راهنمایی در بازی The Witcher 2

ronak

کاربر سایت
Aug 23, 2011
1
سلام دوستان
من سه تا مشکلی دارم تو این بازی هر کی کمکم کنه ممنونش میشم
اول این الان تو این مرحلم the kayran:ostmurk.نمیدونم باید چی کار کنم الان ته یه غارم که عکس یه گل روشه و یه ماری انجام دادم و رنگش عوض شد.حالا نوشته که prepare mongoose potion. نمیدونم باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((

دوم یه جایش رسیده بودم که با یه دختره از یه تپه اومدیم پایین بعد یه عالمه از این حیونا ریختن سرم و سریع میکشتنم هیچ کاری نمیتونستم بکنم.مجبور شدم از ترینر استفاده کنم تا همشونو بکشم.الان هم از ترینر استفاده کنم مشکلی نداره؟؟؟میترسم جذابیت بازی کم بشه!!!

و سوم این که یکم که بازی میکنم یه هو همونجا ثابت میشه و انگار که هنگ کرده هیچ کاری نمیشه کرد یه بارم یه 15 دقیقه واستادم اما بازم درست نشه.خلاصه هر بار که بازی میکنم بعد از مدتی اینطوری میشه.مجبورم ctrl+alt+delete رو بزنم و از بازی خارج شم بدون سیو و هیچی دوباره از اول بازی کنم.اعصابمو خورد کرده.چه جوری درستش کنم.تورو خدا هرکی بلده بهم بگه.سعی میکنم جبران کنم.:((

مشخصات لپ تاپم هم اینه:
windows 64 bit seven
ram 6 G
graphic 1g ta 3 ham share mikone
cpu core i7

ممنون دوستان;;)

s.r.s

کاربر سایت
Aug 21, 2011
3
the witcher2

من الان مرحله سوم هستم ،من با دوست الفم یه جادوگر رو که کور شده بود از زندان نجات دادم و بعد از عبور چند تونل زیر زمینی به یه پشته بوم میرسم یه صندوقچه اونجاست که روبروی صندوقچه 5 تا شمع روی زمینه وقتی شمع ها رو روشن میکنم از جونم کم میشه حالا نمی دونم چکار کنم؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من الان مرحله سوم هستم ،من با دوست الفم یه جادوگر رو که کور شده بود از زندان نجات دادم و بعد از عبور چند تونل زیر زمینی به یه پشته بوم میرسم یه صندوقچه اونجاست که روبروی صندوقچه 5 تا شمع روی زمینه وقتی شمع ها رو روشن میکنم از جونم کم میشه حالا نمی دونم چکار کنم؟

جزو ماموریت های اصلی نیست می تونی بیخیالش بشی .

arash gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2011
8
سلام من توی چپر2 ویچر 2 اون قسمت که یه غول گنده رو آزاد میکنی میبری پیش اون یکی که عین خودشه....بعد ماوریت میده توی شهر دارم میرم وسط راه محل ماموریت عوض میشه...بعدش هیچ راهی نیست که به ماموریتم برسم....یه جاهم میرم پر از غبار آبیه بعدش صحنه عوض میشه...یه جنگ رو نشون میده که 3سوت میکشنم تورو خداکمکم کنید...

arash gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2011
8
تو رو خدا یکی کمکم بکنه توی chapter2 بازی ویچر2 میری پیش یه غول گنده که بهت ماموریت میده یکی مثل خودش که انگار زنشه رو نجات بدی بعدش هم که نجات میدی یه ماموریت میده نزدیک دهکده ولی یه دفعه تورا ماموریت عوض میشه و میره بالاترین نقطه توی نقشه که هیچ راهی برای رسیدن بهش نیست میرم سمت چپ نقشه یه راه هست که پر غبار آبیه بعد میری همون محیطی که اولchapterباجغده اومده بودم.بعدش3 سوت میکشنم کمکم کنید...

arash gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2011
8
توی ویچر2chapter2 بعداز اونجایی که از توی قبرستون جسد یه بچه رو پیدا میکنی یه ماموریت میده توی شهرباید برم پیش رفیقم اسمش نمیدونم چیه همونی که گیتار داره بعدش میگه که برم توی یه دهکده ویران شده...میرم اونجا باید شب باشه بعدش دوستمم اونجاست که چندتا دشمن میریزن رو سرمون از همون روح ها همه رو که میکشم هیچ اتفاقی نمیافته هیچی نمیشه نا ماموریتی چیزی زیر نقشه ی گوشه سمت راست تصویر هم هیچ نوشته ای نیست کمکم کنید....

---------- نوشته در 03:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

توی ویچر2chapter2 بعداز اونجایی که از توی قبرستون جسد یه بچه رو پیدا میکنی یه ماموریت میده توی شهرباید برم پیش رفیقم اسمش نمیدونم چیه همونی که گیتار داره بعدش میگه که برم توی یه دهکده ویران شده...میرم اونجا باید شب باشه بعدش دوستمم اونجاست که چندتا دشمن میریزن رو سرمون از همون روح ها همه رو که میکشم هیچ اتفاقی نمیافته هیچی نمیشه نا ماموریتی چیزی زیر نقشه ی گوشه سمت راست تصویر هم هیچ نوشته ای نیست کمکم کنید....

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد

---------- نوشته در 03:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

اسم مرحله بازی رو به انگلیسی بنویس . این بازی خط داستان خطی نداره دوست عزیز هر کسی ممکن به یک نحوی بازی رو رفته باشه و Qust هاش با شمار فرق داشته باشه .

R.T.N.T

کاربر سایت
Aug 27, 2011
1
سلام بچه ها
من توی سربازخونه گیر کردم . اینجای که می نویسم اسم مرحله است
Help dethmold in his necromantic ritual
وقتی می رم پیش dethmold نمی دونم چیکار کنم .........؟

تو رو خدا اگر کسی می دونه کمک کنه ......

باید سه تا نوشیدنی بخوری که خط قدرتتو پر و نارنجی رنگ کنه کلن جمع عدد سبز رنگی که تو توضیحاتشونه 120 بشه

---------- نوشته در 07:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

اگر منظور همون مرحمه بعد از خیانت شاه هست باید از داخل تونلا بری ،که تو مرحله های قبلی رفتی داخلش
...........
کسی هست بدون اون جا که توی اون تونل که dethmold یه دیوار آبی درست کرده چطور با ید مرحله رو رد کنیم پدرم در اومد ، هر کاری کردم نشد

آخرین ویرایش:

arash gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2011
8
سلام.پس از این که توی قبرستون توی بالاترین قسمت نقشه توی chapter2 یه جسد بچه رو که باز میکنه و میبینه یه ماموریت میده به اسم.Talk to dandelion the tomb of poetry بعدش که میرم پیشdandelionتوی قهوه خونه تو شهر ماموریت میاد کهMeet dandelion in the burned village at midnight and draw the succubus out of it’s lair.بهدش زمان بازی رو شب میکنم میرم توی اون دهکده سوخته بیرون شهر همین یاروdandelionمیاد یه ذره آهنگ میزنه بعدش چندتا ازاین روح ها میان اونارو میکشم دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته ماموریت هم نمیده کمکم کنید تورو خدا.....

koch

کاربر سایت
Aug 30, 2011
9
سلام.
من مرحله بعد از فرار از زندان هستم.از وقتی از کشتی میپره پایین دیگه فقط راه میره. من به شهر هم رسیدم و به مهمانخونه هم رفتم(بعد از نجات کوتوله و اونی که گیتار داره) ولی هنوز هم فقط راه میره. لطفا کمک کنید.
ایا خود بازی اینجوریه یا باید دکمه ای بزنم تا بتونه بدوه؟
لطفا کمک کنید
[-o

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام.
من مرحله بعد از فرار از زندان هستم.از وقتی از کشتی میپره پایین دیگه فقط راه میره. من به شهر هم رسیدم و به مهمانخونه هم رفتم(بعد از نجات کوتوله و اونی که گیتار داره) ولی هنوز هم فقط راه میره. لطفا کمک کنید.
ایا خود بازی اینجوریه یا باید دکمه ای بزنم تا بتونه بدوه؟
لطفا کمک کنید
[-o

شما باید بری قسمتی از خرت و پرت هایی که جمع آوری کردی رو بفروشی تا وزنت سبک تر بشه و بتونی بدویی و پرش کنی !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
سلام.پس از این که توی قبرستون توی بالاترین قسمت نقشه توی chapter2 یه جسد بچه رو که باز میکنه و میبینه یه ماموریت میده به اسم.Talk to dandelion the tomb of poetry بعدش که میرم پیشdandelionتوی قهوه خونه تو شهر ماموریت میاد کهMeet dandelion in the burned village at midnight and draw the succubus out of it’s lair.بهدش زمان بازی رو شب میکنم میرم توی اون دهکده سوخته بیرون شهر همین یاروdandelionمیاد یه ذره آهنگ میزنه بعدش چندتا ازاین روح ها میان اونارو میکشم دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته ماموریت هم نمیده کمکم کنید تورو خدا.....

اگر راه مشکل بالا رو نمیدونید یا نمیخواید کمک کنید بگید که آدم تو خماری نمونه.........

دوست عزیز این بازی رو به چند صد جور مختلف میشه به اتمام رسوند و ماموریتهای نختلف بازی که بر فرض من کردم شاید با مال شما در برخی جاها تفاوت داشته باشه .الان این مرحله رو من نرفتم اینجا رو ببین

http://guides.gamepressure.com/thewitcher2assassinsofkings/guide.asp?ID=11387

calaof

کاربر سایت
Sep 9, 2011
1
راهنمایی در بازی WITCHER2

باسلام من بعداز قطع کردنچار تا دستهاش میرم به کنارسنگ هایی که ازستون ریخته ولی بالا نمیتونم برم واون هم به من میزنه ومن راروی شاخکش میندازه ومن چپ کلیک میکنم منومیندازه لطفا کمکم کنیدواین جادویQراچه جور باید استفادهکنم:(

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
اقا سلام من اون قسمتشم که میره تو یه جنگل بعد میرسه به 1مردی بعد مرده فکرکنم میگه مخفیگاه پیدا کن چپتر 2 هستم لطفا کمک کنید بد جوری گیر کردم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر