راهنمایی در بازی GTA V

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
سلام دوستان
تو مدرسه پرواز همون مراحل اولش باید فرود بیام تو باند...چرخها رو باز میکنم و S رو هم میزنم و هواپیما فرود میاد اما میگه ناتمام و خطا میزنه...
تو مپ هم وسط باند یه دایره میاد که منظورش رو نفهمیدم.
اگه چیزی رو انجام ندادم لطفا بگید چه کار باید بکنم موقع فرود.

موقعه ی فرود سرعتتو کم کن بعد از دایره رد شد!!

mahmoodgta

کاربر سایت
Apr 29, 2015
2
با سلام
دوستان من در قسمتی که قرار است سه نفری باهم ماشین حمل پول رو سرقت کنند مشکل دارم
مشکل اینکه من بعد از اینکه درگیری با پلیس تموم میشه و ماشین زباله رو از بین میبرم و فراکلین زنک میزنه به مایکل که جابه جایی صورت میگیره بازی کلا بسته میشه چندین بار هم تست کردم دقیقا همون جا بازی Stop میشه
میخواستم از دوستان خواهش کنم اگر کسی save بعد از این مرحله رو داره به من بده که من هم از ادامه این بازی لذت ببرم، البته تو گوگل سرچ کردم و فقط save 100% بازی موجود هستش
پیشاپیش از توجه و پاسخ گویی شما تشکر میکنم

- - -ویرایش - - -

میخواستم بگم برای ویندوز میخوام

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان ... من خیلی از مراحل رو رفتم ..... و دیگه مرحله ای نیست ... ولی هی سوار ماشین میشم ... یه چیزی ازم میخواد بالایه تصویر که انجام بدم ولی نمیدونم چیکار کنم ... خواهشا یکی کمکم کنه

یک ماشین تند رو پیدا کن که وقتی سوارش میشی پیغام میاد که این ماشین میتونه مناسب باشه و بعدش برو با ماشین به همون جایی که ماشین آشغالی رو گذاشتی و البته ماشین حمل ماشین رو بعد که رفتی به نزدیک ترین اتوبان برو و به اندازه از اونجا دو شو که برسی زیر یک پل ماشین رو تو چمن ها پارک کن از ماشین پیاده شو و به فراکلین زنگ بزن - مرحله جدید میاد خودش
فقط اگه تا آخر رفتی مرحله رو سیو بازی رو برای من هم بفرست
ممنون

Xd35th

کاربر سایت
Apr 29, 2015
8
نام
پدرام
سلام
من بازی رو دانلود کردم و از شانس من این بازی که دانلود کردم ناقص هست حالا با صد روش و به زور بازی رو اجرا کردم و تا 60% بازی رو بازی کردم دیگه به یه جایی رسیدم که سینماتیک اون قسمت از بازی ناقص هست و پلی نمیشه در نتیجه همون جوری میمونه من سیو خودم رو اینجا میزارم یک نفر پیدا شه این مرحله رو برای من رد کنه خیلی ممنون میشم سر مرحله که پشت ون با اسنایپر میزنی موتور هواپیما رو میترکونی بعد میری دنبالش و کیف رو برمیداری و بعد ون رو منفجر میکنی میری به آدرسی که ترور میگه وقتی میرسی به اون آدرسه بازی من گیر میکه اسم مرحله توی مپ Mz هست خواهشن یک نفر این لطف رو در حق من بکنه 15 مین بیشتر طول نمیکشه برای جای گذاری سیو بازی هم باید برید تو درایو c بعد users بعد اسمی که روی pc تون گذاشتین و بعدش پوشه My Documents بعد Rockstar Games بعد Gta V و در نهایت پوشه Profiles از پوشه که اونج هست کپی بگیرین سیو خودتون هست و پاکش کنید بعد این سیو منو بریزید و بازی رو اجرا کنید بعد این که اون مرحله رو رد کردین اینو برا من یه جا آپلود کنین لطفا
اینم لینک
New folder (5)

mahmoodgta

کاربر سایت
Apr 29, 2015
2
سلام
من بازی رو دانلود کردم و از شانس من این بازی که دانلود کردم ناقص هست حالا با صد روش و به زور بازی رو اجرا کردم و تا 60% بازی رو بازی کردم دیگه به یه جایی رسیدم که سینماتیک اون قسمت از بازی ناقص هست و پلی نمیشه در نتیجه همون جوری میمونه من سیو خودم رو اینجا میزارم یک نفر پیدا شه این مرحله رو برای من رد کنه خیلی ممنون میشم سر مرحله که پشت ون با اسنایپر میزنی موتور هواپیما رو میترکونی بعد میری دنبالش و کیف رو برمیداری و بعد ون رو منفجر میکنی میری به آدرسی که ترور میگه وقتی میرسی به اون آدرسه بازی من گیر میکه اسم مرحله توی مپ Mz هست خواهشن یک نفر این لطف رو در حق من بکنه 15 مین بیشتر طول نمیکشه برای جای گذاری سیو بازی هم باید برید تو درایو c بعد users بعد اسمی که روی pc تون گذاشتین و بعدش پوشه My Documents بعد Rockstar Games بعد Gta V و در نهایت پوشه Profiles از پوشه که اونج هست کپی بگیرین سیو خودتون هست و پاکش کنید بعد این سیو منو بریزید و بازی رو اجرا کنید بعد این که اون مرحله رو رد کردین اینو برا من یه جا آپلود کنین لطفا
اینم لینک
New folder (5)

منم همین مشکل رو دارم سیو شما رو اجرا کردم اومدم بازی رو ادامه بده تو تغییر مایکل و ترور به فرانکلین به مشکل خورد، واسه من تو مرحله دزدی ماشین حمل پول این مشکل بود که البته حل نشده و هنوزم هست و الات که اینو میبینم که دوباره اینجوری میشه نمیدونم باید چیکار کنم
بازی رو که گرفتم کرک 3dmgame هستش کسی میتونه کرک بهتری ارائه کنه؟؟ ممنون

Xd35th

کاربر سایت
Apr 29, 2015
8
نام
پدرام
منم همین مشکل رو دارم سیو شما رو اجرا کردم اومدم بازی رو ادامه بده تو تغییر مایکل و ترور به فرانکلین به مشکل خورد، واسه من تو مرحله دزدی ماشین حمل پول این مشکل بود که البته حل نشده و هنوزم هست و الات که اینو میبینم که دوباره اینجوری میشه نمیدونم باید چیکار کنم

شما سیو منو اجرا کردین و تو تغییز مایکل و ترور به فرانکلین به مشکل برخوردین ؟؟؟؟:-/ اصلا تو این مرحله فرانکلین وجود نداره!!!!

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
قصد اسپم ندارم ولی کسی نیست یه 15 دقیقه وقت بزاره مشکل منو حل کنه ؟؟؟:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
سلام
این راهی که میگم رو امتحان کنین
البته تو انجام مرحله ای نباشین
بافرانکلین برین خونش و بازی رو سیو کنین ‌(حتما برین خونه با گوشی سیو نکنید) بعد که بیدار شد به تاکسی زنگ بزنید و یه جایی برین (هرجا خواستین)
بعد برین و مرحله رو انجام بدین
راکستار گفته اینکار باعث میشه اگه قسمتی از بازی لود نشده کامل لود شه

moein4515

کاربر سایت
Jun 1, 2013
17
نام
moein
باید یه ماشین چهار در رو برداری و بعد ببری تو یه پارکینگ بزاری.وقتی بردی بهت پیغام میاد که اینجا خوبه و اونموقع زنگ بزن به مایکل و getway locotion رو انتخاب کن.

سلام منم اینجا مشکل دارم هر کاری میکنم نمیشه ماشین میبرم پارکینگ ولی چیزی نمیشه دقیق توضیح بدید ممنون میشم
http://upload7.ir/imgs/2014-09/04297734501233514580.jpg

Xd35th

کاربر سایت
Apr 29, 2015
8
نام
پدرام
سلام
این راهی که میگم رو امتحان کنین
البته تو انجام مرحله ای نباشین
بافرانکلین برین خونش و بازی رو سیو کنین ‌(حتما برین خونه با گوشی سیو نکنید) بعد که بیدار شد به تاکسی زنگ بزنید و یه جایی برین (هرجا خواستین)
بعد برین و مرحله رو انجام بدین
راکستار گفته اینکار باعث میشه اگه قسمتی از بازی لود نشده کامل لود شه

سلام
خیلی ممنون از راهنمایتون امتحان کردم درست نشد :((
خیلی ممنون میشم اگه با سیو من این مرحله رو رد کنید دوباره برا خودم آپلود کنید یعنی هیچ کس حاظر نیست یه 15 دقیقه وقت بزاره مشکل منو حل کنه ؟؟؟:((
اینم سیوم
New folder (5)

سلام منم اینجا مشکل دارم هر کاری میکنم نمیشه ماشین میبرم پارکینگ ولی چیزی نمیشه دقیق توضیح بدید ممنون میشم

شما یه ماشین 4 در پیدا کن (ضرفیت نشستن 5 نفری ) بعد برو یه جای خلوت توی خیابون نباشه تو کوچه پس کوچه ها زیادی جای تنگی هم نباشه بعد یه جا واستا و با موبایل به مایکل زنگ بزن قبل زنگ زدم هم نگاه کن ببین جایی که هستی رو تایید میکنه یا نه مثلا میگه here can be getaway loction وقتی همچین چیزی اون بالا رو صفحه نوشت زنگ بزن به مایکل تمام
:x

moein4515

کاربر سایت
Jun 1, 2013
17
نام
moein
شما یه ماشین 4 در پیدا کن (ضرفیت نشستن 5 نفری ) بعد برو یه جای خلوت توی خیابون نباشه تو کوچه پس کوچه ها زیادی جای تنگی هم نباشه بعد یه جا واستا و با موبایل به مایکل زنگ بزن قبل زنگ زدم هم نگاه کن ببین جایی که هستی رو تایید میکنه یا نه مثلا میگه here can be getaway loction وقتی همچین چیزی اون بالا رو صفحه نوشت زنگ بزن به مایکل تمام
:x[/QUOTE]
سلام میشه بگید چه ماشینی ببرم بهتره Van خوبه؟؟؟و یه چیزی کوچه باید داخل شهر باشه یا جای دیگه؟؟؟

- - -ویرایش - - -

سلام
خیلی ممنون از راهنمایتون امتحان کردم درست نشد
yahoo_20.gif

خیلی ممنون میشم اگه با سیو من این مرحله رو رد کنید دوباره برا خودم آپلود کنید یعنی هیچ کس حاظر نیست یه 15 دقیقه وقت بزاره مشکل منو حل کنه ؟؟؟
yahoo_20.gif

اینم سیوم
New folder (5)

پاسخ

من میرم تست کنم بهت خبر میدم

moein4515

کاربر سایت
Jun 1, 2013
17
نام
moein
سلام
خیلی ممنون از راهنمایتون امتحان کردم درست نشد :((
خیلی ممنون میشم اگه با سیو من این مرحله رو رد کنید دوباره برا خودم آپلود کنید یعنی هیچ کس حاظر نیست یه 15 دقیقه وقت بزاره مشکل منو حل کنه ؟؟؟:((
اینم سیوم
New folder (5)

سلام بیا مرحله برات رفتم حالا یه کمک تو به من کن بگو چجوری اون مرحله ای که میگه باید یه ماشین بردارم چیکار کنم؟؟؟لطفا بگو تا تو هم بهم کمک کرده باشی:x

سیو بازی
GTA V

آخرین ویرایش:

moein4515

کاربر سایت
Jun 1, 2013
17
نام
moein
سلام
آقا معین یکم دقیق تر بگو کجایی؟

- - -ویرایش - - -

سلام
آقا معین یکم دقیق تر بگو کجایی؟

کل گرافیک بازی ببیارید پایین حل میشه قول میدم گرافیک تصویر رزلیشن 600*800 بیارید حله رفتید اونجا لبرگردونید مثل اول بازی کنید

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,646
نام
hamid
سلام خواهشا راهنمايي كنين

يك ماد واسه اين بازي اومده كه ميشه پليس شد سايت گ ي م ف ا هم اينو گذاشته واسه دانلود
حالا خواستم بگم واسه مني كه اورجينال دارم و انلاين ميزنم مشكلي نداره اينو نصب كنم ؟؟؟

بن نميشم؟؟

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
خب یه ماشین چهار در پیدا کن ببر سرویسش کن (توی نقشه با علامت اسپری مشخص شده هر کدوم خواستی ببر) ماشینو اونجا قشنگ قویش کن بعد که اومد بیرون بقل همونجا جای پارک هست ماشینو پارک کن پیاده شو اگه مثلا با مایکل رفتی به ترور یا فرانکلین زنگ بزن دو تا گزینه میاد گزینه hang out رو انتخاب نکن گزینه دیگشو بزن حل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر