راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام من اول بازی گیر کردم . اونجا که دو تا مجسمه اسب هست که ازش آتیش میاد (البته خاموشه ) من دو تا جعبه کوچیک رو میذارم رو یکیش اهرم یکیشو روشن میکنه برای اون یکی باید چی کار کنم؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام دوستان ! :smile:

يكي منو راهنمايي كنه لطفا من در مرحله مكزيك گيِِـــــــــــــــر كردم.. همون جا كه يه موتور داره و بايد بريم به سمت زير زمين بعد يه چاله رو به رومه كه هر كاري ميكنم نميتونم ردش كنم ... نميدونم بايد چيكار كنم با موتور كه ميخوام بپرم همش مي افته تو اون چاله ه .. خواهشا يكي كمك كنه كه بايد چيكار كرد... خيلي وقته سر اين قضيه گير كردم.!

ممنون :love:
سلام
من خیلی وقت پیش بازی کردم.زیاد یادم نمیاد.
فکر کنم سمت چپ همون چاله یه راه سر بالایی هست که از بغل همون چاله رد میشه.باید از اونجا بری.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام بچه ها دفعه ی قبل یه جا گیر کرده بودم کسی جوابمو نداد . اونجا رو رد کردم الان تو تایلندم که یه بودایی هست چپکی داره منو نگاه میکنه . نترسید بابا اونم رد کردم دره رو باز کرد الان من با استفاده از اون دسته یه درو باز کردم رفتم داخل نمیدونم چطوری باید برگردم سمت قایقم . فقط میدونم چیزی که روش هستم با همین دسته جابه جا میشه میشه کمکم کنید ؟
ممنون

suspect

کاربر سایت
Mar 27, 2010
14
یکی کمک کنه

من تو قسمت southern mexico اون دو تا تقویم دایره رو جور کردم رفتم تو.حالا یه چاله ی خیلی بزرگ روبروم هست که هیچ جوری نمیشه رد شد.لطفا یکی کمک کنه.خیلی واجبه

suspect

کاربر سایت
Mar 27, 2010
14
شما رو به جون مادرتون قسم يكي كمكم كنه

شما رو به جون مادرتون قسم يكي كمكم كنه.من تو tombrider underworld تو قسمت مكزيكو موندم.اون دوتا تقويم دايره رو رديف كردم رفتم تو حالا يه چاله ي بزرگ هست كه هيچ جوري نميشه ازش رد شد.حتي با موتور

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
سلام دوستان ! :smile:

يكي منو راهنمايي كنه لطفا من در مرحله مكزيك گيِِـــــــــــــــر كردم.. همون جا كه يه موتور داره و بايد بريم به سمت زير زمين بعد يه چاله رو به رومه كه هر كاري ميكنم نميتونم ردش كنم ... نميدونم بايد چيكار كنم با موتور كه ميخوام بپرم همش مي افته تو اون چاله ه .. خواهشا يكي كمك كنه كه بايد چيكار كرد... خيلي وقته سر اين قضيه گير كردم.!

ممنون :love:

یعنی تو این فروم به این بزرگی کسی نیست منو کمک کنه؟؟؟ خواهشا راهنمایی کنید ... سه ماه هست اینجا گیر کردم دیگه نا امید شدم... اگه میشه یکی کمک کنه !

این جایی هم که من گیر کردم خیلی های دیگه هم مشکل دارن اگه کسی میدونه باید چیکار کرد بگه ممنوم میشیم ...

( خدا کنه ایندفعه یکی جواب بده ...)
:love:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
یعنی تو این فروم به این بزرگی کسی نیست منو کمک کنه؟؟؟ خواهشا راهنمایی کنید ... سه ماه هست اینجا گیر کردم دیگه نا امید شدم... اگه میشه یکی کمک کنه !

این جایی هم که من گیر کردم خیلی های دیگه هم مشکل دارن اگه کسی میدونه باید چیکار کرد بگه ممنوم میشیم ...

( خدا کنه ایندفعه یکی جواب بده ...)
:love:
دوست من...
اول بايد دو تا سر اسكلت پيدا كني!!!پيدا كردي؟؟؟
بعد دو تا دسته هست كه سر ها رو ميزاري روش!!!!اين كار رو كزدي؟؟؟
بعد بايد بچرخوني تا اگه اشتباه نكنم توي يك خط قرار بگيرن دايره ها!!!اينم شده؟؟؟
بعد دريچه باز ميشه كه بايد با سرعت بري سوار موتورت شي و بري تو!!!!اينم رفتي؟؟؟

حالا واسه برگشتن...
يه دستگيره هست ميكش و با موتورت با سرعت بايد رد شي...
هيچ راه ديگه اي هم نداره...

اگه درست نگفتم يه عكس بذار ببينم كجايي...:cheesygri:blushing:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
این جا من چیکار باید بکنم؟هیچ راهی نیست.لطفا کمک کنید.خیلی وقته اینجا گیر کردم:((

http://uploading.com/files/9f9515af/untitled.JPG/
خيلي عجيبه...من اصلا همچين جايي نداشتم...مطمني درست رفتي؟؟؟جاي ديگه؟؟؟يالايي .. پاييني؟؟؟
اخه اين يكي از بازيهايي بود كه من خيلي راحت تمومش كردم....:confused:
واست ميگردم ببينم چي ميشه...

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام مجدد...من چندجا پرسيدم از دوستان...
نبايد اينجوري باشه اون دريچه...يعني شما به باگ خوردين از نوع گنده...
اگه ميتوني اين مرحله رو از اول برو ببين درست نميشه؟؟؟

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
دوستان اين مشكلتون ظاهرا با پچ حل ميشه...
بيان نينجا هست...
دریافت پچ ورژن 1.1 بازی Tomb Raider: Underworld و کرک از این آدرس ها:

Tomb Raider: Underworld v1.1 Patch | Size: 108.59MB
کد:
http://gamedaily.newaol.com/pub/TRU_Patch_v1.1.exe

Tomb Raider: Underworld v1.1 Patch Crack | Size: 6.50MB
کد:
http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?file=TombRaiderUnderworldv1.1NoDVDFixedexeEng.rar

انشالله با اينا حله...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر