راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

دوستان یه سوال از بروبچ ویتا دار داشتم .. به نظرتون کیفیت صفحه ویتا بالاتره یا ipod touch4 ؟ ببینید اونایی که آیپاد دارن میدونن تراکم پیکسل صفحش تو سایز خودش فوق العاده بالاس یعنی رزولوشن تصویرش عالیه حالا خواستم بدونم وضعیت ویتا تو این زمینه چجوریاس تصویر ویتا (مثل psp فت) موقع حرکت تند تصویر سایه و کشیدگی رنگ ایجاد نمیکنه؟ کلا فیلم دیدن رو این بیشتر میچسبه یا رو آیپاد ؟
دمتون گرم ;)
ببين تراكم پيكسل iPod Touch 100% بيشتره ولی واسه فيلم ديدن هم سايز صفحه VITA بهتره هم اينكه رنگ ها رو خيلی بهتر نشون ميده بخاطر AMOLED بودن! درضمن رزولوشن VITA طوری نيست كه كيفيت صفحه رو بد نشون بده و پيكسل ها به وضوح قابل رويت باشن...

دوستان یه سوال از بروبچ ویتا دار داشتم .. به نظرتون کیفیت صفحه ویتا بالاتره یا ipod touch4 ؟ ببینید اونایی که آیپاد دارن میدونن تراکم پیکسل صفحش تو سایز خودش فوق العاده بالاس یعنی رزولوشن تصویرش عالیه حالا خواستم بدونم وضعیت ویتا تو این زمینه چجوریاس تصویر ویتا (مثل psp فت) موقع حرکت تند تصویر سایه و کشیدگی رنگ ایجاد نمیکنه؟ کلا فیلم دیدن رو این بیشتر میچسبه یا رو آیپاد ؟
دمتون گرم ;)
والا به نظره من از نظر رنگی خیلی بهتره و شفاف تر هست البته این نظره شخصی هست که AMOLED هم تو تاثیر زیادی برای زیبایی رنگها داشته ..... مشکلات تصویر PSP هم کلا نداره ... به نظره من کیفیت تصویر و رنگ ویتا یک از مهمترین امکاناتی هست که داره
گرافیکش بالاست ولی نه دیگه در حد ps3!
نسبت به psp آره محشره.
مثلا همین انچارتد اصلا گرافیکش نزدیک انچارتد یک هم نیست.
یا تریلر mortal kombat رو نگاه کن؛انگشت کاراکتر ها مثلث هست!
در کل انتظاری که من از یه کنسول دستی دارم گیم پلی هست؛حالا باید ببینم ویتا به درد من میخوره یا 3ds.
البته به نظره من واقعا میشه انتظار داشت گرافیک ویتا روزی به عناوین PS3 خیلی نزدیک بشه مثل PSP که با عناونین مثل Peace Walker - GTA - God Of War - Thirds Birthday به PS2 نزدیک شده بود

گرافیکش بالاست ولی نه دیگه در حد ps3!
نسبت به psp آره محشره.
مثلا همین انچارتد اصلا گرافیکش نزدیک انچارتد یک هم نیست.
یا تریلر mortal kombat رو نگاه کن؛انگشت کاراکتر ها مثلث هست!
در کل انتظاری که من از یه کنسول دستی دارم گیم پلی هست؛حالا باید ببینم ویتا به درد من میخوره یا 3ds.
والا من یه چندتا تریلر از بازی دیدم گرافیک میشه گفت دقیقا همون چیزی بود که رو X360ـه! این سیستم ـه دوربین واسه بکگراند هم چه حالی میده پدرسوخته! :دی

دوستان اینجا تاپیک مشاوره خرید هت یا بحث سر wii u???
نه قیمت میزارید نه بحث درست و حسابی راجبش میکنید!
فقطمیایید میگید من دارم بده اون یکی میگه من میتونم 100000 تا بخرم!!اخه به من وش ما چه!
هرکسی داره بیاد درست و حسابی راهنامیی کنه
اصلا خریدش الان یه صرفه هست؟
کدوم ریجن خوبه بگیریم؟
انلاک بودنش رو از کجا بدونیم؟از رو هوا حرف نزندی!فقط کسایی که دارن توضیح بدن!وگرنه ریوو ریخته و همه اینترنت دارن و میخونن!
گذشت اونموقع ها که تو bc همه به هم کمک میکردن!

دوستان اینجا تاپیک مشاوره خرید هت یا بحث سر wii u???
نه قیمت میزارید نه بحث درست و حسابی راجبش میکنید!
فقطمیایید میگید من دارم بده اون یکی میگه من میتونم 100000 تا بخرم!!اخه به من وش ما چه!
هرکسی داره بیاد درست و حسابی راهنامیی کنه
اصلا خریدش الان یه صرفه هست؟
کدوم ریجن خوبه بگیریم؟
انلاک بودنش رو از کجا بدونیم؟از رو هوا حرف نزندی!فقط کسایی که دارن توضیح بدن!وگرنه ریوو ریخته و همه اینترنت دارن و میخونن!
گذشت اونموقع ها که تو bc همه به هم کمک میکردن!
راهنمایی در خرید ! در مورد Wii u فکر نکنم بیشتر از چند پست بحث شده باشه!
تایپک قیمت هم اینجا نیست دوسته عزیز ! تاپیک قیمت جدا هست
شما میتونید مشاوره تون رو همینجا بپرسی ... لازم نیست به پستهای بحث توجه کنید
خریدش به صرفه هست اگر کنسول خونگی داری و از نظر پول هم برات مشکل ساز نیست 80 - 90 تومن برای بازی بدی .... کنسول هم با توجه به سرعت پایین نت در ایران من پیشنهاد 3g نمیدم ... فکر نمیکنم اونقدر هم به استفاده بیاد چون نه پینگ درست حسابی داره نه سرعت خیلی بالا - خوده کنسول هم کیفیت ساخت بالایی داره و به نظره من ساپورت سازنده ها ازش خوب هست ... تا اینجا هم بازی های خوبی برای هر علاقه مندی داشته ضمن اینکه میشه بازیهای psp هم در اون بازی کرد که خالی از لطف نیست
بین ریجن ها فرقی نیست .... فقط اگر بخوای 3g بخری ... لاک ظاهرا طرفای 620 هست و انلاک هم 800 تومن .. میتونی قیمتها رو تو تاپیم قیمت ببینی ! ریجن 2 هم انلاک هستش ... ریجن 1 هم لاک هست چون اختصاصی شبکه AT&A هستش - انلاک بودن و نبودنش هم از روی تجبربه به دست اوکده ! سیم میندازی ببینی کار میکنه یا نه ! اطلاعاتی روی جعبه مبنا بر لاک و انلاک بودن دستگاه نیست و فقط از روی ریجن میشه فهمید ...
در ضمن والا من و دوستان تا شده سعی کردیم به سوالات هم در مورد ویتا پاسخ بدیم ! نمیدونم رو چه حسابی میگید تو بخش ویتا کمک نمیشه !!! اگر هم اعتماد ندارید میتونید برید review های سایتها رو بخونید

PS Vita حرف نداره.امیدواریم حک هم نشه.البته باید بگم من هم بچه مایه نیستم.حتی متوسط هم نیستم.اما در ارجینال بودن چیزایی دیدم که از حک حالم بهم میخوره.
البته ارویج هم واقعا لطفه خودش رو یه جورایی داره !!! اما به نظره منم هک شده هم بعضی موقعها میچسبه بازی کردن !!!!
ویتا هک میشه؟ ما فقیر فقرا چه کار کنیم؟ پی اس پی معمولی که بدرد نمیخوره! من ویتاااااا میخوااام(گریه)
میتونید دست نگه دارید ... ممکنه حالا حالاها هک نشه ... حده اقل خبری از هک شدن نیست ... نصب Hombrew آینام هم کمکی به اجرای بازیهای کپی PS VITA نمیکنه فعلا با این حواسی که سونی داره ....
تروفي بازي يعني چي
صرفا برای نشان دادن توانایی شما و رقابت با دوستان طراحی شده .... هر بازی یک سری challege خاص داره که با پشت سر گزاشتنشون یک تروفی با به فارسی جایزه ! به شما تعلق میگره ... !

اگه هکرا بتونن فقط بازی های کپی psp رو ویتا اجرا کنن خیلی جال میده!چون به نظرم اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب!یعنی ما میتونیم بازی های psp رو با دوتا آنالوگ بازی کنیم,از طرفی شرکت های بازی ساز هم نگران کپی شدن بازی هاشون نیستن!

اگه هکرا بتونن فقط بازی های کپی psp رو ویتا اجرا کنن خیلی جال میده!چون به نظرم اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب!یعنی ما میتونیم بازی های psp رو با دوتا آنالوگ بازی کنیم,از طرفی شرکت های بازی ساز هم نگران کپی شدن بازی هاشون نیستن!
والا اون انالوگ دوم هم انقدرها تو همه عناوین تاثیر نداره !!! کلا میشه یکی از مپ های بالا - پایین - چپ - راست یا مربغ - مثلث - ضربدر - دایره یا بقیه رو با انالوگ دوم اجرا کنی ! همین ... که خیلی موقعها هم بهتره با همون کلیدهای کلاسیک بری @ بیشترین جایی که تاثیر داشت برای PEace WAlker بود که میشد نمای کنترل دوربین رو گزاشت روی مربغ - مثلث - ضربدر - دایره و ریمپش کرد روی انالوگ چپ که حس بهتر کنترل رو بده !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or