راهنمایی در هر بازی

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
باسلام.دريكي ازمراحل بازي به يك غول برخوردكردم كه دريك محوطه دايره شكل كه چندتاكلبه هم دراون هست ويك سگ هم به كمك مي آد.غوله درختهارومي كنه وياباسنگهاي بزرگ حمله مي كنه.نمي تونم غول روازبين ببرم.لطفآكمك كنيد

عزیز باید زمانی که غول حواسش به سگه هست باید به پشتش تیر بزنی بعد یه چیزی از پشتش میزنه بیرون رو دوزانو میشینه تو هم بری نزدیکش یه دکمه رو صفحه نمایشت ظاهر میشه اونو بزن میره پشت غول بعد دوبازه یه دکمه میاد اونم تند تند بزن این کارو 3 باز انجام بدی کارش تمومه.

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
بچه ها راهنمای paradise را برام میگذارید.من پیداش نکردم.
متأسفانه راهنمای فارسی اکثر بازیها پیدا نمیشه.. دلیلشم واضحه ، کسی براش نمینویسه! اما اگه با زبان مشکلی نداری به gamefaqs.com برو.. اونجا خیلی کامل توضیح داده!

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
متأسفانه راهنمای فارسی اکثر بازیها پیدا نمیشه.. دلیلشم واضحه ، کسی براش نمینویسه! اما اگه با زبان مشکلی نداری به gamefaqs.com برو.. اونجا خیلی کامل توضیح داده!

اره مرسی.خودمم گشتم پیدا نکردم.ولی سایت زبان اصلی بلد نبودم.ممنون
الان نگاه میکنم.:blushing: :p

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
به به مهسا خانوم سکرت تشریف می ارین دیگه:) . یادتونه پارسال قرار بود یه عکس از یه بنده خدا رو نشون بدید :)
اینم راهنما http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcPp/paradisewt.htm

اینم واسه بازیهای معمای که راهنماهاش با تصویر هم هستن همین سایته . http://www.gameboomers.com/

واسه پیدا کردن راهنمای مورد نظر هم میتونی بری قسمت Walkthroughs

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
به به مهسا خانوم سکرت تشریف می ارین دیگه:) . یادتونه پارسال قرار بود یه عکس از یه بنده خدا رو نشون بدید :)
اینم راهنما http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcPp/paradisewt.htm

اینم واسه بازیهای معمای که راهنماهاش با تصویر هم هستن همین سایته . http://www.gameboomers.com/

واسه پیدا کردن راهنمای مورد نظر هم میتونی بری قسمت Walkthroughs
مرسی مهدی جان
توی end درماندگی اینو برام گذاشتی
شدیدا ممنونم
لطف کردی داداش:blushing: :blushing:
عکس سم رو هم میذارم بابا:biggrin1:
سرعت اپلودم پایینه.میذارمش;) ;)

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
کمک در Oblivion

اول اینکه از کاربر JAMES BOND 007 متشکرم که خیلی به من کمک کردن:blushing:

ببخشید من الان در مرحله ی دوم OBLIVION هستم جایی که اولین دروازه رو می بینی و باید با BROTHER MARTIN صحبت کنی.
من بعد از صحبت بااون(که جواب رد به سینه ی من زد) وارد دروازه جهنم شده و دروازه رو بستم .

حالا وقتی بعد از بستن دروازه دوباره پیش اون می رم باز حرف خودش رو تکرار می کنه.

لطفا کمکم کنید چکار باید بکنم:confused:

vvvoooxxx

کاربر سایت
Nov 13, 2006
3
سابیلیک.از آقایون بشدت خواهش میکنم خرید و فروش بازیکن رو تو eleven 9 به من یاد بدند هیچیش رو بلد نیستم فقط دارم مستر لیگ بازی می کنم

The Rock

کاربر سایت
May 3, 2006
28
کاری نداره که شما باید در زمان نقل و انتقالات که وسط فصل و آخر فصل هستش به اون عکس دو تا دست برید و بازیکن مورد نظرتان را خریداری و بفروشید و یا تعویض کنید فصل نقل و انتقالات هم در Clander به صورت عکس دست معلوم هستش همونجایی که برنامه ی بازیهارو مینویسه !

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اول اینکه از کاربر JAMES BOND 007 متشکرم که خیلی به من کمک کردن

ببخشید من الان در مرحله ی دوم OBLIVION هستم جایی که اولین دروازه رو می بینی و باید با BROTHER MARTIN صحبت کنی.
من بعد از صحبت بااون(که جواب رد به سینه ی من زد) وارد دروازه جهنم شده و دروازه رو بستم .

لطفا کمکم کنید چکار باید بکنم

قاعدتا بعد از اینکه دروازه رو بستی ، باید بهت بگه چون دروازه رو بستی و به مردم کمک کردی ، قبول میکنم.

اون موقع خودت باید ببریش پیش جفری ( همون کسی که در جریان اولین کوئست رفتی پیشش و داشت کتاب میخوند )
با Fast Travel هم اگر بری ، دنبالت میاد . ;)

vvvoooxxx

کاربر سایت
Nov 13, 2006
3
سلام . منظورم اینه که چه جوری میشه یه بازسکن رو با یه بازیکن دیگه تاق زد یا چرا بعضی از بازیکنا ناز میکنن و به تیمم نمیان و ........... از این حرفااااااااااااا.دستتون درد نکنه

ghadami2005

کاربر سایت
Jul 24, 2006
16
سلام.من تو بازي brothers in arms road to hill30 توي مرحله سوم گير كردم.الان سمت چپم يه مزرعه هست و يه سربازم جلوم وايساده نميدونم چيكار بايد بكنم.لطفا راهنمايي بفرمايد.دم همگي دوستان گرم:cheesygri

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373

سلام ، من بهت گفتم باید با اون کاپیتان و یه سری سرباز که باهات میان بری و قلعه رو از دست دشنما نجات بدی(باید اول دروازه قصر رو واز کنی بعد بری از جسد شهردار یه چیزی برداری بیاری بدی به کاپیتان) بعدش که برگردی مارتین باهات میاد پیش Jaufry !!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام.من تو بازي brothers in arms road to hill30 توي مرحله سوم گير كردم.الان سمت چپم يه مزرعه هست و يه سربازم جلوم وايساده نميدونم چيكار بايد بكنم.لطفا راهنمايي بفرمايد.دم همگي دوستان گرم

توی این بازی اصولا باید بکشی و بری جلو ! :)

نهایتا باید از این موشک انداز ها ی دشمن رو بمب گذاری و نابود کنی . ;)

چند تا عکس بذار ببینم کجا گیر کردی . . .

Payman-m

کاربر سایت
Nov 22, 2006
139
رفقا من در بازی Bet On Soldier در مرحله ای که در یک خیابان باید با یکی از این B.O.S ها بجنگیم . گیر کردم چون خیلی خیلی قویه لامصب . حالا خواستم اگه لطف کنید و ترینر یا کدی از بازیش بهم بدید ممنون میشم . (من گشتم ولی بجز یه کد که میگه فایل TXT واقع در دایرکتوری Script رو ادیت کنیم تا GodMode چیزی پیدا نکردم . حالا جالب اینجاست که اصلاً همچین فایل و دایرکتوری وجود نداره؟!؟!)

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر