راهنمایی در Assassin's Creed II

Xboy58

کاربر سایت
Apr 28, 2011
16
سلام دوست عزيز.حالا من آخراي بازي ام.30 تا صفحه کدکس رو دارم،سيب رو دارم،زره الطير رو هم پوشيدم.کدکس ها رو هم رو ديوار شکل نقشه جهان درست کردم،سيب رو هم سر جاش گذاشتم.حالا نميدونم چي کار کنم.لطفا راهنماييم کنيد.

esfahaniha

کاربر سایت
Jun 4, 2011
4
[FONT=&quot]با سلام[/FONT]
[FONT=&quot]دوستان من تو مموری 8 سکانس 9 گیر افتادم[/FONT]
[FONT=&quot]اونجا که باید سه تا مسابقه بدی تا ماسک طلایی را بهت بده من هر سه تارو برنده شدم اما ماسک را دادن به یه نفر دیگه الان میگه باید ماسک را از اون یارو بگیری طرف با چند تا دختر داره میره پارتی اگه بکشیش میبازی اگه دنبالشم کنی میره تو یه جایی از شهر که تو مموری نیستو هنوز باز نشده سفیده بازم میبازی هر دکمه ای هم که بوده زدم اما نمیشه که نمیشه خواهش میکنم بگید چیکار کنم من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
سلام دوست عزيز.حالا من آخراي بازي ام.30 تا صفحه کدکس رو دارم،سيب رو دارم،زره الطير رو هم پوشيدم.کدکس ها رو هم رو ديوار شکل نقشه جهان درست کردم،سيب رو هم سر جاش گذاشتم.حالا نميدونم چي کار کنم.لطفا راهنماييم کنيد.

بازی تمومه دیگه قربون شکلت:))

cool2010

کاربر سایت
Nov 15, 2010
58
نام
حجت
[FONT=&quot]با سلام[/FONT]
[FONT=&quot]دوستان من تو مموری 8 سکانس 9 گیر افتادم[/FONT]
[FONT=&quot]اونجا که باید سه تا مسابقه بدی تا ماسک طلایی را بهت بده من هر سه تارو برنده شدم اما ماسک را دادن به یه نفر دیگه الان میگه باید ماسک را از اون یارو بگیری طرف با چند تا دختر داره میره پارتی اگه بکشیش میبازی اگه دنبالشم کنی میره تو یه جایی از شهر که تو مموری نیستو هنوز باز نشده سفیده بازم میبازی هر دکمه ای هم که بوده زدم اما نمیشه که نمیشه خواهش میکنم بگید چیکار کنم من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]

برو برجای عقاب تا اونحاهایی که سفید هست باز بشه.بعدم یارورو باید تعقیب کنی تا آخر.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
کمک فوری

سلام به همگی من یه جای این بازی گیر کردم اگه میشه کمک کنید

ببینید من " سیب عدن Apple of Eden " رو پیدا کردم ... توی یکسری درگیری ها

با دو تا برادر این سیب رو از دست دادم ولی دوباره با کشتن این دو برادر و آزاد کردن

فرزاندان سیب رو به دست آوردم ... ولی یکی از پشت به من حمله کرد و سیب رو به دست اورد

بعد از کلی پرس و جو فهمیدم تو کدوم شهره ... الان اومدم سیب رو ازش پس بگیرم ...

ولی شهر بسیار آشفته است ... مثلا کتاب ها رو وسط شهر دارند آتیش میزنند ...

خلاصه باید نه نفر رو بکشم تا به اون برسم ...

توی این سری ماموریت ها هستم

که یک کشتی هست ... من باید بدون اینکه کسی متوجه من بشه فردی رو درون این کشتی

بکشم ... ولی از هر طرف کشتی میرم یا شنا میکنم متوجه حضورم می شوند ...

باید دقیقا چیکار کنم ؟؟

ممنون

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
دوست عزیز بستگی به سرعت عملتون داره و از طرفی برید که نگهبان کمتر داره . به نظر من با هیدن بلید دوبل کا کنید بهتره یه موقعیت مناسب پیدا کنید و خلاص . البته صبر و حوصله هم شرط هست .
موفق باشید .

windom

کاربر سایت
Apr 18, 2010
22
من الان این مرحله از این بازی رو موندم :-s
اونجایی که یه سربازرو دنبال می کنم سرباز فرار میکنه و سریع در ها رو میبنده
و میره پیش بقیه دوستاش وقتی همه رومی کشم چندتا کشیش کنار هم جمع شدند و صحبت می کنند بعد صحبت ، میرم پیش یک مجسمه خوابیده یه مرد که نمیدونم اونجا باید چی کار کنم ؟؟؟

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
سلام به همگی من یه جای این بازی گیر کردم اگه میشه کمک کنید

ببینید من " سیب عدن Apple of Eden " رو پیدا کردم ... توی یکسری درگیری ها

با دو تا برادر این سیب رو از دست دادم ولی دوباره با کشتن این دو برادر و آزاد کردن

فرزاندان سیب رو به دست آوردم ... ولی یکی از پشت به من حمله کرد و سیب رو به دست اورد

بعد از کلی پرس و جو فهمیدم تو کدوم شهره ... الان اومدم سیب رو ازش پس بگیرم ...

ولی شهر بسیار آشفته است ... مثلا کتاب ها رو وسط شهر دارند آتیش میزنند ...

خلاصه باید نه نفر رو بکشم تا به اون برسم ...

توی این سری ماموریت ها هستم

که یک کشتی هست ... من باید بدون اینکه کسی متوجه من بشه فردی رو درون این کشتی

بکشم ... ولی از هر طرف کشتی میرم یا شنا میکنم متوجه حضورم می شوند ...

باید دقیقا چیکار کنم ؟؟

ممنون
توی آب شیرجه بزن.بعد زیر آبی برو تا برسی به کشتی.لبه کشتی رو بگیر بعد اون فرد که میاد لبه تو با هیدن بلید بکشش. من همینطور رفتم.اول از لبه پشت کشتی دوتا سربازو کشتم اومدم بالا بقیه رو هم یا به هایدن بلید یا با چاقو کشتم بعد ایستادم رو لبه پشت کشتی(در واقع سقف کابین) وقتی ایشون قدم زنون بیاد پایین شما سلکتش کن بعد با پرش و کلیک بکشش.

آخرین ویرایش:

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
من الان این مرحله از این بازی رو موندم :-s
اونجایی که یه سربازرو دنبال می کنم سرباز فرار میکنه و سریع در ها رو میبنده
و میره پیش بقیه دوستاش وقتی همه رومی کشم چندتا کشیش کنار هم جمع شدند و صحبت می کنند بعد صحبت ، میرم پیش یک مجسمه خوابیده یه مرد که نمیدونم اونجا باید چی کار کنم ؟؟؟
اگر اشتباه نکنم شما توی بخشی قرار داری که یکی از گوی ها رو بدست میاری. دقیقا یادم نیست چی میشه ولی مطمئنم که خیلی به گوی نزدیک شدی. یکم بگردی پیدا میشه;)

windom

کاربر سایت
Apr 18, 2010
22
من در راهنمای بازی خوندم که shift رو میزنی وکله اسکلت باز میشه بعد گنجینه رو از قبر برمیداری ولی هر چقدر نزدیک اسکلت shift رو میزنمتاثیری نداره ؟؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر