راهنمایی در بازی WARRIORS OROCHI

king_lion_83

عضو جدید
Aug 13, 2019
2
مرحله 5 wu باید چی کار کنیم ؟
چون وقتی همرو می‌کشیم بازی تموم نمیشه
و همه میوفتن دنبال ما
مرحله 5 wu باید چی کار کنیم ؟
چون وقتی همرو می‌کشیم بازی تموم نمیشه
و همه میوفتن دنبال ما
باید بری همونجایی که بازی رو شروع کردی یکم پایین تر

matin_bakhi

عضو جدید
Aug 18, 2019
1
سلام من بازیو نصب کردم وقتی وارد بازی میشم خودش همه گزینه هارو انتخاب میکنه میره تو بازی و وقتی وارد بازی میشم بازی هی pause میشه چیکار کنم؟

god of orochi

کاربر سایت
Sep 12, 2019
5
سلام من میخواستم بدونم چجوری شخصیت های
Yoshimoto imagawa
Goemon lshikawa
Sima Yi
رو باز کنم و در مورد باز کردن شخصیت da ji یکم بیشتر لطفا توضیح بدین ممنون میشم

برای باز کردن sima yi , باید تو گروه sw gidan 6 سریع وقتی دو تا سرباز اروچی ظاهر میشن بکشی
واس goemon تو خاندان shu giden 4 همه صندق های گنجیه رو بازشون کن همشون رو
Imagawa تو خاندان we giden 4 از ورود سربازایی که میخوان وارد دهکده بشن جلوگیری کن زود زود از همه طرف ظاهر میشن

god of orochi

کاربر سایت
Sep 12, 2019
5
سلام من خیلی مشکل دارم تا کیجی رو بگیرم میگین هرسه دیقه تبل بزن من نمیدونم طوری تبل بزنم میشه دقیق و وازح بگین خواشا سریع جواب بدین:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

اولا تبل داخل کمپ خودتون هستش یه تبل قرمز اون وسط سرپاس برو بزنش بصدا در می اد ، بازی رو قبل از اینکه علاما دقیقه بیاد بالا تموم کنی وقتی دیدی اومد دقیقه بالا یعنی نتونستی باز کنی کجی رو
باید همه ی نیرو ها رو با طبل صدا بزنی نزاری هیچکدومم بمیرن و همشون رو هم برسونی ب در جلوی خونه کجی بعدش کجی رو بکش ، در اصل ماجرا کجی بهتون وقت داده تا شگفت زدش کنید وقتی در وقت کوتاهی همه نیرو ها رو میرسونید اونجا از کارتون شگفت زده میشه در رو باز میکنه ولی ثانیه شمار بیاد خودش بالا یعنی دیر شده و کارتون کجی رو ب وجد نیاورد

god of orochi

کاربر سایت
Sep 12, 2019
5
چگونه ازاد کردن .zhang ji و da ji باید چکار کنیم لطفا راهنمایی کنید
orachi هم چظوری ازاد کنیم

برای باز کردن zheng ji همه جادوگرا رو بکش socor و cao pi قلابی رو که گوشه نقشه میادش
برای باز کردن da ji همه مراحل ایکس رو تو هر چهار خاندان تموم کن sw shu wei wu منظور از مراحل ایکس مراحل پایینی ردیف پایین ها هستن هر خاندان دو ردیف داره که پایینی ها مراحل ایکش هستن

god of orochi

کاربر سایت
Sep 12, 2019
5
ل
سلام
محسن هستم فقط نتونستم 8ایکس سامورایی و لبو و داجی رو ازاد کنم ، اونم کسی بدونه چطوریه واقعا بگه ممنون میشم ؟
هرکی هر سوالی غیر این سه مورد داره ازم بکنه ...
از بچگی عاشق بازیهای افسانه 3برادرم

برای باز کردن لبو باید تو مراحل ۸ ایکس اونو شگفت زده کنی و برای باز کردن دا جی باید همه ی هشت ایکسارو ببری ، یعنی همون یه مرحله رو باز کنی و ببری هر دوش ازاد میشه مشکل تو همون مرحله باز نشدس واس باز کردن اونجا تو مرحله هفت داستانی همونجا ۱۰۰۰ نفر بکش تا باز شه

Ashkan hunter

عضو جدید
Jan 20, 2020
1
سلام من همه ی کاراکترهارو آزاد کردم فقط NO و orochi موندن تو مرحله x3هم همه مسنجر هارو میکشم نمیدونم باز چرا NO آزاد نمیشه؟ لطفا کمک کنید

mohamadlx

عضو جدید
Mar 27, 2020
2
سلام من همه ی کاراکترهارو آزاد کردم فقط NO و orochi موندن تو مرحله x3هم همه مسنجر هارو میکشم نمیدونم باز چرا NO آزاد نمیشه؟ لطفا کمک کنید
سلام orochi که باید همه یارات رو ازاد کنی تا اون قفلش باز شه no هم احتمالا یه پیغام رسان فرار کرده وگرنه اگه فرار نکنه باید باز شه مال من همین طوری باز شد

Uri

کاربر سایت
Apr 1, 2020
4
سمت
View attachment 79422سلام من دوتا از شخصت های shu ندارم میشه بگین من چطوری بدستشون بیارم
[/QUOTE
View attachment 79422سلام من دوتا از شخصت های shu ندارم میشه بگین من چطوری بدستشون بیارم
سمت راست ma chao هست سمت چپ jiang wei که توی مرحله 2x shu آزاد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر