راهنمایی در مراحل Darksiders II

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان من یه جای این بازی گیر کردم یه غولی هست بزرگ و سبز رنگ در جایی به شکل دایره از توی یه چاله یا چاهی بیرون میاد بعد از درگیری اول به درون چالش برمیگرده و دوباره بالا میاد وقتی میزنمش بیهوش میشه در این حالت
بیهوشی هرچی اون رو میزنم نمیمیره و دوباره بهوش میاد امیدوارم شما دوستان کمکم کنید راه حلش چیه؟
اسم monster:the wailing host
بعد اینکه افتاد زمین اصولاً باید با زدن E رو سرش کارش تموم شه
اگه نشه باگ هست.

abed babadi

کاربر سایت
Oct 9, 2012
2
سلام ممنون مطمئن هستی که با این کار انجتم میشه آخه چیزی در طول بازی به اسم fast travel به چشم نخورد؟؟؟؟؟؟!!!!!

---------- نوشته در 10:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

اسم غولش چیه؟؟؟ بنویس کجاست، تا بهت بگم، در ضمن levelet هم بنویس!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام ممنون مطمئن هستی که با این کار انجتم میشه آخه چیزی در طول بازی به اسم fast travel به چشم نخورد؟؟؟؟؟؟!!!!!

---------- نوشته در 10:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

اسم غولش چیه؟؟؟ بنویس کجاست، تا بهت بگم، در ضمن levelet هم بنویس!!
می‌شه :D
همونطور که دوستمون گفتن با زدنEnter رو جایی‌ که میخواهین برین خود به خود به اونجا منتقل میشین.

farid95

کاربر سایت
Jul 18, 2011
45
نام
فرید
سلام دوستان.من اون جایی که به زمین میریم گیر کردم. منظورم اینه که موقعی که سه تا قطعه رو از زمین برمیدارم بازی میگه که باید از اون پرتالی که به زمین اومدم, برگردم. ولی وقتی برمیگردم طرف نیستش که باش صحبت کنم ولی بجاش یه اسب بال دار هست که نمیشه باش صحبت کرد. مشکل از کجاس؟ باگه؟

sina-ssd

کاربر سایت
Jun 7, 2012
58
نام
sina
سلام یه جا هست که از 3 تا مجسمه ی برج مانندآب سمی میاد باید این آبهای سمی رو خنثی کنی من آب سمت چپ و راست خنثی کردم ولی اون آب وسطی که زیرشم یه در قفل نشده داره نمیدونم از کجا خنثی میشه پهلو درشم که نمیتونی بری به محض اینکه بری تو اب میمیری اگه کسی میدونه ممنون میشم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام یه جا هست که از 3 تا مجسمه ی برج مانندآب سمی میاد باید این آبهای سمی رو خنثی کنی من آب سمت چپ و راست خنثی کردم ولی اون آب وسطی که زیرشم یه در قفل نشده داره نمیدونم از کجا خنثی میشه پهلو درشم که نمیتونی بری به محض اینکه بری تو اب میمیری اگه کسی میدونه ممنون میشم
وقتی‌ از به اینجا رسیدین و فرشته‌های آلوده شده رو کشتین، راه رو ادامه بدین به بیرون (از همین درروبرویی، راه جدید از اونجا نمایان می‌شه)

اینجا شبیه جایی‌ هست که ازش آمدین، امکان اشتباه هست

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام دوستان.من اون جایی که به زمین میریم گیر کردم. منظورم اینه که موقعی که سه تا قطعه رو از زمین برمیدارم بازی میگه که باید از اون پرتالی که به زمین اومدم, برگردم. ولی وقتی برمیگردم طرف نیستش که باش صحبت کنم ولی بجاش یه اسب بال دار هست که نمیشه باش صحبت کرد. مشکل از کجاس؟ باگه؟

شما وقتی وارد اون پرتال میشی باید برت گردونه به اونجایی که ازش اومدی که اونجا باید با اون فرشته صحبت کنی بعد یه عقاب میاد و سوارش میشی و میبرتت.در صورتی که اینجوری نشه باید باگ باشه .وگرنه اینطوری رد میشه OK.

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام .. من غول مرحله the crystal spire _ (Archon) گیر کردم .. یکم میزنمش میره هوا . بد هر کار میکنم نمیمیره .. یکی کمک کنه لطفا

بار اولی که باهاش می جنگی یعنی وقتی که رو زمین هستش اون موقع اون روی یه پرتاله وقتی بلند شد و پرواز کرد اون پرتال رو باز کن بعد یکی از اون پرتال هایی رو که روی دیواره ی بالایی اون اطاق هست رو باز کن وقتی می خواد بهت لیزر بزنه طوری وایسا که موقعی که لیزر رو به طرفت میکشه لیزر بخوره توی اون پرتال پایینی OK.

boozy

کاربر سایت
Oct 10, 2012
2
بار اولی که باهاش می جنگی یعنی وقتی که رو زمین هستش اون موقع اون روی یه پرتاله وقتی بلند شد و پرواز کرد اون پرتال رو باز کن بعد یکی از اون پرتال هایی رو که روی دیواره ی بالایی اون اطاق هست رو باز کن وقتی می خواد بهت لیزر بزنه طوری وایسا که موقعی که لیزر رو به طرفت میکشه لیزر بخوره توی اون پرتال پایینی OK.
.
نه اون رد کردم .. این غوله همونیه که کلید دستشه ..
اینم عکسش
http://img4up.com/up2/03984832145298675565.jpg

آخرین ویرایش:

Tr0ll

کاربر سایت
Nov 9, 2011
6
نام
مصطفی
ببخشید اینجا میپرسم
این بازی نسخه یکش عشق من در ایکس باکس بود
و یادآور گاد آو وار ۱ و ۲ در پلی استیشن ۲
اصلاً متوجه عرضه نسخه دومش نشدم
کی عرضه شده؟
و نسخه ایکس باکس ش هم هست؟

Tapatalk
-------------------
نوشته شده توسط f0x:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
.
نه اون رد کردم .. این غوله همونیه که کلید دستشه ..
اینم عکسش
http://img4up.com/up2/03984832145298675565.jpg
Hp ش کم نمی‌شه؟ اگه آره که عادی هست، موقع‌ای که زرد می‌شه اینجوری می‌شه، چند بار با بکشینش طرف خودتون و شروع کنین به زدن کم کم شروع می‌کنه به ضعیف شدن.
ببخشید اینجا میپرسم
این بازی نسخه یکش عشق من در ایکس باکس بود
و یادآور گاد آو وار ۱ و ۲ در پلی استیشن ۲
اصلاً متوجه عرضه نسخه دومش نشدم
کی عرضه شده؟
و نسخه ایکس باکس ش هم هست؟
بله

sina-ssd

کاربر سایت
Jun 7, 2012
58
نام
sina
وقتی‌ از به اینجا رسیدین و فرشته‌های آلوده شده رو کشتین، راه رو ادامه بدین به بیرون (از همین درروبرویی، راه جدید از اونجا نمایان می‌شه)

اینجا شبیه جایی‌ هست که ازش آمدین، امکان اشتباه هست

داداش دمت گرم راه رو پیدا کردیم عکست خیلی کمک کرد=d>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر