راهنمایی در مراحل Darksiders II

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با گوشی عکس گرفتم با خو سیستم بلد نیستم

---------- نوشته در 06:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:10 PM ارسال شده بود ----------

این عکس خوبه دیگه
4Myup.com | Free Image Hosting & Photo Sharing
اول اینجام
بعد میرم ینجا
بعدش باید چیکار کنم

---------- نوشته در 06:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:26 PM ارسال شده بود ----------

این عکس خوبه دیگه
اول اینجام
بعد میرم ینجا
بعدش باید چیکار کنم
دقیق یادم نیست اینجا، از پله‌ها بالا بری راهی‌ نیست؟
اینجا همون جایی‌ هست که آمدین لرد دوم رو نجات بدین؟

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
رفیقم باز تو یکی از مراحل بازی گیر کرده! لطفا راهنمایی کنید:
میگه عین بازی Portal2 یه قدرت بهت میده.(من نفهمیدم چی گفت ولی تو Portal2 می تونید با ایجاد 2 حباب تو یکیش وارد بشید و از اون یکی خارج بشید! فکر کنم یه همچین چیزی گرفته) حالا می گه نمی دونه باید چیکار کنه. :d

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
سلام.
میگه عین بازی Portal2 یه قدرت بهت میده.(من نفهمیدم چی گفت ولی تو Portal2 می تونید با ایجاد 2 حباب تو یکیش وارد بشید و از اون یکی خارج بشید! فکر کنم یه همچین چیزی گرفته) حالا می گه نمی دونه باید چیکار کنه. :d
اگر همون اولش گیر کرده که باید توی دیواره سمته راست یه حفره ایجاد کنه
بالا سرش رو اون دایرهه یه حفره ی دیگه
بعد بره تو حفره ی اول از دومی در بیاد
ولی فکر نمی کنم کسی اینجا گیر کنه
مطمئنی همون اولش گیر کرده؟

---------- نوشته در 09:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:45 PM ارسال شده بود ----------

آقا ما چیکار کنیم یکی راهنمایی کنه توروخدا
بگو کجا گیر کرده
یه توضیحه درست حصابی هم بده
اگر کسی تونست کمکت می کنه

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
آقا ما چیکار کنیم یکی راهنمایی کنه توروخدا

تو که یه راهنمایی می خوای یدونه عکس بزار تا من یادم بیاد اونجا چه کاری انجام دادم چون من الآن بازی رو تموم کردم و دقیقا یادم نمیاد توی ادامه ی مسیر بازی البته اون یه تیکه چیکار کردم.

فقط عکس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OK

thx

کاربر سایت
Aug 27, 2010
76
نام
Ali
دوستان کی میدونه این غول قرمز رو چطوری باید کشت همون که بال هم داره دو تا شاخ بلند هم رو سرش داره تو اون منطقه که مواد مذاب هست

---------- نوشته در 02:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:10 AM ارسال شده بود ----------

بیخیال تمومش کردم ولی جدا بازی طولانی و سختی بود البته اخراش

JIREZ

کاربر سایت
Sep 6, 2008
20
سلام دوستان ،اون غولی که در کتابخونه هستو چطور می شه نابود کرد،فقط یه ذره از جونش مونده ول نمیتونم نابودش کنم؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
سلام دوستان ،اون غولی که در کتابخونه هستو چطور می شه نابود کرد،فقط یه ذره از جونش مونده ول نمیتونم نابودش کنم؟

در انتها وقتی میره بالا و لیزر میزنه , زیرش یه پورتال هست . اونو فعال کن و وقتی لیزر میزنه جوری وایسا که لیزر بخوره به پورتال .

سلام.
میگه عین بازی Portal2 یه قدرت بهت میده.(من نفهمیدم چی گفت ولی تو Portal2 می تونید با ایجاد 2 حباب تو یکیش وارد بشید و از اون یکی خارج بشید! فکر کنم یه همچین چیزی گرفته) حالا می گه نمی دونه باید چیکار کنه.
yahoo_4.gif

معمولا دوستان اونجایی گیر میکنن که دو تا پورتال روبروی هم هست اما نمیشه به هرجفتش دسترسی پیدا کرد.
فقط این نکته رو بگم که شما میتونید از توی یک پورتال , یک پورتال دیگه رو فعال کنید.
یعنی وایمیستین جلوی پورتال و اون قدرت رو میزنین به پورتال . قدرتتون از توی پورتال رد میشه و میخوره به پورتال دیگه ای که جلوشه .

سلام دوستان من آخرای چپتر 15 هستم
الان از 3تا 2تاش از دهنشون آب میاد اون یکی سومی مونده اونو باید چیکار کنم هرجا میرم جایی دیگه پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید مرسی ممنون

اینم عکسش

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/56198528464530065932.jpg
فکر کنم بدونم مشکل شما چیه .
شما وقتی اون گوی دوم رو فعال کردی و آب منطقه دوم رو تمیز کردی , از توی آب برگشتی به منطقه اصلی .
وقتی از اونی جوی کوچیک آب برگشتی یه کریستال زرد دیدی و با بمب منفجرش کردی . اما احتمالا راحت رو ادامه دادی و رفنی به منطقه اصلی.
وقتی اون کریستال رو با بمب منفجر کردی , درواقع بالاش یه راه باز شده اما چون راهش درست مشخص نیست متوجه نشدی.
برگرد پیش همون کریستال که منفجر کردی و از دیوار برو بالا تا به بالای منطقه اصلی برسی و اونجا دری هست که به منطقه سوم میره.

آخرین ویرایش:

behnam0462

کاربر سایت
Sep 3, 2012
1
راهنمای کشتن کارکینوس با ترینر

چجوری میشه کارکینوسو کشت هر چه قدر توپا رو پرت کردم نشد

سلام دوست عزیز این از مشکل باگ است برای کشتن کارکینوس باید از ترینر Darksiders II Up 1 Plus 22 Trainer.exe استفاده نمایید گزینه های زیر را به ترتیب ادامه دهید
1-ترینر را باز نمایید
2-بازی را اجرا کنید
3-وارد اتاق کارکینوس شوید
4-با کارکینوس کاری نداشته باشید و او را از خواب بیدار ننمایید
5-دکمه del را از num بزنید super jump
6-بعد بیایید سمت اون دری که با میله های طلایی بسته شده است و space را بزنید به بیرون در می پرید بدون انکه اون کارکینوس را از خواب بیدار کنید
7-بعد اون دستگیره رو بکشید سپس دکمه o را بزنید تا به نقشه برید سپس space را بزنید تا نقشه را بزرک کنید سپس روی علامت زرد رنگ enter کنید تا fast travel کنید
*به همین راحتی به همین خوشمزه گی
*چند بار امتحان کنید حتما بیرون در می پرید
*منم مشکل کشتنشو داشتم ولی با این روش خلاص شدم
*البته خودم این روشو اختراع کردم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
فکر کنم فهمیدم کجا رو میگین، همونجایی که یه جایی‌ مثل هزار تو مانند هست یه پلی‌ هم هست رفته بالا؟

اگه اونجا هست، اون چیز سبز مانند رو بذار جلو میله ها، بعدا بیا برگرد به جایی‌ که باید اون چیز سبز رو بیاری (درست روبرو جایی‌ که اون سنگ سبز هست) بعدا با استفاده از قدرت Deathgrip اونو بکش به طرف خودت.
آره همین جوری خودم ردش کردم توی این نسخه ی PC بعضی مواقع این قدرت هاش کار نمیکنه
دیروز که رفتم علامت دستش اومد ولی اونشب نبود!
بازم مرسی از شما و اون دوست قبلی که راهنمایی کردن.

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام دوستان.
من تو chapter 3 گیر کردم.بعد از این که اون ابشار فعال شد من اومدم اینجا:
http://up.vatandownload.com/images/5k0srgjtnio3hsd3qby8.jpg

حالا هر چی میگردم راهو پیدا نمیکنم.دوستان لطف کمک کنن.

1-یه عکس دیگه بزار فقط واضح تر.

2-توضیح بیشتری بده تا راهنماییت کنم.:d

---------- نوشته در 03:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

مرسی ردش کردم
الان اینجا گیر کردم .یه قدرتی بهم میده .نمیذونم چیکار کنم
توی نقشه هم علامت زرد همینجاست که ایستادم
اینم عکس
http://img4up.com/up2/96571884278557139853.jpg

رو به روت دوتا مجسمه بزرگ هست.با یکی از اون روح ها از یکی از اون مجسمه ها بگیر هل بده به سمت راست.بعد E رو نگه دار تا اون یکی روح بیاد.بعد اون یکی مجسمه رو به سمت راست هل بده.
به همین سادگیییییییییییییییییییی!!!:d

farhad-10

کاربر سایت
Sep 2, 2012
23
نام
فرهاد
1-یه عکس دیگه بزار فقط واضح تر.

2-توضیح بیشتری بده تا راهنماییت کنم.:d

---------- نوشته در 03:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

رو به روت دوتا مجسمه بزرگ هست.با یکی از اون روح ها از یکی از اون مجسمه ها بگیر هل بده به سمت راست.بعد E رو نگه دار تا اون یکی روح بیاد.بعد اون یکی مجسمه رو به سمت راست هل بده.
به همین سادگیییییییییییییییییییی!!!:d

مرسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر