راهنمایی در بازی GTA V

sk_vegas

کاربر سایت
Sep 7, 2009
65
من تاپیکش رو ندیدم اگه تکراری ببخشید

چه جوری پول به دست بیاریم الان تو بازی میگه برو لباس بخر هر لباسی میخرم مرحله باز نمیشه همون مرحله که تو کارگاه خیاطی هست مایکل ....

Last edited by a moderator:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
باید یه souit یا کت شلوار بگیری.من بای یه کت شلوار مشکلی راه افتاد/پول بدست اوردنم که دیگه تو شهر ریخته،هر کاری کنی پول میگیری.ادم بکش :D

viruslimbo

کاربر سایت
Aug 4, 2013
2
سلام دوستان من این بازی gta v یه مرحله گیر کردم اگه کمک کنید ممنون میشم من با تروو میرم لباس و ماسک میخرم که بریم از اون کشتی تجاری دزدی کنیم وقتی لباس ماسک میخرم دیگه بهم مرحله نمیده همه مرحله هارو رفتم حتی فرعی هارو ولی بازم نمیده ............موندم کمک کنید یه روزه درگیرم ...راستی وقتی میرم روی شخصیت تروو میگه یه ماشین بدوزو ماشین سوار میشم میگه این ماشین برای فرارکردن خوبه به مایکل زنگ بزن بهت ادرس بده زنگ میزنم میره دنبالش میرن عشق هل ولی ادرس نمیده دارم روانی میشم امید وارم به باگ نخورده باشم .

sahand2012

کاربر سایت
Dec 20, 2012
318
نام
ســهـــنـــد
سلام دوستان من این بازی gta v یه مرحله گیر کردم اگه کمک کنید ممنون میشم من با تروو میرم لباس و ماسک میخرم که بریم از اون کشتی تجاری دزدی کنیم وقتی لباس ماسک میخرم دیگه بهم مرحله نمیده همه مرحله هارو رفتم حتی فرعی هارو ولی بازم نمیده ............موندم کمک کنید یه روزه درگیرم ...راستی وقتی میرم روی شخصیت تروو میگه یه ماشین بدوزو ماشین سوار میشم میگه این ماشین برای فرارکردن خوبه به مایکل زنگ بزن بهت ادرس بده زنگ میزنم میره دنبالش میرن عشق هل ولی ادرس نمیده دارم روانی میشم امید وارم به باگ نخورده باشم .
باید یه ماشین چهار در رو برداری و بعد ببری تو یه پارکینگ بزاری.وقتی بردی بهت پیغام میاد که اینجا خوبه و اونموقع زنگ بزن به مایکل و getway locotion رو انتخاب کن.

Alex Salvatore

کاربر سایت
Sep 21, 2013
9
نام
Ali
سلام
من توی اون قسمتش که میره توی شرکت گوشی و توی گوشی کیت میزاره گیر کردم وقتی میام خونه میزنم تلویزیون و برنامه رو نگاه میکنم اون پسره که داره درباره ی گوشی توضیح میده یه چیزی میگه و گوشی رو میزنه زمین و برای من میاد ماموریت نا موفق . من باید چیکار کنم ؟

• Like
Reactions: Amir hosein@m1r

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
سلام
من توی اون قسمتش که میره توی شرکت گوشی و توی گوشی کیت میزاره گیر کردم وقتی میام خونه میزنم تلویزیون و برنامه رو نگاه میکنم اون پسره که داره درباره ی گوشی توضیح میده یه چیزی میگه و گوشی رو میزنه زمین و برای من میاد ماموریت نا موفق . من باید چیکار کنم ؟

وقتی داره گوشی رو بر میداره با موبایل خودت به Jay Norris زنگ بزن.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
دوتا سوال واجب دارم دوستان.
یکی دو تا مرحله بعد از ملاقات مایکل و تروره. اگه نرسیدید نخونید چون سوال اول ممکنه اسپویل کنه واستون
1-یه کم بعد این که ترور میاد پیش مایکل و مایکل یه ماموریت داره که باید خودشو به مردن بزنه و وارد یه جایی بشه.اول این که اون جا کجاست و Dave به مایکل درست چی میگه؟(درست متوجه نشدم.) و بعد از اون که مایکل میره پیش فرانکلین, مایکل میگه من با FIB کار میکنم. منظورش چیه؟ آزادی ـش به شرط همکاری با FIB بوده؟ من داستان اون قسمت رو درست متوجه نشدم.

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
دوتا سوال واجب دارم دوستان.
یکی دو تا مرحله بعد از ملاقات مایکل و تروره. اگه نرسیدید نخونید چون سوال اول ممکنه اسپویل کنه واستون
1-یه کم بعد این که ترور میاد پیش مایکل و مایکل یه ماموریت داره که باید خودشو به مردن بزنه و وارد یه جایی بشه.اول این که اون جا کجاست و Dave به مایکل درست چی میگه؟(درست متوجه نشدم.) و بعد از اون که مایکل میره پیش فرانکلین, مایکل میگه من با FIB کار میکنم. منظورش چیه؟ آزادی ـش به شرط همکاری با FIB بوده؟ من داستان اون قسمت رو درست متوجه نشدم.

اون Dave به مایکل میگه من میدونم تو از جواهرفروشی دزدی کردی اگه لو ندم باید بری یه جسد برام شناسایی کنی.
شرط اینه که کارای خلاف اونا رو بکنن.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

morteza.1377

کاربر سایت
Aug 18, 2013
13
نام
سید مرتضی محتسبی
سلام ببخشید من این بازی را خریدم ولی هر بار که می خواهم بازی کنم میگه باید بازی را نصب کنی ولی سیو هایم نمی پره
برای همه این جوریه؟
ممنون میشم اگه زود جواب بدید:d

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
من مرحله ای که تروور شکنجه میده و مایکل با یه دوربین دار می خواد با استفاده از اطلاعات که پشت تلفن با شکنجه بهش میدن یه نفر رو توی یه پارتی(خونه ای پیش ساحل)شناسایی کنه گیر کردم.چند باری طرف رو با شخصیت ترورر شکنجه میدم بعد میاد پیش مایکل و نمی دونم باید چکار کنم...

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
من مرحله ای که تروور شکنجه میده و مایکل با یه دوربین دار می خواد با استفاده از اطلاعات که پشت تلفن با شکنجه بهش میدن یه نفر رو توی یه پارتی(خونه ای پیش ساحل)شناسایی کنه گیر کردم.چند باری طرف رو با شخصیت ترورر شکنجه میدم بعد میاد پیش مایکل و نمی دونم باید چکار کنم...
اون مرده که لباسش قرمزه رو باید بکشی

inferno1372

کاربر سایت
Aug 22, 2013
5
سلام دوستان من تو اون مرحله گیر کردم که هواپیمارو میدزدیم تو هوا بعد 2 تا جت میاد دنبالمون بهمون شلیک میکنه .... نمیشه هواپیما رو نشوند . کسی می دونه باید چیکار کنم ؟

• Like
Reactions: mohsenio

TS BAX

کاربر سایت
Aug 5, 2013
14
نام
ALIREZA
سلام

دااااااااااااااااااااااااش
یه سوالی داشتم من جی تی ای وی (5) رو تا یه جایی رسوندم که باید بری یه کشتی رو بترکونی بعد میری یه چیزی شبیه به بمب رو از توش با زیر دریایی برمیداری بعد از اون مرحله چند تا مرحله اچ میده که باید بری مثلا لباس بخری و ماسک بخری و... من اونارو هم رفتم اما بعدش باید چیکار کنم ؟؟ لطفا سری بگین الان ایکس باکس و هم کامپیوترم روشنه!!!

kurt2011

کاربر سایت
Jun 17, 2011
30
اقا من تا ماموریت 60 رفتم دیگه ماموریت ندارم چیکار باید کنم اخرین ماموریتم ماشین اتش نشانی بود اگه کسی یادشه بگه ممنون میشم

- - -ویرایش - - -

اقا من تا ماموریت 60 رفتم دیگه ماموریت ندارم چیکار باید کنم اخرین ماموریتم ماشین اتش نشانی بود اگه کسی یادشه بگه ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر