راهنمایی در مراحل Darksiders II

matrix59

کاربر سایت
Aug 24, 2012
14
سلام من تو مرحله 6 گیر کردم لطفآ کمک کنید
میپرم روح که شلیک میکنم از این دستگیره ها میچسبه ولی وقتی میخواد خودشو پرت کنه طرف دستگیره بعدی تصویر میچرخه میوفته پایین
تا الان نزدیک 300 بار افتادم پایین دیگه خسته شدم نمیدونم چیکارش کنم کمک کنید

44afe91b8a42.jpg

سلام محسنو.

اونجا از(Death Grip) چنگ مرگت استفاده كن تا برسي به اون چوبه.كاري به دوربين نداشته باش.

تو فقط پشت سر هم Death Grip و spaceبزن

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
فهمیدم.....

---------- نوشته در 04:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:15 PM ارسال شده بود ----------

دوستان چجوری باید دو تا بشیم؟
در طول بازی باید فعال شه
اگر شده باشه
با زدن tab گزینش معلوم میشه:|

---------- نوشته در 04:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
من این جا گیر کردم حال نداشتم بگرم باید چکار کنم
مرسی
شما از اونجا بیا بیرون برو سمته راست
بعد از اینکه اون مسیر رو کامل رفتی
یه قابلیتی بهت می ده که می تونی اشیا رو به سمته خودت بکشی
بعدش از راهنمایی hunter استفاده کن

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
در طول بازی باید فعال شه
اگر شده باشه
با زدن tab گزینش معلوم میشه:|

نشده حالا چیکار کنم؟:|

یه سوال دیگه،این غول یخی هست که توی زیر زمینه.اینو چجوری باید کشت.هر کاری میکنم نمیمیره:|.

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
غول یخی

نشده حالا چیکار کنم؟:|

یه سوال دیگه،این غول یخی هست که توی زیر زمینه.اینو چجوری باید کشت.هر کاری میکنم نمیمیره:|.

بی خیال اون شو.واسه کشتن اون سلاح هات باید خیلییییییییییییییییییی قویییییییییییییییییی باشه ها!!
منم نتونستم بکشمش.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بی خیال اون شو.واسه کشتن اون سلاح هات باید خیلییییییییییییییییییی قویییییییییییییییییی باشه ها!!
منم نتونستم بکشمش.

خب من الان اون جایی موندم که باید هم زمان بریم روی دو تا چیز. اونو چیکار کنم؟ دو تایی هم نمیشه.دو نفر هم نمیشه:|چیکار کنم.؟:|

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خب من الان اون جایی موندم که باید هم زمان بریم روی دو تا چیز. اونو چیکار کنم؟ دو تایی هم نمیشه.دو نفر هم نمیشه:|چیکار کنم.؟:|
تو بازی یه بیست تا جا هست که باید همزمان بری رو دو تا چیز :D.
اگه جزو ماموریت‌های اصلی‌ هست که یا باید از Dead Court استفاده کنی‌ یا دوتا بشی‌، اگه دو تا شدن نداری حتما باید از Dead Court استفاده کنی‌.

اگه اون رو هم نداری احتمالا رفتی‌ جایی‌ که هنوز Level ات نرسیده :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
تو بازی یه بیست تا جا هست که باید همزمان بری رو دو تا چیز :D.
اگه جزو ماموریت‌های اصلی‌ هست که یا باید از Dead Court استفاده کنی‌ یا دوتا بشی‌، اگه دو تا شدن نداری حتما باید از Dead Court استفاده کنی‌.

اگه اون رو هم نداری احتمالا رفتی‌ جایی‌ که هنوز Level ات نرسیده :D

من فقط اونی رو دارم که بزرگ میشه.:| لولم 8ـه.چیکارکنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من فقط اونی رو دارم که بزرگ میشه.:| لولم 8ـه.چیکارکنم؟
Tab رو بزن، اگه داشته باشی‌ یه قدرت سبز رنگی‌ هست که سه تا دایره داره کناره هاش، اگه نداریش یا راه رو اشتباه امدی:biggrin1:، یا اون دور و بر توپی‌ چیزی هست که بذاری رو اونا حالا در یا هر چیزی باز بشه،یه عکسی‌ بذاری بیشتر راهنمایی‌ می‌کنیم :D
البته تا اونجایی که من میگم ماموریت فرعی هم نری کلا بیشتر از lvl 8 داری،احتمالا هنوز نگرفتی‌.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
Tab رو بزن، اگه داشته باشی‌ یه قدرت سبز رنگی‌ هست که سه تا دایره داره کناره هاش، اگه نداریش یا راه رو اشتباه امدی:biggrin1:، یا اون دور و بر توپی‌ چیزی هست که بذاری رو اونا حالا در یا هر چیزی باز بشه،یه عکسی‌ بذاری بیشتر راهنمایی‌ می‌کنیم :D
البته تا اونجایی که من میگم ماموریت فرعی هم نری کلا بیشتر از lvl 8 داری،احتمالا هنوز نگرفتی‌.

هیچکدومو ندارم.گوی هم نیست.:| عکسم میذارم:|

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام
یه نفر به دادمون برسه
:d
اینجا گیر کردم
http://img4up.com/up2/58345465323463905616.jpg

اون طرف این جوی یه دایره بزرگ می بینی.برو روی اون از اون نیرو که دوتا می شی استفاده کن.با یکی از روح ها برو روی اون کلیدی (دایره) که توی عکست هست.با اون یکی برو توی اون دره که کلید بازش کرد.سمت چپت یه راه هست که می تونی بری بالا.برو بالا بعد مستقیم برو به سمت چپ.یه کلید هست اون رو بکشی بقیش حللللللللللللللله:d

آخرین ویرایش:

farhad-10

کاربر سایت
Sep 2, 2012
23
نام
فرهاد
اون طرف این جوی یه دایره بزرگ می بینی.برو روی اون از اون نیرو که دوتا می شی استفاده کن.با یکی از روح ها برو روی اون کلیدی (دایره) که توی عکست هست.با اون یکی برو توی اون دره که کلید بازش کرد.سمت چپت یه راه هست که می تونی بری بالا.برو بالا بعد مستقیم برو به سمت چپ.یه کلید هست اون رو بکشی بقیش حللللللللللللللله:d

مرسی .ولی رفتمش خودم
به جاش اینجا گیرم
http://img4up.com/up2/14456375007886216638.jpg

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
دوستانی که در این قسمتhttp://img4up.com/up2/14456375007886216638.jpg

گیر کردند باید موقع باز کردن پرتال ها کلیدی که باهاش پرتال رو باز می کنن نگه دارند بعد از 4 ثانیه ول کنند.برید طبقه ی بالا کارهایی که باید انجام بدید رو انجام بدید تا دلیل فشار دادن کلید رو بفهمید.

به همین سادگییییییییییییییییییییی!!!

mohsen...

کاربر سایت
Aug 29, 2012
8
سلام محسنو.

اونجا از(Death Grip) چنگ مرگت استفاده كن تا برسي به اون چوبه.كاري به دوربين نداشته باش.

تو فقط پشت سر هم Death Grip و spaceبزن

مجیدو چنگ مرگ (Death Grip } چی چیه ؟ ببین قشنگ راهنمایی کن گام به گام :>

خب منم از همون استفاده میکنم دیگه جهت نمیگیرم تصویر میچرخه میگیرم تصویر میچرخه نمیدونم اصلآ چه مرگشه همه طرف میپره الا به سمت جلو 100% مشکل از بازیه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر