راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
اين رو برو تو بازارسنتر بگو نه اينجا...

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

شما سرت به کار خودت باشه تو کار بزرگتر هم دخالت نکن
بنده هم طبق عنوان خواستم اگر دوستی قصد خرید ویتا دسته 2 داشت راهنماییش کنم و نه عکسی گذاشتم نه قیمتی بنابراین تبلیغی نکردم که خلاف عنوان تاپیک باشه

آخرین ویرایش:

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
اين رو برو تو بازارسنتر بگو نه اينجا...

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

اگه بحث سر اینه که خلاف قوانین عمل کرد(که دلیلش رو هم گفته) باید بگم که شما هم این کار رو کردین.
توی صفحه ی قبل اومدین و گفتین که ویتا خریدم.در صورتی که اسم تاپیک هست راهنمایی واسه خرید ویتا.
شما http://forum.bazicenter.com/thread58280/page5/ گفتین وقتی اومده کلی هنگ کرده در صورتی که اسم تاپیک هست نقد شما از ویتا.

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
سلام دوستان من بین خرید ایپاد تاچ 5g با ps vita گیر کردم قبلا ایپاد تاچ داشتم اما چون پول لازم بودم فروختمش تجربه ی کامل کار باهاشو دارم همه جوره کارمو را مینداخت ...با جفت این دوتا کار کردم هر دوشون چشممو گرفتن نه میتونم از ps vita بگذرم نه از ایپاد تاچ هر دوتاشو میخوام بخرم ولی مشکل اینجاست هر کدومو که بخرم تا هفت هشت ماه نمیتونم دست به ذخیره ی مالی جیبم بزنم تو 2راهیم که کدومشونو اول بخرم دوستان بنظرتون کدومو اول بگیرم؟؟؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام دوستان من بین خرید ایپاد تاچ 5g با ps vita گیر کردم قبلا ایپاد تاچ داشتم اما چون پول لازم بودم فروختمش تجربه ی کامل کار باهاشو دارم همه جوره کارمو را مینداخت ...با جفت این دوتا کار کردم هر دوشون چشممو گرفتن نه میتونم از ps vita بگذرم نه از ایپاد تاچ هر دوتاشو میخوام بخرم ولی مشکل اینجاست هر کدومو که بخرم تا هفت هشت ماه نمیتونم دست به ذخیره ی مالی جیبم بزنم تو 2راهیم که کدومشونو اول بخرم دوستان بنظرتون کدومو اول بگیرم؟؟؟

ipod دیگه چیه ! من داشتم به درد بازی نمی خوره اصلا . بیشتر برای موزیک و 4 تا بازی مثل Fruit ninja ساخته شده .
این کنسول دستی هستش هدفش بازی هستش در کنارش 5 - 6 تا برنامه هم داره مثل Book of face و uTube . بازی های indie و کوچک هم مثل ios داره ولی خیلی کمتر
ویتا بگیر در کنارش Unit 13 + Uncharted GA و اگر علاقه دار ی Michael jacskon Exprience HD رو بگیر تا حالا بهترین بازی هایی بوده که من روش انجام دادم . حواست باشه قیمت بازی هاش گرونه ولی می تونی عضو پلاس بشی و چند تا بازی رایگان + تخفیف بگیری تو خرید اینترنتی بازی

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
ویتا خیلی از امکانات نرم افزاری psp هم نداره پس جز بازی هیج چیز دیگه ای ازش نباید انتظار داشت. ios بازی hc زیادی نداره جز infinity blade , chaos ring و چند مورد دیگه. اما ویتا همه عنواینش کنسولین چون کنسوله.

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437

ببین دوست عزیز این مقایسه ای که کدوم یک از این دو رو بگیرم زیاد صحیح نیست. شما باید اول انتظاراتت رو مشخص کنی.
به نظر من شما در مورد ویتا فقط روی بخش بازیش حساب کن.( البته در حال حاضر متاسفانه در این بخش هم زیاد قوی نیست,تا آینده چی بشه:|)
وقتی این نگاه رو به ویتا داشته باشی راحتتر میتونی تصمیم بگیری.
اگر قصدت از خرید ویتا استفاده از امکانات مالتی مدیاست که حالا در کنارش بشه بازی هم کرد انتخاب ویتا جایز نیست.
در اصل ویتا برای بازی کردن خلق شده و یک سری امکانات جانبی هم داره ولی اصل کار بازیه.
ولی iPod تاچ بر عکس تاکیدش روی مالتی مدیاست که در کنار این امکانات میتونید از بازی هایی که براش عرضه میشه هم استفاده کنید اما نه در حد و اندازه ویتا.

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
ipod دیگه چیه ! من داشتم به درد بازی نمی خوره اصلا . بیشتر برای موزیک و 4 تا بازی مثل Fruit ninja ساخته شده .
این کنسول دستی هستش هدفش بازی هستش در کنارش 5 - 6 تا برنامه هم داره مثل Book of face و uTube . بازی های indie و کوچک هم مثل ios داره ولی خیلی کمتر
ویتا بگیر در کنارش Unit 13 + Uncharted GA و اگر علاقه دار ی Michael jacskon Exprience HD رو بگیر تا حالا بهترین بازی هایی بوده که من روش انجام دادم . حواست باشه قیمت بازی هاش گرونه ولی می تونی عضو پلاس بشی و چند تا بازی رایگان + تخفیف بگیری تو خرید اینترنتی بازی

نگو اینطوری دادا درسته تو بازی به هیچ عنوان به پای ps vita نمیرسه کم بازی های خوب کم نداره من با ایپاد تاچم زندگی کردم اخه خیلی هم اهنگ گوش میدم...تا یه سال دیگه چه بازی هایی قراره واسه ps vita بیاد؟؟؟

- - -ویرایش - - -

ببین دوست عزیز این مقایسه ای که کدوم یک از این دو رو بگیرم زیاد صحیح نیست. شما باید اول انتظاراتت رو مشخص کنی.
به نظر من شما در مورد ویتا فقط روی بخش بازیش حساب کن.( البته در حال حاضر متاسفانه در این بخش هم زیاد قوی نیست,تا آینده چی بشه:|)
وقتی این نگاه رو به ویتا داشته باشی راحتتر میتونی تصمیم بگیری.
اگر قصدت از خرید ویتا استفاده از امکانات مالتی مدیاست که حالا در کنارش بشه بازی هم کرد انتخاب ویتا جایز نیست.
در اصل ویتا برای بازی کردن خلق شده و یک سری امکانات جانبی هم داره ولی اصل کار بازیه.
ولی iPod تاچ بر عکس تاکیدش روی مالتی مدیاست که در کنار این امکانات میتونید از بازی هایی که براش عرضه میشه هم استفاده کنید اما نه در حد و اندازه ویتا.

دقیقا برای من هم مالتی مدیا خیلی مهمه چون خیلی اهنگ گوش میدم اصلا وقتی اولین بار ایپاد خریدم قصدم فقط اهنگ گوش دادن بود ولی کنارش کلی استفاده های دیگه میکردم ازش... بنظرم اول ایپادو بگیرم بعد صبر کنم تا 1 ساله دیگه که بازی های بیشتری براش اومد اون وقت برم سراغش

- - -ویرایش - - -

ویتا خیلی از امکانات نرم افزاری psp هم نداره پس جز بازی هیج چیز دیگه ای ازش نباید انتظار داشت. ios بازی hc زیادی نداره جز infinity blade , chaos ring و چند مورد دیگه. اما ویتا همه عنواینش کنسولین چون کنسوله.

دوست عزیز شما که جفتشو دارید الان از ps vita راضی هستی؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من خط اول تاکید کردم که به درد بازی نمی خوره ! حرفی از موسیقی و ....... زدم . خواهشا دقت کنید .
تا سال دیگه
Killzone Mercenries
Tear away
The walking dead season 1 + 400 days
Batman arkham origins blackgate
Real boxing
اینا چیز هایی که الان یادمه بازی های دیگه ای هم هستن

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
نگو اینطوری دادا درسته تو بازی به هیچ عنوان به پای ps vita نمیرسه کم بازی های خوب کم نداره من با ایپاد تاچم زندگی کردم اخه خیلی هم اهنگ گوش میدم...تا یه سال دیگه چه بازی هایی قراره واسه ps vita بیاد؟؟؟

- - -ویرایش - - -

دقیقا برای من هم مالتی مدیا خیلی مهمه چون خیلی اهنگ گوش میدم اصلا وقتی اولین بار ایپاد خریدم قصدم فقط اهنگ گوش دادن بود ولی کنارش کلی استفاده های دیگه میکردم ازش... بنظرم اول ایپادو بگیرم بعد صبر کنم تا 1 ساله دیگه که بازی های بیشتری براش اومد اون وقت برم سراغش

- - -ویرایش - - -

با ویتا هم می تونی آهنگ و فیلم ببینی.دیگه اوضاعش این قدر هم داغون نیست.

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
من خط اول تاکید کردم که به درد بازی نمی خوره ! حرفی از موسیقی و ....... زدم . خواهشا دقت کنید .
تا سال دیگه
Killzone Mercenries
Tear away
The walking dead season 1 + 400 days
Batman arkham origins blackgate
Real boxing
اینا چیز هایی که الان یادمه بازی های دیگه ای هم هستن

اخه تو خط اولت بد زدیش زمین...در کل ps vita واسه گیم عالیه از xbox 360 خودم هم بیشتر باهاش حال میکنم حتی با این بازی های کمش...ولی باز دودلم شیطونه میگه شیر یا خط بندازم :d

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
ویتا پتانسیل زیادی واسه مولتی مدیا داره ولی ازش استفاده نشده.....اولا که خیلی بزرگه واسه آهنگ گوش دادن....آدم با گوشیش آهنگ گوش میده دیگه تازه این گوشی ها که دیگه دالبی و...هم دارن کیفیتشون عالی شده....واسه فیلم ویتا خیلی خوبه ولی فقط یه فرمت رو ساپورت میکنه زیر نویس هم که نمیاره پس اینجا هم محدودیت هست....

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995

بله آیفون ۵ دارم ویتا هم دارم. هرکدوم کاربرد مجزا دارن اما خیلی بیشتر با ویتا بازی می کنم تا با موبایل. البته جدیدا square enix واسه ios ترکونده. level-5 هم که از بزرگترین تولید کننده های rpg هست واسه ios چندتا گیم داده که خیلی جالبند اما خب تجربه بازی توی ویتا یه چیز دیگست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر