوشته x360:با برد جاسپر.اون هم نه فقط آرکید.بلکه الایت و پرمیوم.در مورد برد خودم فکر میکنم خالی میبنده.ولی در مورد آرکید اگه درست باشه,قیمتش خوب نیست؟{اون هم با یه بازیه ارجینال}

اقا ما هم بعد یه عمریX360 ELITE گرفتیم راستش من از دبی خریدم دو تا بازی اورجینال هم روش بود شد 380تومان به نظرتون خوب خریدم یه سوال دیگم داشتم از کجا بفهمم درایوش چیه؟:confused:

xbox360_faq_3.jpg

این روش تشخیص نوع درایو هست.
قیمت هم نسبت به قیمت دوبی احساس می کنم 10-15 هزار تومان بیشتر خریدی که اینم احتمال زیاد به خاطری Bundle بودنش هست که 2 بازی روشه. ;)

سلام بچه ها این سایت رو ببینید.توی سایتش نوشته x360:با برد جاسپر.اون هم نه فقط آرکید.بلکه الایت و پرمیوم.در مورد برد خودم فکر میکنم خالی میبنده.ولی در مورد آرکید اگه درست باشه,قیمتش خوب نیست؟{اون هم با یه بازیه ارجینال}

فکر کنم فقط در مورد آرکد و پریمیوم درست باشه
من خودم تا پس فردا پیگیری می کنم ببینم این پریمیوم راسته یا دروغ
اگر راست باشه واقعا خوبه به امید تولید الایت با مادربورد جاسپر
-------
در ضمن یک سوال داشتم که بین درایو Lite-On و BenًًٌQ کدام بهتر هستند؟

با اجازه:
تا جایی که من می دونم اصولا تو rom drive لایتون مارک معتبریه(واسه pc) قاعدتا تو کنسولم همینطوریه از طرف دیگه بنکیو چیزه مالی نیست(تو همه چی)
واست چه فرقی می کنه خیلی وقته که دیگه همشون لایتونه ولی اگه دست دو میخوای بخری بازم لایتون بگیر(در کل میگن اختلاف زیادی بینشون نیست ولی شنیدم تا الان بهترینشون سامسونگ بوده)

فکر کنم فقط در مورد آرکد و پریمیوم درست باشه
من خودم تا پس فردا پیگیری می کنم ببینم این پریمیوم راسته یا دروغ
اگر راست باشه واقعا خوبه به امید تولید الایت با مادربورد جاسپر
-------
در ضمن یک سوال داشتم که بین درایو Lite-On و BenًًٌQ کدام بهتر هستند؟
Lite-On بهتر هست.BenQ بدترین درایو تاریخ 360 هست.

این وبلاگ قدیمیه و طرفم یه کلاهبرداره اگر تو صفحه ی اصلی وبلاگش بری میبینی تو بخش نظرها خودش گفته الایت با مادربرد جسپر تولید نشده و پرمیوم هم تو ایران نیمده فعلا در ضمن نظرهایی که لوش میده پاک میکنه.

من یک سوال دارم ایکس باکس بن شده دیگه نمیتونیم باهاش بازی کنیم ؟

حتی با دودسته هم نمیتونیم بازی کنیم؟

XBox 360 ی که بن شده باشه،قابل بازی کردن هست.اما Ban شدن به این معنی نیست که شما کنسولت دیگه قابل بازی کردن نباشه.به این معنیه که شما دسترسیتون از بخش اینترنت XBox 360 یعنی XBox Live قطع خواهد شد.

خوب بالاخره تصمیم نهایی را گرفتم
طبق حرف هایی که فروشنده ها زدند باید رفت آرکد گرفت ( فعلا گفتند تا یکی دو ماه آینده X360 پریمیوم و الایت با مادربرد جاسپر وارد نمی شه :()
خوب حالا دوستان یک سوال مبتدیانه داشتم که ذهنم را مشغول کرده:
این X360 آرکد و الایت از لحاظ قدرت با هم فرقی دارند یا نه؟
یا فقط فرقشون در یک هارد و تجهیزات داخل جعبه اش هست؟
در ضمن وصل کردن هارد به راحتی وصل کردن هارد الایت هست یا کلی کار داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or