راهنمایی در بازی The Witcher 2

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
سلام من اون مرحلم که cedric اون بالاست هی باید برم پیشش اونم هی دستور میده باید چیکار کنم اونم بم گفت باید بری تو اون کوهه یه چیزی انگار پیدا کنی ولی من اونجا شمشیر ندارم و نمیتونم با این موجودات که تو جنگلن مبارزه کنم بدون شمشیر خیلی سخته چه جوری باید شمشیر به دست اورد؟؟!خیلی بده!دوستان خواهش میکنم کمک کنید من شمشیر ندارم اصلا بدون شمشیر نمیشه بازی کرد مرحله قبلش که میرفتم پیش یارو میگفت شب بیا اینجا من قبلا از اینکه برم پیش این یارو نگهبانه که گفت شب بیا شمشیر داشتم ولی بعد که اومدم نمیدونم چرا از دست دادم.کمکککککککککککککککککک.هر کی جواب داد خیلی گله.:|
اینم عکس cedric که اون بالاست:
mzysidnvkomes48a4ew.bmp

فکر کنم عکسه نشد ولی عیب نداره.

deathwing

کاربر سایت
Sep 12, 2011
1
توی شهر تو نقشه یه عکس آچاره(روز) برو باهاش حرف بزن عد گزینه craft an item بزن بعد اگه فرمولشو داشتی اون تو اونو بساز اگر نه از همون مرده(کوتوله) یا خود شمشیر یا فرمولشو بخر

---------- نوشته در 05:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:04 PM ارسال شده بود ----------

آقا هر در مورد quest یا puzzle ها مشکلی داره میتونه از سایت جواب کاملشو بگیره
guides.gamepressure.com

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
اقا شرمنده من بعد اینکه با cedric حرف زدم و رفتم اون ماده که توغار بود رو پیدا کردم که فکر کنم اسمه ماده هه ostunmuk یه همچین چیزی بود بعد ش هیچ سیمانتکی برام روشن نشد چیکار کنم کجا باید برم؟کمک کنید لطفا please hellllllllllp

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
اقا شرمنده من بعد اینکه با cedric حرف زدم و رفتم اون ماده که توغار بود رو پیدا کردم که فکر کنم اسمه ماده هه ostunmuk یه همچین چیزی بود بعد ش هیچ سیمانتکی برام روشن نشد چیکار کنم کجا باید برم؟کمک کنید لطفا please hellllllllllp
chi shoooooooooood

---------- نوشته در 03:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:30 PM ارسال شده بود ----------

chi shoooooooooood
j bediiiiiiiiiiiiin

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
سلام من اون مرحلم که cedric اون بالاست هی باید برم پیشش اونم هی دستور میده باید چیکار کنم اونم بم گفت باید بری تو اون کوهه یه چیزی انگار پیدا کنی ولی من اونجا شمشیر ندارم و نمیتونم با این موجودات که تو جنگلن مبارزه کنم بدون شمشیر خیلی سخته چه جوری باید شمشیر به دست اورد؟؟!خیلی بده!دوستان خواهش میکنم کمک کنید من شمشیر ندارم اصلا بدون شمشیر نمیشه بازی کرد مرحله قبلش که میرفتم پیش یارو میگفت شب بیا اینجا من قبلا از اینکه برم پیش این یارو نگهبانه که گفت شب بیا شمشیر داشتم ولی بعد که اومدم نمیدونم چرا از دست دادم.کمکککککککککککککککککک.هر کی جواب داد خیلی گله.:|
فکر کنم عکسه نشد ولی عیب نداره.
سلام...دوست عزیز بغل همون نگهبانه که میگه شب بیا زیر دیوار و کنار در،یه صندوق هست همه وسایلت که موقع ورود ازت گرفتن توشه.موفق باشید.

despicable

کاربر سایت
Sep 19, 2011
37
نام
محمد مهدی
بچه ها من تا اونجایی رفتم که مگه برو پشت آبهای اون آبشار من میرم اون پشت ولی وقتی که میرم اون پشت نصفی آأم خوار میریزن سرت انقدر تعداد اون ها زیاد که فرصت نمی کنی بزنیشون لطفا کمک کنید

f_yoosef00

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2
نام
yoosef
درود به همه دوستان عزیز اقا من واسه این که از mutagens که شبه دی ان ای هست که هر کدوم کاری میکنه . چطوری باید ازشون استفاده کنم من یک عالمه دارم ولی نمیدونم باید کجا بزارمشون . ممنون میشم اگه کمک کنید

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
درود به همه دوستان عزیز اقا من واسه این که از mutagens که شبه دی ان ای هست که هر کدوم کاری میکنه . چطوری باید ازشون استفاده کنم من یک عالمه دارم ولی نمیدونم باید کجا بزارمشون . ممنون میشم اگه کمک کنید
بعد ها که به لول های بالا رسیدی و خواستی شخصیتت رو لول آپ کنی یه دایره های کوچکی کنار بعضی از لول ها هست که میتونی از Mutagen ها استفاده کنی و اونا رو هم آپگرید کنی.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
بچه ها من تا اونجایی رفتم که مگه برو پشت آبهای اون آبشار من میرم اون پشت ولی وقتی که میرم اون پشت نصفی آأم خوار میریزن سرت انقدر تعداد اون ها زیاد که فرصت نمی کنی بزنیشون لطفا کمک کنید

دوست عزیز باید بیشتر فرار کنی از دستشون !!! یک چند قدم که بری جلــو چند تاشون میان طرفت ولی بیشترشون بر میگردن،همون چند تایی که میان جلو رو بکش.اینقدر این کار رو بکن تا تعدادشون کم بشه.در کل سعی کن از دستشون فرار کنی!

f_yoosef00

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2
نام
yoosef
درود به همه دوستان عزیز . توی chapter3 ابتداش وارد یه زیر زمین میشی که بالاش از این موجودات اتیشی داره توی زیرزمین یه صندوق هست که دورش جادو هست و نمیشه بازش کرد 4 تا نماد دور دیوار هست ترتیب این نماد ها چطوری هست ؟؟ اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم ..

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن

با استفاده از یک منبع که جریان خون رو در رگهای شما ارتقا میده میتونی وارد غار بشی و بعد با استفاده از اپگرید یک معجون که خون ریزی رو افزایش میده بر اشرار بر روی شمشیر نقره ای وارد غار بشی شما سعی کن از شیلد استفاده نکنی تا سریع تر بتونی از جادوهای دیگر استفاده کنی چون استفاده از شیلد باعث میشه سیستم ارتقاء شما برای استفاده از جادوهای دیگر غیر فعال بشه . شما کاملا وارد غار میشی و از محاصره شدن نترس بعد از دشمن کمی فاصله بگیر و بعد فوکس کن رو ی دشمن نزدیک تر و ضربه وارد کند و با استفاده از جادو دشمن رو گیج کن و حرکت پایانی بزن البته حرکت پایانی و تکنیکی برای باس ها استفاده بشه کارآمد تر است سعی کن همیشه در حال چرخش به دور دشمن باشی و بعد حمله کنی اگه دشمن با حمله اول که خیلی کار امد و تکنیکی است از پای در امد سریع به دشمن بعدی حمله کن و فقط یک ضربه وارد کن اصلا نترس کم کم مهارت پیدا میکنی و خیلی سریع این کارو انجام میدی اصلا فرار کردن توصیه نمیشه چون لذت تکنیکی و سرعتی بازی از دست میره

دوستان ار پی جی باز دقت کنید که مهارت استفاده از ضربات برتر بدون گیج کردن دشمن خیلی کار امد هست و این شرایط وقتی فراهم مشه که بعد از ضربه اول از دشمن کمی فاصله بگیریم و بعد از یک مکث 3 ثانیه با در نظر گرفتن بهترین موقعیت با زدن یک کلیک یک ضربه تکنیکی و زیبا داشته باشیم و ضربات مکرر وقتی کار امد هست که در مبارزه با یک دشمن پر قدرت باشیم . در غیر اینصورت تکنیک ها بعد از یک بار کلیک و مکث 3 ثانیه ای هنوز زیبا و کار امد برای حمله بعدی هستند. وقتی محاصره هستید بین 5 دشمن بهترین مبارزه دور شدن و مکث 3 ثانیه ای و بعد حمله به دشمن در فوکس قرار گرفته و دوباره تکرار همین امر و بدون در نظر گرفتن فوکس باید ضربه اول وارد بشه و سریع به دشمن بعدی ضربه وارد بشه و دشمن سوم باید دفاع بشه و بعد دشمن چهارم مورد حمله قرار بگیره که کار بسیار دشواری است چون ممکنه دفاع بشیم و همه برنامه ریزی ها به هم بخوره دور دشمنان بچرخید و از موقعیت ها استفاده کنید و یک کلیک با دشمن فوکس شده رو چند بار با مکث های چند ثانیه ای و یا بیشتر با پیدا کردن موقعیت و با غافلگیری مورد حمله قرار بدین. البته استفاده از جادو گیج کننده فراموش نشه شیلد اصلا کارامد نیست موفق باشید.

سبک مبارزه برای باس ها: گارد در صورت حمله واقع شدن سپس حمله اول سبک و پشت سر اون ضربه دوم سنگین دور می شوید شیلد جادو فعال اگر از دشمن زیاد فاصله بگیرید و این عادت شما باشه شلید خیلی مهمه در غیر این صورت بی خیال شیلد.به طرف باس می دوید یک قلت پشت سر باس ضربه سنگین دور می شوید و استفاده از جادوی گیج کننده نوع ضربه بازم سنگین در مرحله بعد پشت سر باس قرار بگیرید و با استفاده از جادو گیجش کنید و سه ضربه سنگین در مکس های 1 ثانیه ای شاید باس ها با کم شدن خونشون قوی تر مبارزه کنند و برای این امر هر حمله از جانب باس گارد از جانب شما و ضربه سبک بعد یک قلت به سمت عقب و یک مکث 3 ثانیه ای ضربه سبک و تکنکیی چون با مکث همراه شده ضربه تکنیکی میشه البته قبل از هر مبارزه استفاده از معجون ها فراموش نشه و همچنین زهری کردن شمشیرها.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر