راهنمایی در هر بازی

• Thread starter Thread starter Sayeh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام. mgs3 غول THE END رو چجوري بايد كشت؟
توي جنگل با دوربيندار اسنك رو ميزنه و ميبرش توي زندان.. اونجا رو چطوري بايد رد كرد دوستان ..؟!

اگه رفتی زندان دوباره همون راه رو برگرد تا بازم به جنگل The end برسی
وقتی توی جنگل بودی با دوربین Thermal Gogleهمه جا رو نگاه کن تا ببینیش بعد کارش رو تموم کن:)
ولی غول خیلی باحالی بود:((
ویرایش .....
ببخشید پستامون همزمان بود

توي جنگل با دوربيندار اسنك رو ميزنه و ميبرش توي زندان.. اونجا رو چطوري بايد رد كرد دوستان ..؟!
باید جلوتر از اینجا دخلش و میاوردی که اینجا تو زحمت نیفتی اما به هر حال
مدام روی نقشه رو نگاه کن و برو به سمتش سعی کن گیرش نیفتی تا استامیناش کم بشه و به نفس نفس بیفته و تحرکش کم بشه.استفاده کردن از Thermal Gogle هم خیلی کمکت میکنه

سلام دوستان
من تو بازی سایلنت هیل 2 گیر کردم اونجایی که جیمز وارد یه اتاقی میشه که دو تا از اون موجود ا که سرشون مخرو طی شکله و یه نیزه های بزرگی دستشونه پس از اینکه ماریا رو می کشن
میان سراغ جیمز هر کاری میکنم دست بردار نیستن وزود میکشن
لطفا راهنمایی کنید ممنون

اين كه راهنمايي نداره :biggrin1:

بايد هر دوشون رو بزني همين بعد دو تا تخم مرغ :biggrin1: ازشون ميوفته ميزاري تو دو تا در پشت سر همين غولا (pyramid head( بعد درها باز ميشه بعدش ميري غوله آخرش رو ميكشي

تموم.......:biggrin1:

اگه دیدی هیچ رقمه حریفش نیستی از قبل تر LOAD کن اونجایی که دم اسکله با دار دسته شون میان بیرون و اسنیک داره نگاهشون میکنه دمو که تموم شد همونجا با اسنایپ دخلشو بیار.

آسون ترین راه طوطیش رو بگیر خودش میاد دنبالت ;) یا با دوربین مادون بدو دنبالش جایه پاش میمونه خودش وسط راه خسته میشه وای میسه :biggrin1:

سلام
بچه ها من گیر کردم توی شرلوک هلمز.(گوشواره نقره ای)
اونجا که از نگهبان و سگش باید در بریم و بریم توی اون دفتر گریمبل.راهش چیه لطفا؟
لطفا برای کمک ادرس دارینوس رو ندین.چون راهنمای کاملش رو نمیخوام.:punish: :blushing:
خداییش کمک:eek: :praying: ;)

سلام.من بازی god of warرو گیر کردم.در قسمت challenge of posidon.بعد از برداشتن نیزه ی سه شاخ.از سکوها بالا و وارد اب شدم.به توسط اهرم دروازه ی اول را که عکس posidon رویش است باز کردم.در اینجا یک save point وجود دارد.سمت راست مجسمه ی posidon است.روبرو ی ان حفره ای هست.وارد ان شدم.سریع شنا کردم تا توسط تخته های زنجیری کشته نشوم.وارد تنها هفره شدم.دروازه ی روبرویم بسته است.نمی دانم چه کنم.

x faild جان باید زمانی که سوار اسبی با دایره شمشیرت رو بالا بگیری.هر جا که نور کامل به شمشیرت منعکس شد به سمتش برو و با غول مبارزه کن.

[x faildجان باید زمانی که سوار اسبی با دایره شمشیرت رو بالا بگیری.هر جا که نور کامل به شمشیرت منعکس شد به سمتش برو و با غول مبارزه کن.

Attachments

• Batman_Returns_2.jpg
    Batman_Returns_2.jpg
    45.5 KB · مشاهده: 23
بازی resident evil code veronica
مرسی من اونجا رو به یاری شما جلو رفتم اما باز دوباره گیر کردم
اوجا هستم که یک تابلوی بزرگ که عکس یک پسر هست بعد 6تا تابلوی دیگه که یکیش یک زنی هست یکیش یک مرد که شمع توی دستشه یکی دگهشم یک مرد با 2 تا بچه یکی دیگه یک پیره مرد یکی دیگش یک مرد که چای توی دستشه یکی دیگش هم مردی هست که پشتش یک بشقابه بعد هر کدوم یک دکمه دارن ولی اون عکس بزرگ پسره یک دکمه داره که وقتی میزنیش آژیر مزنه (چی کار باید بکنم؟)
سلام
آقا ما هم از پریروز تا حالا اینجای بازی(قسمت تابلوها) گیر کردیم کسی می دونه ترتیب تابلو چطوریه ؟

تو تایپ resident evil code veronica هم گفتم ولی کسی جواب نداد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or