راهنمایی در پیدا کردن اسم یک بازی قدیمی

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام دوستان دنبال اسم ی بازیم که حدودا سال 84 83 بازی میکردم بازی هم فقط با سی دی خودش اجرا میشد بدون سی دی اصلا اجرا نمیشد
بازی تک شخصیتی بود ظاهر شخصیت بازی هم لباس تیره به تن داشت و چیزی مثل لیزر قرمز رنگ کنار گوش چپش بود مرحله اول بازی هم از هلیکوپتر می اومد پایین محیط اولین مرحله بازی هم پر کانتینر بود که باید با جایگیری درست بتونی مخفاینه وارد ساختمون اصلی بشی اسلحه های تو بازی هم فقط دو نوع اسلحه کلت بود که یکیش صدا خفه کن داشت اون یکی نداشت.تو بازی دکمه space رو که میزدی رو زانو مینشست و برای موقعی بود که میخواستی دشمنا رو با هدف گیری بزنی و وقتی دشمنا رو میکشتی میتونستیم بدنش رو بگردی و چیزایی مثل فشنگ و خون برداری و حتی میتونستی بدنشون رو کول کنی ببری مخفی کنی.
متاسفانه بیشتر از این چیزا چیزی یادم نمیاد خواهشا اگه کسی اسمش رو میدونه یا حتی تجربه این بازی رو داشته با توجه به این مشخصات کمک کنه ممنون
دوربین بازی چجوری بود؟ اول شخص یا سوم شخص؟
بجز pc رو کنسول ها هم منتشر شده بود؟

• Like
Reactions: che-jaleb

zeinabg

عضو جدید
Jun 28, 2019
1
سلام.خواهشا کمک کنید من این بازی رو \یدا کنم خیلی وقته دنبالشم.یه بازی بود که یه روبات شبیه عنکبوت بود که میتونست \رواز کنه.وقتی میخاست \رواز کنه \اهاشو جمع میکرد.دشمناش هم سفینه های قرمز بودن با آدمک های کوچیک که اونا هم قرمز بودن.خواهشا کمک کنید.

• Like

carmelo

کاربر سایت
Jun 19, 2019
3
دوربین بازی چجوری بود؟ اول شخص یا سوم شخص؟
بجز pc رو کنسول ها هم منتشر شده بود؟
دوربین بازی به صورت سوم شخص بود
اون زمان فقط pc دیده بودم
چیزی به ذهنت اومده بگو تا سرچ کنم ببینم خودشه
ممنون.

• Like

mehrantt

عضو جدید
Jul 14, 2019
1
سلام دوستان عزیز من دنبال یه بازی قدیمی برا pc هستم بازیاین جوری شروع میشد که تو یه سلوت زندانی به دستور یه زنرال که بعد دختر همون میاد نجاتت میده بعد که تو مراحل بازی یه نیروهایی میگیره شخص مثل یه نیروی ابی بود که از دور سربازارو بلند میکرد میکوبید در دیوار یا روحش از در دیوار رد میشد یه چیزایی میدید بعد یکی از boss یه کچل با کت شلوار سفید بود که نیروی بنفش داشت boss اخرش همون زنرال که زندانیت کرده که اونم یه نیرو هایی داره شخصیتم یه سرباز

• Like

Erfan362

عضو جدید
Jul 20, 2019
1
سلام من دنبال یه بازی قدیمی هستم سبک استراتژیک از بالا نشون میداد که بازی اینطوری بود که منو بازی یه پتیگاه یا یه مقر جنگی بود که یه نفر پشت کامپیوتر بود
بعد که وارد بازی میشدی اولین مرحله تو یه شهر بود که تو توی یه اتاق بودی و اتاق مثل قفس بود از اون اتاق میومدی بیرون وارد یه خیابون از یه شهر میشدی یه مرحله دیگه این بود که وارد یه اسکله میشدی باید بدون اینکه ببیننت وارد میشدی
پوستر بازی هم اگر اشتباه نکنم یه نفر سوار یه موتور بود

• Like

$hamid

عضو جدید
Jul 24, 2019
1
سلام ببخشید من دنبال یه بازی هستم برای 10 15 سال پیش اکشن وتفنگی بود در مرحله اول یه شخصیته دیگه ای داشت ولی بعد اون رو از هلکوپتر پرت میکنن و برای مرحله بعد یه پسر جوان میاد که یه پیرن بنفش داشت با عکس یه اسکلت روش میتونستی تو شهر بچرخی و به مرحله هم بری مثل جی تی ای ولی اندازه ی اون ازادی عمل نداشت چند تا قدرتی هم داشت مثلا یکیش گیتار بود که تیر میزد و... انگار بازی تو اسپانیا بود به جز مرحله اولش که توجنگل بود قبلا تو کامپیوتر بازیش کرده بودم الان اسمش یادم رفته
ممنوم میشم اگه بتونین کمک کنین

• Like

majied.sos

عضو جدید
Aug 10, 2019
1
سلام تقریبا 17 سال پیش یه بازی تفنگی بود که 20 مرحله داشت که در بعضی از مرحله ها می توانستیم چند تیم انتخاب کنیم صلاح انتخاب کنیم و خودمان رهبری تیم اصلی را بعهده بگیریم و برای ماموریت یا نجات گروگان اقدام کنیم که اگر می کشتنت نفر دوم رهبری تیم را بعهده می گرفت

• Like

Infinity Dragon

عضو جدید
Sep 2, 2019
1
سلام دوستان
من نزدیک به 10 سال پیش بازییی ، بازی کردم که اسمش فراموشم شده و فکر میکردم رزیدنت اویل باشه ولی نبود . کاراکتر این بازی یه دختر بصورت سوم شخص بود که دشمناش عنکبوت و آدمای زامبی مانند بودند .سلاح های مختلفی داش منجمله زنجیر که دشمناشو باهاش به نزدیکی خودش میکشید و تفنگ و غیره محیط جنگلی و خانه های تکی وکلیسای خرابه بود و...
چیز دیگه ای یادم نمیاد ممنون میشم اگه فهمیدید اطلاع بدید .
با تشکر

• Like

sadra8698

عضو جدید
Oct 16, 2019
3
سلام و خسته نباشید قبلا یه بازی میکردم که عکس روز بازی شبیه عکس یک ساعت بود بازیه کم حجمی بود فکر کنم اولشم چند تا ادم بودن که کشتیشون خراب شده بود و به یک جای جزیره مانند افتاده بودند
مثلا با کشتی میتونستی منابع چوب و... بخری یا ادم بخری
مثلا یه جایی مثل مدرسه میزدی یک فرد رو به عنوان معلم میزاشتی و چند نفرم گوش میدادن
بعد که کارش تموم میشد لباسشون عوض میشد(لباس رو خودت تعیین میکردی)الانم خیلی دنبال بازیشم هر کی بگه دمش گرم خیلی ممنون دارش میشم

• Like

sadra8698

عضو جدید
Oct 16, 2019
3
سلام یه بازی بود که عکس یه قطب نما فکر کن بود بعد اولشم یه کشتی بود که شکسته بود بعد با اون کشتی باید ادم یا...میخرید
مثلا میزاشتی یکی از ادما درختع کار کنه بعد ادم ها رو ارتقاع میدادی فکر کنم 5 تا سطح داشتن ادما
ترو خدا بگید بد جور دنبالشم

• Like

Rahmat322

عضو جدید
Oct 27, 2019
1
سلام یه بازی قدیمی واسه گوشی نوکیا آشا بود سبک همین بازی های برش اندروید،با این تفاوت که با برش اون موجوداتی که حرکت می‌کردند فضا بازی کردنشین کم میشد تا حبس (نابود)میشدن

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
یه بازی بود که من تو کامپیوتر و سیستم عامل dos بازیش کرده بودم
بازی سبک ریل شوتر بود
اسم بازی Mad Dog McCree

51wf7ntBfTL._AC_SX215_.jpg

بازی وسترن بود و در اصل بازی فیلمی بود که حالت ترکیبی بود و تلفیقی بود
و بازی میکردیی
جزئی از داستان می‌شدی

maddog.jpg

b9291fca9976a0f35034b0ce3f0320a2-1200-80.jpg

2 نسخه از این بازی عرضه شده بود

برای پلتفرم ها 3do . Dos . Arcade . Psn . 3ds . Wii
و Sega cd و ..... اومده

من بعد ها رو Wii بازیش کردم خیلی حال داد
گیم پد Wii چون حالت پرتابل و اسلحه داشت راحت میشد بازی کرد

912Ul0xV7FL._SY445_.jpg

Artinkurenai

عضو جدید
Oct 28, 2022
1
سلام، آقا من حدود ۷ ۸ سال پیش یه بازی می‌کردم خیلی شبیه به earn to die بود گرافیکش هم دقیقا مثل earn to die تنها فرقش این بود که زامبی نداشت داخلش، روی ماشینا تفنگ داشت باید با تفنگ بقیه ماشین هارو می‌زدیم تانک هم داشت .بعد موقع ای که می‌بردیم یه خانمی بود که تبریک می‌گفت😂تمام چیزی که یادمه همینه کسی اسمشو میدونه؟

Arya.rahmani

عضو جدید
Dec 31, 2023
1
آقا سلام یه بازی تانک بود که کاپیتان انتخاب میکردی عکس کاپیتان تو و حریفت اون بالا میومد بعد باید تانک حریفتو هدف گیری میکردی می‌زدی...تیر های مختلف داشت...دو بعدی(2D) بود فک کنم...خواهش میکنم خیلی دنبالشم...یکم قدیمیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر