راهنمایی در هر بازی

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام
لطفا در مورد بازي hl2 episode one به من كمك كنيد
من در اول بازي در اونجايي كه سوار اسانسور مشيم و داره به پايين ميره و يدفعه از بالا يسري چيز ميز ميرزه و اسانسور ميشكنه گير كردم نميدونم بايد چي كار كنم
نه ميشه زد نه ميشه فرار كرد
ممنون

یا میتونی همون طور که pandora گفت بزنی به خروجی و در بری یا حین پایین اومدن میتونی بپری بیرون

mehrdad54

کاربر سایت
Oct 31, 2006
9
کمک در بازی tomb raider (فرشته تاریکی ) جایی که لارا وارد مقبره ای میشود که توسط یک روح محافظت میشود ومرتب از بدن لارا عبور میکنه واونو میکشه گیرکردم .اگه میدونید لطفا راهنمایی کنید.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
کمک در بازی tomb raider (فرشته تاریکی ) جایی که لارا وارد مقبره ای میشود که توسط یک روح محافظت میشود ومرتب از بدن لارا عبور میکنه واونو میکشه گیرکردم .اگه میدونید لطفا راهنمایی کنید.
اونجا اگه اشتباه نکنم باید به روحه تیر بزنی ؛ چند تا تیر که میزنی برای چند ثانیه سر جاش ثابت میشه. بعد یه مجسمه هایی اطرافت هستن. وقتی روحه ثابت میشه یکیشون شروع به برق زدن میکنه. بدع میری جلوی مجسمه و دکمه ی Action ت رو میزنی (برای من Ctrl بود)
یادت باشه که روحه فقط چند ثانیه بی حرکت می ایسته و باید توی این مدت کم سریع اون کاری که گفتمو بکنی.
موفق باشی.

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم

سلام. من در بازی Jaws:Unleashed در مرحله سوم که اسمش مرگ شب است گیر کردم. بعد از این که از تور برقی رد شدم و آدمهای که توس ساحل رو به نیش کشیدم نمی دونم باید چکار کنم. می گه باید پالایشگاه رو خراب کنی. بعد که می رم به طرف اونجا می رم لوله ای است که فاضلاب های پاایشگاه رو توی دریا می ریزه و یک آدمی هم بالای برجی با نور افکن ایستاده. هر چه می پرم هم دستم به اون آدمه نمی رسه. چکار کنم؟

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
تو بازی Dead Rising بازی خیلی دیر به دیر سیو میشه یا اینکه راه دیگه ای برای سیو کردن وسط بازی وجود داره چون من یه بار بازی رو تا یه جاهاییش رفتم وقتی خواستم از بازی خارج شم پیغام برای سیو داد بار بعد که وارد بازی شدم دوباره بازی رو از اول شروع کرد :( اگه راهی داره لطفا بگید مرسی

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
دور تا دور اتاق یک سری چراق هستن که وقتی به اونا ضربه می زنی روشن می شن روبه روی یکی از اونا می ری یه دو سه تا ضربه با شمشیر می زنی غوله که خیلی بهت نزدیک شد ضربه ی آخر رو هم می زنی طوری که وقتی چراغ روشن شد غوله توی نور باشه وقتی نور بهش خورد سپرش از بین می ره و می تونی از خونش کم کنی

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
دور تا دور اتاق یک سری چراق هستن که وقتی به اونا ضربه می زنی روشن می شن روبه روی یکی از اونا می ری یه دو سه تا ضربه با شمشیر می زنی غوله که خیلی بهت نزدیک شد ضربه ی آخر رو هم می زنی طوری که وقتی چراغ روشن شد غوله توی نور باشه وقتی نور بهش خورد سپرش از بین می ره و می تونی از خونش کم کنی
دستت درد نكنه من بزودي مي رسم اونجا

dariush

کاربر سایت
Jun 5, 2006
9
نام
داريوش حسي
با سلام . من تو بازي Prince of Persia 3 گير كردم اونجاي كه سه تا اهرم هست كه هر كدوم هل ميدي دو تا از سكو هاي اهرم بغلي تكون مي خوره در ضمن دختره (فرح) هم تو سمت راستم جلوي يك دروازه ايستاد كه بايد به اون برسم.:(

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
با سلام . من تو بازي Prince of Persia 3 گير كردم اونجاي كه سه تا اهرم هست كه هر كدوم هل ميدي دو تا از سكو هاي اهرم بغلي تكون مي خوره در ضمن دختره (فرح) هم تو سمت راستم جلوي يك دروازه ايستاد كه بايد به اون برسم.:(

باید سه تاش رو ببری بالا. ترتیبش یادم نیست. ولی میتونی امتحانی انجامش بدی.:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر