راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

ممنون رفیق اما
با توجه به بازار فعلی و گوشیهای موجود فکر نمکنم 3GS گذینه مناسبی برابر رقبا به حساب بیاد مخصوصا ۸ گیگش !
بله کاملا" حق با شماست,چون ایشون تو تاپیک محصولات اپل مشاوره خواستن, و از طرفی اگر ایشون اصرار داشته باشن از محصولات اپل داشته باشن,و به فریمور حداکثر 4.2.1 قناعت کنن,اونوقت 8 گیگ 3GS تنها گزینه شونه.

دوستان یه اسپیکری هم هست که بشه وصلش کرد به آیپاد و تو حموم هم آهنگ بزاریم بدونه اینکه چیزیش بشه ؟

باید دو تا نکته تو این اسپیکر خاص مورد نظر شما رعایت شده باشه :d
۱ـ اسپیکر به صورت بی سیم به آیپاد وصل شه (چون در غیر این صورت آیپاد به دیار باقی راهی خواهد شد)
۲ـ خوده اسپیکر ضد آب باشه

که من تا به حال همچین چیزی ندیدم اگه کسی از دوستان دیده اطلاع بده ممنون میشم.
پیگیری میکنم چیزی پیدا کردم خبرت میکنم.

دوستان این Dock های که تو بازار هستش همشون خروجی TV رو دارند؟؟

رفیق چیزی که زیاده واسه محصولات اپل Dock هست.
حالا شما مدل مشخصش رو بگو بریم ببینیم همراهش خروجی tv داره یا نه !

باید دو تا نکته تو این اسپیکر خاص مورد نظر شما رعایت شده باشه :d
۱ـ اسپیکر به صورت بی سیم به آیپاد وصل شه (چون در غیر این صورت آیپاد به دیار باقی راهی خواهد شد)
۲ـ خوده اسپیکر ضد آب باشه

که من تا به حال همچین چیزی ندیدم اگه کسی از دوستان دیده اطلاع بده ممنون میشم.
پیگیری میکنم چیزی پیدا کردم خبرت میکنم.

رفیق چیزی که زیاده واسه محصولات اپل Dock هست.
حالا شما مدل مشخصش رو بگو بریم ببینیم همراهش خروجی tv داره یا نه !

عزيز رنج قيمت يك داك معمولى واسه آيفون٤ چنده؟البته از نظر كيفيتى در حدّ داكهايى كه تو جعبه آيفون ٢ جى بود باشه.

عزيز رنج قيمت يك داك معمولى واسه آيفون٤ چنده؟البته از نظر كيفيتى در حدّ داكهايى كه تو جعبه آيفون ٢ جى بود باشه.

من چون خودم از داک استفاده نکردم نمیتونم هیچکدوم رو پیشنهاد بدم جز مدلی که خوده اپل تولید میکنه.

MC596

قیمتش ۲۹ دلار هست و تو ایران فکر میکنم بشه با کمتر از ۵۰ هزار تومان راحت پیدا کرد.
(حتی شاید زیر ۴۰ هزار تومان)

MC596_AV1

درود
دوستان من می خوام یه تبلت بخرم میشه راهنمایی کنید بین آیپد ها کدوم مدل بهتر و به صرفه تر هست واسه خرید دلایل رو هم بگید یه چیزی میخوام بدون دنگ و فنگ:d

درود
دوستان من می خوام یه تبلت بخرم میشه راهنمایی کنید بین آیپد ها کدوم مدل بهتر و به صرفه تر هست واسه خرید دلایل رو هم بگید یه چیزی میخوام بدون دنگ و فنگ:d

سلام و درود.
ببین رفیق همینجوری من که نمیتونم از غیب چیزی بگم.
شما نیازت رو باید مشخص میکردی ، اما آیپدهای موجود در بازار تقسیم میشن به آیپد ۱ و آیپد ۲ که هر کدام دارای ظرفیت های ۱۶ ، ۳۲ و ۶۴ گیگ هستند و همینطور به دو مدل WiFi + 3G (قابلیت استفاده از سیم کارت برای انتقال دیتا) و WiFi (نبود قابلیت سیم کارت)*

یه سوال دیگه برنامه های آیپد باید اوریجینال باشه یا کپی خور هستند این واسم خیلی مهمه چون توان خرید اوریج ندارم:(

آیپد ۱ که خیالت راحت کلا جیلبریک میشه اما آیپد ۲ فعلا تا جایی که خبر دارم جیلبریک نمیشه !

سلام و درود.
ببین رفیق همینجوری من که نمیتونم از غیب چیزی بگم.
شما نیازت رو باید مشخص میکردی ، اما آیپدهای موجود در بازار تقسیم میشن به آیپد ۱ و آیپد ۲ که هر کدام دارای ظرفیت های ۱۶ ، ۳۲ و ۶۴ گیگ هستند و همینطور به دو مدل WiFi + 3G (قابلیت استفاده از سیم کارت برای انتقال دیتا) و WiFi (نبود قابلیت سیم کارت)*

آیپد ۱ که خیالت راحت کلا جیلبریک میشه اما آیپد ۲ فعلا تا جایی که خبر دارم جیلبریک نمیشه !
درود
نیازم از تبلت همون کارای معمولیه فیلم و اینترنت و کتاب خونی وکلاً کارای معمولی ولی دیدن فیلم اولویت داره بودجه هم شما نا محدود در نظر بگیر (واسه خرید نامحدوده نه برنامه و غیره) ولی دوست هم ندارم پول زیاد بدم در مقابل کارایی وامکانات چیزی توفیق نکنه دوست عزیز اون وقت آیپد1 با آیپد 2 خیلی تفاوت دارن کیفیت صفحه هاشون چطور

سلام،
دوستان من قصد خرید MacBook Pro دارم، ولی به‌جز بقیه‌ی کار‌هام زیاد هم بازی می‌کنم و برای مهمه سیستمم برای بازی هم روسفیدم کنه :d

می‌خواستم دوستان بگن این سیستم برای بازی چطور هست و می‌تونه بازی‌ها رو به بهترین شکل اجرا کنه؟

MacBook Pro MC723:

CPU: 2.2GHz Quad-core Intel Core i7
RAM: 8GB 1333MHz DDR3 SDRAM - 2x4GB
HDD: 500GB Serial ATA Drive @ 7200 rpm

(همون‌طور که مشخصه این مدل 2 قسمتش کاستومایز شده هست... البته نمی‌دونم RPMـی که هارد داره توی بهتر اجرا شدن بازی تأثیر داره یا خیر؟

درود
نیازم از تبلت همون کارای معمولیه فیلم و اینترنت و کتاب خونی وکلاً کارای معمولی ولی دیدن فیلم اولویت داره بودجه هم شما نا محدود در نظر بگیر (واسه خرید نامحدوده نه برنامه و غیره) ولی دوست هم ندارم پول زیاد بدم در مقابل کارایی وامکانات چیزی توفیق نکنه دوست عزیز اون وقت آیپد1 با آیپد 2 خیلی تفاوت دارن کیفیت صفحه هاشون چطور

به‌نظر من اصلاً به‌صرفه نیست الان iPad 1 بگیری. ببین مهم‌ترین فرقشون پردازشگر A5 هست که در iPad 2 هست و خب قوی‌تر از iPad 1 هست. یه‌سری فرق‌های دیگه‌شون که الان به‌ذهنم می‌رسه داشتن دوربین در پشت و جلو در iPad 2 (تماس ویدئویی می‌تونی مثلاً باهاش داشته باشی که به‌نظرم وجودش روی تبلت خیلـــی مهمه!)، باریک‌تر، سبک‌تر و یه‌سری تغییرات دیگه‌ای که داره.

الان یه‌سری برنامه‌هایی واسه جیلبریک iPad 2 هست ولی مثل اینکه هیچ‌کدوم کار نمی‌دن :D والا دقیق نمی‌دونم الان جیلبریک می‌شه یا نه. ولی یه‌چیز رو حواست بهش باشه و اون هم ساپورت شدن گجت هست. الان مثلاً اپل دیگه iPod 2G و iPhone 3G رو ساپورت نمی‌کنه. من خودم 3Gs دارم و خیلی خوشحالم که iOS 5 (آپدیت جدید سیستم‌عامل که پاییر می‌آد) گوشی من رو هم کامل ساپورت می‌کنه چون وقتی اپل یه محصول رو می‌گذاره کنار آروم‌آروم دیگه به‌دردنخور می‌شه! و سازنده‌های اپلیکیشن هم کم‌کم می‌رن به‌سمت ساخت برنامه‌هایی که دیگه روی اون دستگاهی که ساپورت نمی‌شه جواب نمی‌ده...

در کل به‌نظرم iPad 2 از هر نظر خریدش بهتره و اگه 1 بگیری پشیمون می‌شی (من که می‌شم :دی) فقط می‌مونه بحث جیلبریک شدنش که همون‌طور که گفتم نمی‌دونم الان مشکل جیلبریک نشدن حل شده یا خیر.

در مورد کیفیت صفحه هم تا اونجایی که من می‌دونم تفاوتی ندارن. (این‌جا هم تفاوت‌های این دو توضیح داده شده)

راستی میشه با آیپد pdf فارسی خوند؟

بله، روش‌های مختلفی داره ولی بهترینش از طریق برنامه‌ی iBooks هست که فکر کنم بدونید چی باشه. البته،‌ eBook هایی که با این برنامه می‌بینید که فرمتشون هم epub هست فارسی رو ساپورت نمی‌کنن.

درود

خوب پس شما به ظرفیت بالایی نیاز داری و با توجه به بودجه ای که دارید بهتره iPad 2 64GB 3G + WiFi بگیرید (حالا یکی از دو رنگ سفید یا مشکی)
در رابطه با تفاوت آیپد ۱ و ۲ بگم که در صفحه نمایش تفاوت محسوسی ندارند ولی انقدر آیپد ۲ از آیپد ۱ قویتره که اصلا پیشنهاد نمیشه به سمت آیپد ۱ برید اگه توانایی خرید آیپد ۲ رو داشته باشید.

سلام،
دوستان من قصد خرید MacBook Pro دارم، ولی به‌جز بقیه‌ی کار‌هام زیاد هم بازی می‌کنم و برای مهمه سیستمم برای بازی هم روسفیدم کنه :d

می‌خواستم دوستان بگن این سیستم برای بازی چطور هست و می‌تونه بازی‌ها رو به بهترین شکل اجرا کنه؟

MacBook Pro MC723:

CPU: 2.2GHz Quad-core Intel Core i7
RAM: 8GB 1333MHz DDR3 SDRAM - 2x4GB
HDD: 500GB Serial ATA Drive @ 7200 rpm

(همون‌طور که مشخصه این مدل 2 قسمتش کاستومایز شده هست... البته نمی‌دونم RPMـی که هارد داره توی بهتر اجرا شدن بازی تأثیر داره یا خیر؟

سلام رفیق.
ساده بهت بگم یکی از بزرگترین امتیازات مک بوک استفاده از سیستم عامل Mac OS X هست و چون این سیستم عامل اصلا به کاره Gaming نمیاد و اصولا بازیهای بسیار کمی براش تولید میشه برای همین پیشنهاد میشه اگه بودجتون بالاست به سراغ سیستم های Alienware برید ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or