راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
دوستان این ریجن رو یه توضیحی میدید . من گیج شدم .
دوم اینکه برای خرید کارت پی اس ان هزینه ها چه قدر هست؟

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
سلام به همه ی دوستان
امروز من میرم ویتا رو می گیرم شما از شر این سوالام راحت می کنم.
و اما سوال اینه که من تا حالا با ویتا کار نکردم. میخواستم بدونم کیفیت صفحهش شبیه آیفون هست. (یعنی جوری که توش پیکسل نبینی؟)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام به همه ی دوستان
امروز من میرم ویتا رو می گیرم شما از شر این سوالام راحت می کنم.
و اما سوال اینه که من تا حالا با ویتا کار نکردم. میخواستم بدونم کیفیت صفحهش شبیه آیفون هست. (یعنی جوری که توش پیکسل نبینی؟)

صفحش خیلی با کیفیت هستش و انشالله خریدین خودتون میبینین .

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
بالاخره من هم PS VITA دار شدم. واقعا کنسول قوی هستش. از همون جا که معین جان گفتن خریدم. قبلاً هم XBOX هم رو از همون آقا همایون گرفته بودم. از همی راهنمایی هاتون هم ممنونم.
سوال: برای شارژ اولیه چقدر باید تو شارژ باشه؟
اگر کسی آنچارتد داره بهم پخ بزنه.

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
بالاخره من هم PS VITA دار شدم. واقعا کنسول قوی هستش. از همون جا که معین جان گفتن خریدم. قبلاً هم XBOX هم رو از همون آقا همایون گرفته بودم. از همی راهنمایی هاتون هم ممنونم.
مبارک باشه

چند گرفتی؟ چیا همراهش گرفتی؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال دوستان
اگه فروشنده بهم نگه که دستگاه ریجن ۱ یا ۲
من باید خودم از کجا بفهمم؟!
و اینکه موقعی که میخوام اکانت psn بسازم باید مشخص کنم ریجن ۱ یا ۲ بودن رو؟
پست جعبه دستگاه یک عکس کره مانند هست که توش شماره نوشته و اون ریجن دستگاه هست .... ریجن دستگاه در اجرای بازی مهم نیست (اگر 3g میگیری مثلا ریجن 1 برای امریکا لاک هستش)
بر اساس کشوری که انتخاب میکنی ریجنت هم معلوم میشه ... مثلا اگر بزن US میشه 1
دوستان این ریجن رو یه توضیحی میدید . من گیج شدم .
دوم اینکه برای خرید کارت پی اس ان هزینه ها چه قدر هست؟
ریجن صرفا کده شناسایی منطقه محل سکونت دارنده کنسول هست ... چون هر کشور برای توزیع بازیهای و لوازم دیجیتال قوانین خاص خودشون رو دارن برای همین برای احترام گزاشتن به هر کشور اومدن و مناطق رو ریجن بدی کردن ...به صورت 1و2و3و4 ! حالا ریجن اکانتی که شما درست میکنی ( کشوری که انتخاب میکنی) مهمه ...چون برای استفاده از امکانات انلاین بازیهای و dlc ریجن بازی و اکانت باید یکی باشه ...
کارت psn هم ظاهرا از 80 به بالا باید باشه (50 دلاری ) باز من چون ایران نیستم نمیدونم دقیق !
مبارکه
6 ساعت باشه کافی هست.
uncharted هم مشکلی داشتی تو تاپیکش بزن ...

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
والا مشکل ندارم. یعنی اصلاً بازی رو ندارم. توپخونه بازی رو 100 تومن می داد. اگه کسی دست دوم داره بهم پخ کنه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مگه باتری های نسل جدید هم نیاز به شارژ بلند مدت اولیه دارند؟
تا اونجایی که من میدونم چندین سال پیش یک نسل از باتری ها اینجوری بودند...

نسل جدید اینجوری نیست همون 3 ساعت نهایت بزاری کافیه ولی چون از قبل 8 یا 9 ساعت دوستان شارز گذاشتن عادت کردن فکر میکنن باز همون 9 ساعتو باید بزارن .

vahid_lol

کاربر سایت
May 22, 2009
34
نسل جدید اینجوری نیست همون 3 ساعت نهایت بزاری کافیه ولی چون از قبل 8 یا 9 ساعت دوستان شارز گذاشتن عادت کردن فکر میکنن باز همون 9 ساعتو باید بزارن .

دوستان اشتباه نکنید! ساعتی نیست اصلا، هر وفت دستگاه 100% شد از شارژ بکشید، بیشتر موندش به شارژ سود که نداره هیچ مضر هم هست

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
دوستان اشتباه نکنید! ساعتی نیست اصلا، هر وفت دستگاه 100% شد از شارژ بکشید، بیشتر موندش به شارژ سود که نداره هیچ مضر هم هست
دوست عزیز این مشکل خیلی وقته که تو دستگاه ها حل شده و به محض اینکه دستگاه Full charge بشه باطری اتوماتیک از مدار خارج میشه و در نتیجه هیچ آسیبی بهش نمیرسه.
فقط شما محبت کنین نزارین دیوایستون کالیبره بشه(باطریش تا ته خالی شه) و اینکه موقعی که دیوایستون به شارژر وصله باش بازی نکین و منتظر بمونین تا کامل شارژ شه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان اگه رو دفترچه کل گوشی های جدیدو نگاه کنین زده 3 ساعت شارژ بشه منم ا خودم نگفتم که و در ضمن حرف دوستمون کاملا صحیح هستش و به باطری دیگه اسیبی نمیرسه مثل قبل اگه زیاد بمونه ولی عقل ادم حکم میکنه که نذاری زیاد چون از شانس بد ما یهو دیدی همونیکه خراب نمیشد یهو خراب شد . تو این دنیا به این بزرگی اگه قرار باشه یه شهاب سنگ بیفته من جاشو میدونم یراست رو سر منه بد بخت چون کلا میدان مغناطیسی قوی دارم و بد شانسم کلا بلاها سمت من میان :)) .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان این بحث باطری قبلا هم بود کامل توضیح دادم ولی باز دوستان 2 به شک هستن به خاطر همین 1 بار دیگه میگم
کلا باطری های شارژی یا همون لیتیومی برای شارژ اولیه حداقل باید 8 ساعت شارژ بشن تا فعل و انفعالات شیمیاییشون به صورت کامل انجام بشه
بعد از اون 2 شرط داره برای سالم موندن باطری
1 کاملا خالیش نکنید! (یعنی اینکه اینقدر خالی نیشه که خود به خود دستگاه خاموش بشه چون صدمه میبینه باطری)
2 بعد از شارژ کامل از برق جدا بشه! (شارژ که شد و به اصطلاح پیغام داد که پره یا چراغش خاموش شد از برق بکشید)
--------
کلا این باطری ها تو تمام گوشی ها، کنسول های بازی دستی، تبلت ها، لپتاپ ها، دسته ps3 ، و هر نوع وسایل شارژی که امروزه تو بازار هستن استفاده میشه
به هیچ عنوان شارژری موجود نیست که قطع کنه جریان برقو اون چراغ که خاموش میشه به شما داره میگه پر شد از برق بکش نه اینکه خیالت راحت من قطعش کردم
به هر حال برای سلامتی باطری دستگاهتون اون 2 تا شرطو رعایت کنید کافیه
اینی که الان میگم تجربه ی خودمه
به غیر از شارژر خودش سعی بشه با چیز دیگه شارژ نشه بهتره (اگه جایی مجبورید با برق USB کامپیوتر شارژ کنید عیبی نداره ولی ممتد از این روش استفاده نکنید برای شارژ باطری چون تفاوت آمپر دارن و باز به باطری صدمه میزنن)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,928
نام
malek
دوستان میخاستم ویتا بخرم ولی یه چیز واسم مبهمه اونم اینکه کدوم مدل 3g رو بگیرم که سیمکارتهای همراه اول و ایرانسل رو بشه استفاد کردش البته اینترنتشون منظورمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر