راهنمایی در بازی WARRIORS OROCHI

BTS ARMY

عضو جدید
Apr 8, 2021
1
دوستان هر سئوالی درباره این بازی دارید بپرسید تا جواب بدم. من خودم نسحه PC رو بازی کردم و همه چیزش رو آزاد کردم، فکر نکنم بین نسخه کنسولها و PC فرقی باشه. در هر حال به امتحانش می ارزه.
سلام لطفا بهم بگو چطور میشه برای اسب سوت زد تا بیاد

Soul hunter

عضو جدید
Apr 12, 2021
1
سلام لطفا بهم بگو چطور میشه برای اسب سوت زد تا بیاد
داداش بخش تنظیمات رو ببین مال صدا کردن اسب کدوم دکمس مال من علامت سواله

لطفا بهم آموزش بدید که چگونه بازی جنگجویان اروچی برای اندروید را دونفره کنیم باتشکر
روز بخش تنظیمات بخش تنظیم دکمهای بازی و ببین صدا کردم اسب کدومه مال من دکمه ی علامت سواله

برو بخش تنظیمات بخش تنظیم دکمهای بازی و ببین صدا کردن

سلام ببخشید چطوری می تونم تاداکاتسو روباز کنم؟
توی مراحل7X شگفت زدش کن

Last edited by a moderator:

ramin45

کاربر سایت
Apr 27, 2021
5
سلام میشه بگین در بازی جنگجویان اروچی قسمت مرحله ۶ ایکس قسمت wu وقتی میخام کیجی آزاد کنم گفته طبل بزنم حالا چطوری طبل بزنم وقتی فقط شمشیر داره چطوری طبل بزنم لطفا جواب بدید سریع بگید خاهش میکنم

ramin45

کاربر سایت
Apr 27, 2021
5
توضیح کامل برا باز کردن تاداکاتسو هوندا

باید با توضیحات زیر بازی رو ادامه بدی
sw x7:باید مسنجر سالم برسه به مقصدش تا نیروی کمکی نیومده هیچ کس رو نکش و اجازه بده تا لوبو با تاداکاتسو هندا صحبت کنه بعد از اینکه نیروی کمکی اومد ماسامونی داتی رو بکش
wei x7:باید به زرد رنگ ها که پسر تاداکاتسو هستند کمک کنی و نزاری بمیرند بعد هوندا میاد دوتا از افسرهای دشمن رو زرد میکنه باید نزاری اون دوتا و بقیه زرد ها بمیرند
shu x7:باید این مرحله که 3تا پسنتس یعنی مردم هستند 2نفره بازی کنی مثلا یک دسته رو بزار پیشه آبی که یارت هست بمونه و با اون یکی پسنت ها رو ببر ولی باید تمام افسرهای مرحله رو بکشی زیاد هستن و زود زود میان
wu x7:باید تمام یاران و سربازان هوندا را از صفحه ی بازی محف(نابود کنید)بعد باید هوندا را بکشی تا دوباره ظاهر بشه بعد از اینکه دوباره اومد بکشش و بعد دوباره دشمن میاد برو به تمام زرد ها کمک کن تا هوندا دوباره فرار کرد و تا بیاد وقت داری و همه رو که نجات دادی دیدی هوندا نزدیک پایگاه شما ظاهر شد باید کمتر از 2 دقیقه دانگژو رو بکشی.
سلام قسمت سامورایی ایکس همین کار را کردم نشد یکم بیشتر کمک کن ممنون میشم لطفا سریع جواب بده

Seyed83

عضو جدید
Jun 2, 2021
2
سلام چطوری طبل بزنم با کدام دکمه خاهش میکنم سریع بگید
سلام به صدا در آوردن طبل همون زدنه شمشیر نگاه تو دفعه اول بازی بزن تا اونجا اسکورت کن بعد از چند دقیقه برو بزن اگه نشد ببین روی نقشه باید چیکار کنی وقتی اونو انجام بدی همونی میگه طبل رو به صدا در بیا حرف میزنه تو برو دوباره بکوب نگاه همه کسایی که میان آبی هستن که باید کمکشان کنی به کنار در کیجی برسن ولی آخرین نفر همون دلقک است رنگش زرده اون دنبال تو میاد همراه برین در خونه کیجی و اونو شکست بدین کیجی آزاد میشه

Seyed83

عضو جدید
Jun 2, 2021
2
سلام قسمت سامورایی ایکس همین کار را کردم نشد یکم بیشتر کمک کن ممنون میشم لطفا سریع جواب بده

سلام نگاه داخل مرحله ۷ سامورایی فک کنم که ولش کن نگاه برو مسنجر رو اسکورت کن و کمکش کن تا به قلعه روبه رو خودش برسه تو راه رئیس های زیادی میاد حواست باشه بعدا به قلعه که رسید لوبو میاد ازش دفاع کن تا هوندا برسه بزار با هم حرف بزنن وقتی دیدی حرفاشون تموم شد برو رئیس اصلی رو بکش حواست به بقیه رئیس ها باشه بعدا نیروی کمکی هم میاد و بزن رئیس آخر رو بکش

Ali roos

عضو جدید
Jun 27, 2021
1
سلام من بازی تازه نصب کردم روز گوشی قبلا رو کامپیوتر بازی میکررم فقط مشکلی که دارم چجوری بازیو دونفره کنم روی گوشی

Majid004

عضو جدید
Oct 8, 2021
1
سلام میشه بگین در بازی جنگجویان اروچی قسمت مرحله ۶ ایکس قسمت wu وقتی میخام کیجی آزاد کنم گفته طبل بزنم حالا چطوری طبل بزنم وقتی فقط شمشیر داره چطوری طبل بزنم لطفا جواب بدید سریع بگید خاهش میکنم
سلام ، توی قلعه یه طبل هست کافیه بهش ضربه بزنی حالا با هر سلاحی که هست

kiji

عضو جدید
Jan 20, 2022
1
سلام
محسن هستم فقط نتونستم 8ایکس سامورایی و لبو و داجی رو ازاد کنم ، اونم کسی بدونه چطوریه واقعا بگه ممنون میشم ؟
هرکی هر سوالی غیر این سه مورد داره ازم بکنه ...
از بچگی عاشق بازیهای افسانه برای
برای آزاد کردن musashi miyamoto در مرحله 6x چطوری سد رو باز کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر