راهنمایی در مراحل Darksiders II

heliamania

کاربر سایت
Aug 29, 2012
2
کمک کنید تروخدا . تو قسمت city of the dead همون اولش که میری دده جا داخل یه جا هست که یه سکوی سنگی که زیرش سبزه و ازاد میکنیم . چیکار باید کرد بعدش
من هر چی سوییج میکنم که بتونم برم اونور نرده ها نمیشه

matrix59

کاربر سایت
Aug 24, 2012
14
در اینجور موقع اگه E رو بزنین رو دشمن مورد نظر حرکت Execution می‌زنه. (مثل فینیشر Mortal kombat :D)

اون دايره قرمز وقتي مياد كه طرفتو حسابي سير زده باشيش. وقتي اون دايره مياد شما سريع دكمه E بزنيد خودش اتوماتيك وار و حرفه اي طرفو ميكشه

---------- نوشته در 04:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:19 PM ارسال شده بود ----------

wall run چجوریه؟؟

wall run ي روشيه كه شما ميتونيد رو ديوار سر بخوريد بريد اونطرف دره يا چاله هائي كه جلوتونه. كاركردش هم با كليدهاي space+A/D

---------- نوشته در 04:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:22 PM ارسال شده بود ----------

کمک کنید تروخدا . تو قسمت city of the dead همون اولش که میری دده جا داخل یه جا هست که یه سکوی سنگی که زیرش سبزه و ازاد میکنیم . چیکار باید کرد بعدش
من هر چی سوییج میکنم که بتونم برم اونور نرده ها نمیشه

اگه منظورتون همون اول مرحله است. شما بايد از هر دوتا روحتون استفاده كنيد تا اون مجسمه را جابجا كنيد كه در باز شه. مثل عكس

d6166ca5.jpg
ae7803f0.jpg

heliamania

کاربر سایت
Aug 29, 2012
2

---------- نوشته در 04:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:19 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 04:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:22 PM ارسال شده بود ----------

اگه منظورتون همون اول مرحله است. شما بايد از هر دوتا روحتون استفاده كنيد تا اون مجسمه را جابجا كنيد كه در باز شه. مثل عكس

d6166ca5.jpg
ae7803f0.jpg
[/QUOTE]

---------- نوشته در 07:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:42 PM ارسال شده بود ----------

مرسی از توجهت matrix59
اما دقیقا بعد از اینجا رو میگم که میره تو اتاقی که نرده داره میره بمب برمیداره با روحها اون سنگ زیرش سبزهو ازاد میکنه. بعدش چیکار کنم؟؟
ببخشید بلد نیستم عکس بزارم از بازی

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
برای دوستانی که می خوان ماموریت های فرعی رو نقششون نمایش داده شه tab رو بزنن و روی اون دایره های آبی enter بزنن
غیر از اونایی که پیدا کردنین رو بقیه جواب می ده
اون عزیزی هم که مشکل برعکس بود اگر هنوز مشکلش رفع نشده بر عکس همین کارو بکنه

آقا این دست و پایه این یارو غول سنگیه کجاست؟
پیداشون نمی کنم:((

---------- نوشته در 05:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:10 PM ارسال شده بود ----------

بعد کشتن samael باید چی کار کرد؟؟؟کجا رفت؟؟؟؟
samael همون شیطونه؟
اگر آره برو تو tree of life
اون دررو باز کن برو تو
باید داداشتو بکشی
غول آخرشه

---------- نوشته در 05:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

این جارو چجوری باید رد کرد ؟؟؟؟؟
Untitled.png
این که دیگه معلومه
با همون وسیلت که تو این دیوار آبیا سوراخ درست میکنه
یه دونه تو هز کدوم از این این حلقه ها درست کن
(پایینیرو رول رو نگه دار که قوی شه)
بعد برو
گرفتی؟

matrix59

کاربر سایت
Aug 24, 2012
14
---------- نوشته در 04:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:19 PM ارسال شده بود ---------- ---------- نوشته در 04:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:22 PM ارسال شده بود ---------- اگه منظورتون همون اول مرحله است. شما بايد از هر دوتا روحتون استفاده كنيد تا اون مجسمه را جابجا كنيد كه در باز شه. مثل عكس
d6166ca5.jpg
ae7803f0.jpg
---------- نوشته در 07:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:42 PM ارسال شده بود ---------- مرسی از توجهت matrix59 اما دقیقا بعد از اینجا رو میگم که میره تو اتاقی که نرده داره میره بمب برمیداره با روحها اون سنگ زیرش سبزهو ازاد میکنه. بعدش چیکار کنم؟؟ ببخشید بلد نیستم عکس بزارم از بازی[/QUOTE] اونجا شما بايد اون مجسمه را رو اون سنگ درست كني بعد با يك روحت درو باز كني با اون يكي روحت سنگو بكشي ببري اونور در

---------- نوشته در 10:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:12 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 04:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:19 PM ارسال شده بود ---------- ---------- نوشته در 04:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:22 PM ارسال شده بود ---------- اگه منظورتون همون اول مرحله است. شما بايد از هر دوتا روحتون استفاده كنيد تا اون مجسمه را جابجا كنيد كه در باز شه. مثل عكس
d6166ca5.jpg
ae7803f0.jpg
---------- نوشته در 07:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:42 PM ارسال شده بود ---------- مرسی از توجهت matrix59 اما دقیقا بعد از اینجا رو میگم که میره تو اتاقی که نرده داره میره بمب برمیداره با روحها اون سنگ زیرش سبزهو ازاد میکنه. بعدش چیکار کنم؟؟ ببخشید بلد نیستم عکس بزارم از بازی[/QUOTE] اونجا شما بايد مجسمه روحها را روي اون سنگ درست كنيد. بعد با يك روح در را باز كنيد با روح ديگه اون سنگو حل بديد اون طرف در http://upit.cc/i/013b76e7.jpg

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
اکر فهمیده باشم کجا رو میگید(که بعید می دونم)
اول برو رو او سکو و میزنید دو تا روحشو آزاد کنه
خوده اصلی(سنگیه)
سکو رو پایین نگه میداره
با یکی دیگه از روح ها برو رو اون یکی سکو
بعد با اون یکی روحت برو بالا
درست فهمیدم کجایی حالا؟:-?:-?

amirzeus

کاربر سایت
Aug 26, 2012
15
نام
AMIR
سلام دوستان
من می خوام مپ ها بازی رو بیرون بکشم و وقتی دنبالش گشتم یه فایل به نام maps.upak پیدا کردم.
چجوری باید این فرمت رو باز کرد؟؟؟؟؟

lovelyreza

کاربر سایت
Sep 24, 2009
40
یعنی رسما منو سرویس کرده باگ های این بازی
دوستان کسی سیو اونجایی که باس عنکبوت رو میکشه میره چپتر بعد رو داره؟
اصلا حال اینو ندارم 10 ساعت دیگه بشینم از اول بازی کنم

ویرایش:درست شد

آخرین ویرایش:

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
دوستان یه آیتم اضافه ای هست که احتمالا هر کدوموتن یه چند تاییش رو پیدا کرده باشید
یه روحه صورته دو تا مار هم بقلشن
به رنگه سفید(رنگی نیست)
هر کس lvl 5.6.7.8 و داره بذاره لطفا(با زدن tab مشخص می شه)
اگرم کسی کاملشو داره بذاره خواهشا
خیلی مهمه
خواهش می کنم اگرم کسی از سایتی چیزی می تونه بذاره بذاره عالیه

---------- نوشته در 03:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:09 PM ارسال شده بود ----------

یه کم توضیح بیشتر
وقتی که o رو می زنید و میزنید جایی که item می بنده
تو بخشه آخر که quest item
نام داره یه item هست با شکلی که توضیح دادم با اسم
soul arbiter's scroll
وقتی که tab رو بزنید یه لیستی می آد که بستگی به اینکه کدوم item ها رو دارید متغیره
که یه سری نوشته شامل حرفه E,S,W,N
داره
ااگر کسی لول های 5,6,7,8
و هر چی -secret رو داره بذاره خواهش می کنم

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
سلام دوستان

من سیو بعد از کشتن غول the guardian را می خوام اگه لطف کنید برام بذارید خیلی ممنون میشم

با تشکر از همه بچه های انجمن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر