راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

ممنون
اين مدل ها i-pod فرق اصلي شون تو چيه؟

شرمنده اگه دیر پاسخ میدم مشکل از هیتلرینگه سایته ! :|

آیپادها زیاد با هم فرق دارند و اصلا کلا متفاوت هستند یک سری به این صفحه بزن بعد اگه سوالی داشتی در خدمتم.

http://www.apple.com/ipod

• Like
Reactions: MN Prince
سلام.من میخوام notebook apple macbook pro 373 بگیرم.خواستم بدونم نظرتون در موردش چیه ؟

دوست عزیز لطف کن مشخصات دقیق به همراه قیمتی که داری رو بگو.
در ضمن بگو چه کارهایی قصد داری با این کامپیوتر انجام بدی.
ممنون

15-inch: 2.66GHz
Intel Core i7
4GB Memory
500GB hard drive1 (سعی کن ۷۲۰۰ آر پی ام اش رو بگیری)
SD card slot
Built-in battery (8-9 hour)2
Intel HD Graphics
NVIDIA GeForce GT 330M with 512MB

خوب این کانفیگ بهترین اینتخاب توصیه شده توسط اپل هست که واقعا هم قدرتمنده. اما دو سوال :
۱- از کجا قصد خرید داری و با چه قیمتی ؟
۲- برای چه کاری میخوای ؟

سلام
دوستان کسی میدونه چطوری باید در iTunes اکانت ساخت من که میرم بسازم
میگه یکی از گزینه های پرداخت رو انتخاب کنید: paypal.visa card... منم هیچکدوم از اینارو ندارم حالا چی کار کنم؟

آخرین ویرایش:
سلام
دوستان کسی میدونه چطوری باید در iTunes اکانت ساخت من که میرم بسازم
میگه یکی از گزینه های پرداخت رو انتخاب کنید: paypal.visa card... منم هیچکدوم از اینارو ندارم حالا چی کار کنم؟

دوست عزیز شما وقتی به برنامه آیتونز وارد شدی مثلا داخل قسمت نرم افزارهای برو ، یک نرم افزار رایگان انتخاب کن ، اینجوری دیگه از شما حتما شماره سریال کارت نمیخواد.

در ضمن اینها هم به دردت میخوره : ;)

‏code: این قسمت رو خالی بزارید
‏address: Us new york
‏City: New York
‏State: NY
‏Zip: 10012
‏Phone: 212 2345678

اگه بازم سوالی داشتی در خدمتم.

خیلی ممنون از جوابتون فقط اگه میشه به این سوال هم جواب بدین.
چطوری من یکی از این ها رو استفاده کنم یعنی کجا کد رو وارد کنم
ممنون

دوست عزیز وقتی از طریق نرم افزار iTunes به صفحه iTunes Store میرید ، در سمت راست صفحه گذینه ای به نام Account info مشاهده میکنید زمانی که وارد شدید ، روی گذینه Edit Payment information کیلیک کنید و سپس زیر نوشته iTunes Gift Card and Certificates لینکی با عنوان To Redeem a Core , Click Here وجود دارد که روش کیلیک کنید ، حال در قسمت باز شده کد را بزنید و لذت ببرید. ;)

• Like
Reactions: .:Metallica:.
سلام به همه دوستان . اقا چند تا سوال ساده الان من اگه بخوام ای پاد تاچ بگیرم و بازی و برنامه نصب کنم باید کرکش کنم دستگاه رو ؟ اون وقت نصب و اجرای همه برنامه ها و بازی ها اسونه رو دستگاه کرک شده یا دنگ و فنگ داره و گیر داره ؟ اصلا همه برنامه ها و بازی ها واسه نسخه کرکیش گیر میاد؟ دوربینش که تو سایتش زده بود اچ دی ضبط میکنه کیفیتش واقا خوبه یا نه مثل موبایل در پیته؟ الان جدید ترین مدلی که تو ایران گیر میاد چه مدلی هست و قیمت تقریبیش چنده؟ مرسی

سلام به همه دوستان . اقا چند تا سوال ساده الان من اگه بخوام ای پاد تاچ بگیرم و بازی و برنامه نصب کنم باید کرکش کنم دستگاه رو ؟ اون وقت نصب و اجرای همه برنامه ها و بازی ها اسونه رو دستگاه کرک شده یا دنگ و فنگ داره و گیر داره ؟ اصلا همه برنامه ها و بازی ها واسه نسخه کرکیش گیر میاد؟ دوربینش که تو سایتش زده بود اچ دی ضبط میکنه کیفیتش واقا خوبه یا نه مثل موبایل در پیته؟ الان جدید ترین مدلی که تو ایران گیر میاد چه مدلی هست و قیمت تقریبیش چنده؟ مرسی

سلام دوست من.

یک دنیا سوال داری که دونه دونه پاسخ میدم :

۱- برای نصب نرم افزار کپی و غیر قانونی (کرک شده) و البته رایگان روی آیپاد تاچ شما نیاز به جیلبریک کردن داری ، در رابطه با ساده بودنش هم خوب قطعا خیلی ساده نخواهد بود و همیشه مشکلاتی از جمله پیدا کردن جیلبریک مطابق با فرمویر مورد نظر و بعضی مواقع ری استور کردن وجود خواهد داشت.

۲- اکثر نرم افزارها و بازیهای آیپاد تاچ به صورت کرک شده موجود میباشد.

۳- دوست عزیز شما زمانی که یک موبایل میخری ، یک موبایل خریده ای و نمیتونی توقع یک دوربین دیجیتال ازش داشته باشی ، این قصه در آیپاد نیز تکرار میشود ، من منکر کیفیت بینظیر محصولات اپل نیستم ، کیفیت فیلمبرداریه آیپاد تاچ در حد خودش واقعا بهترینه اما فراموش نکنید آیپاد اول یک پخش کننده موسیقی هست و بعدش امکانات جانبی از جمله دوربین.

۴- جدیدترین مدل آیپاد تاچ در ایران فعلا همان نسل سوم هست که قیمت این نسل به عبارت زیر هست :

۶۴ گیگ : حدود ۴۰۰ هزار تومان
۳۲ گیگ : حدود ۳۰۰ هزار تومان
۸ گیگ : حدود ۲۰۰ هزار تومان (خرید این آیپاد به علت ضعف سخت افزاری نصبت به دو مدل فوق به هیچ عنوان توسیه نمیشود)

البته این نکته هم بگم که خرید آیپاد نسل سوم در حالی که آیپاد نسل چهارم که واقعا فوق العاده میباشد در راه هست ، میتواند اشتباه قرن لقب گیرد.

ارزونترین آیپاد الان چنده؟؟؟
من فقط واسه Music میخوام ، تاچ و بازی و اینا هم لازم ندارم.......:d

سلام دوست من.
ارزانترین آیپادها ، شافل نام داره که متاسفانه از قیمت نسل قبلی که در حال حاضر در این هست ایران خبر ندارم اما نسل جدید این محصول با قیمت تنها ۴۹ دلار (در حد ۸۰ هزار تومان محسابه کنید در ایران) با ظرفیت ۲ گیگ در راه هست.

stack20100901.jpg

داداش شما که استاد هستی بگو ببینم . من رفتم تو سایت اپل و این ای پاد جدیدرو دیدم و در یک نگاه عاشق شدم:d(اگه این عکس هایی که زده بود و مشخصاتی که نوشته بود واقعا اینطور باشه) الان شما که واردی تقریبا این مدل جدیده کی میاد تو ایران و تا قیمتش متعادل بشه چند ماه دیگه طول میکشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or