راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,495
نام
امین
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید! برم فردا پس میگیره؟ دبه کرد چیکار کنم؟

بچه ها الان چک کردم. رو پلمپ قبلیش یدونه پلمپ جدید نصب کرده بودن! یعنی قبلا یه بار گوشی باز شده بود!
میدونم به احتمال 99 درصد برم اونجا طرف قبول نمیکنه! از راه قانونی میشه وارد شد؟ شکایت کنم مثلا!
اشتباه از خودت بوده داداش.
شما زمانی که جعبه گوشیو واست اوردن باید دقیق نگاه میکردی.
بعدش موقع تست باید میدیدی که توش کلی برنامه هست!!!
مورد بعدی هم گوشیو تو علائدین فقط و فقط باید از طبقات بالاییش که خرید ندارن و فقط فروش دارن تهیه کنید.
الانم شما دستت به هیچ جا بند نیست و الکی خودتو خسته نکن ... مهم تجربس که بدست اوردی واسه سری های بعد.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
بچه ها الان چک کردم. رو پلمپ قبلیش یدونه پلمپ جدید نصب کرده بودن! یعنی قبلا یه بار گوشی باز شده بود!
میدونم به احتمال 99 درصد برم اونجا طرف قبول نمیکنه! از راه قانونی میشه وارد شد؟ شکایت کنم مثلا!
واسه یکی از دوستام چنین موردی پیش اومده ولی دقیق یادم نیست کجا مراجعه کرده بود حل شده بود البته فاکتور و...میخواست

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
اشتباه از خودت بوده داداش.
شما زمانی که جعبه گوشیو واست اوردن باید دقیق نگاه میکردی.
بعدش موقع تست باید میدیدی که توش کلی برنامه هست!!!
مورد بعدی هم گوشیو تو علائدین فقط و فقط باید از طبقات بالاییش که خرید ندارن و فقط فروش دارن تهیه کنید.
الانم شما دستت به هیچ جا بند نیست و الکی خودتو خسته نکن ... مهم تجربس که بدست اوردی واسه سری های بعد.

چی بگم اخه.:((
به بار خواستیم با کلی ذوق وشوق گوشی بخریم ها! اینجوری شد.:(
اصلا به دلم نمیشینه! دست دوش رو چند میخرن؟ مدل 910 c هستش! اگه نتونم قانونی وارد بشم و هیچ کاری نتونم کنم میفروشمش یدونه نو میخرم. اینجوری اصلا به دلم نمیشینه!

- - -ویرایش - - -

واسه یکی از دوستام چنین موردی پیش اومده ولی دقیق یادم نیست کجا مراجعه کرده بود حل شده بود البته فاکتور و...میخواست

خدا از دهنت بشنوه. فردا برم ببینم چی میشه کرد.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,495
نام
امین
چی بگم اخه.:((
به بار خواستیم با کلی ذوق وشوق گوشی بخریم ها! اینجوری شد.:(
اصلا به دلم نمیشینه! دست دوش رو چند میخرن؟ مدل 910 c هستش! اگه نتونم قانونی وارد بشم و هیچ کاری نتونم کنم میفروشمش یدونه نو میخرم. اینجوری اصلا به دلم نمیشینه!
میفهمم داداش.
منم اصلن به دلم نمیشینه جنس دسته دوم.
به هر حال موردیه که پیش اومده و طرف اگه بخاد راحت میتونه زیرش بیزنه و ادعا کنه نو تحویل داده و شما خودت توش بازی ریختی.
حالا یه تستی بزن شاید ج داد.
راستش من اصلن با گوشی های سامی کار نکردم و اطلاعی هم ازشون ندارم.
ولی اگه سری بعد خاستی گوشی بگیری یه pm بده ادرس و شماره چند جای معتبر رو بهت بدم.
چون بسته بندی و ... هم جوری انجام میشه که فهمیدنش کار اسونی نیست.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام
دوستان یه گوشی نوت 4 خریدم نو. الان اوردم خونه میبینم توش پر برنامه است! مثلا deadrunner و گاهشمار و حکم و... . کلا دلم ریخت. یعنی دست دو بهم انداختن؟

داداش دست دو بعیده که باشه خیلی از وارد کننده های گوشی یا کمپانی ها خودشون خیلی از برنامه های کاربردی رو روی گوشی میریزن

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,495
نام
امین
داداش دست دو بعیده که باشه خیلی از وارد کننده های گوشی یا کمپانی ها خودشون خیلی از برنامه های کاربردی رو روی گوشی میریزن
!!!
همچین چیزی نیست و گوشی اکبند جز برنامه های پیشفرض خودش نباید چیزی توش باشه.

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427

برنامه کاربردی نیست عزیز.دو سه تا بازی ه و تقویم فارسی و بازی حکم فارسی و... .همچین چیزهایی رو که کارخونه نمیریزه! مخصوصا که سری سی هستش و واسه خاورمیانه نیست!

پلمپش هم تقلبی بوده!

- - -ویرایش - - -

راستی یکسری کد هایی واسه اندروید است که میزان کارکرد گوشی و تماس و... رو مشخص میکنه. سرچ زدم یه چیزهایی بود اما کدهاش کار نکرد! نظرتون چیه؟

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
برنامه کاربردی نیست عزیز.دو سه تا بازی ه و تقویم فارسی و بازی حکم فارسی و... .همچین چیزهایی رو که کارخونه نمیریزه! مخصوصا که سری سی هستش و واسه خاورمیانه نیست!

پلمپش هم تقلبی بوده!

- - -ویرایش - - -

راستی یکسری کد هایی واسه اندروید است که میزان کارکرد گوشی و تماس و... رو مشخص میکنه. سرچ زدم یه چیزهایی بود اما کدهاش کار نکرد! نظرتون چیه؟
دوستان راه‌های زیادی گفتن اما بنظر من بهترین راه که تو ایران جواب میده اینه که بری اونجا با مغازه دار اول بگی‌ این مسئله‌‌رو ببینی‌ مزه دهنش چیه اگه کلا زد زیره همه چیز صداتو بیار بالا جوری که تو پاساژ بپیچه و آبروریزی کن چون فروشنده آبرو براش مهمه اینجوری شما هم چیزی و از دست نمیدی مغازه دارا میان جدا می‌کنن کار به حراست و کلانتری کشیده می‌شه اگه فروشنده دنبال دردسر نباشه راضیت می‌کنه و عوض می‌کنه
اما اگه پرو بود شما هم تا کلانتری برو فاکتورو نشون بده به چندتا متخصص نشون می دن اونا میفهمن که با تاریخه فاکتور شما این گوشی هم خونی نداره و برنامه‌ها از قبل ریخته شده زیاد کار سختی نیست مطمئن باش اون فروشنده نمیاد برای خودش سابقه درست کنه و راضیت می‌کنه
شما هم بگو من خریدار هستم دیوونه نیستم که دیروز اومدم گوشی بخرم حالا بیام این داستانارو از خودم بسازم
مطمئن باش اینجوری که جلو بری اصلا فروشنده نمیذاره کار به اینجا برسه با اینکار شما ضرر نمیکنی‌ اگه باز هم نتونستی ثابت کنی‌ باز هم خونه ی اولی و چیزیو از دست ندادی اینکارارو بکن ۹۰% جواب میگیری خبرش و به ما هم بده

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن

پلمپش هم تقلبی بوده!

- - -ویرایش - - -

مگه نمیگی گارانتی داره؟
درست پایین علاادین تو بازار موبایل نمایندگی سامسونگه برو بگو آقا میشه ی جوری لطف کنید ببینید گوشی کار کرده هست یا نه و.... دیگه حسابی خواهش کن اونا بلدنش چی بزنن بفهمن گوشی کار کرده یانه.
دوم اینکه هیچ جای گوشی ضربه ترک رنگ رفتگی و.... نداره؟ اگه نداره به احتمال زیاد گوشی دست دو نیست.
سوم اینکه هندزفری و شارژر پلمپ تو کیسه بود؟ اگه آره باز به احتمال دست دو نیست.
حالا اگه رفتی علاادین اول آشناییت بده بگو من این گوشی رو ازتون خریدم ولی برای مثلا داییم گرفتم و اونم گفته یه فاکتور با تمام چیزا بهش بدم مثلا بگو IMEI و اسم مغازه امضا تاریخ رو بزنه(به تاریخ به اون زمانی باشه که گوشی رو خودت خریدی البته اگه تو فاکتور خودش این چیزا رو قید کرده پس برو سراغ مرحله بعدی) زمانی که گرفتی خیلی ریکلس حالا موضوع رو توضیح میدی دیدی زیادی داره شر ور میگه فقط داد و فریاد از هیچ کس هم نترس.
مغازه داره که با چوماق نمیزنه تو سر تو بکشت؟ جلوی چشم اون همه آدم مجبوره یا سازش کنه یا.......
اصلا حول نشو ترس و اضطراب بدترین چیزه.
ایشالا که مشکلتون حل بشه.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين

پلمپش هم تقلبی بوده!

- - -ویرایش - - -

متأسفانه در بازار گوشي از اين كار ها زياد انجام ميدن
و بعضي از فروشنده هاي بي وجدان گوشي كار كرده رو طوري بسته بندي مي كنن كه فهميدنش خيلي سخته
حالا اين فروشنده حواسش به ساده ترين مسئله هم نبوده! (يعني ريست كردن گوشي كاركرده)
من جاي شما بودم ازش حتماً شكايت مي كردم چون به احتمال زياد سر افراد ديگه هم قبلاً كلاه گذاشته و در آينده هم همين كار رو مي كنه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان با این شایعاتی که الان درباره ی گلگسی اس 6 اومده این فامیل من هم که می خواست نوت 4 بخره حالا منصرف شده میگه می خواد تا اومدن اس6 و نوت5 صبر کن عقلانی هست یا نه ارزش داره ایا

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان با این شایعاتی که الان درباره ی گلگسی اس 6 اومده این فامیل من هم که می خواست نوت 4 بخره حالا منصرف شده میگه می خواد تا اومدن اس6 و نوت5 صبر کن عقلانی هست یا نه ارزش داره ایا
ممنون می شم اگه جوابم رو بدید

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
ممنون می شم اگه جوابم رو بدید
شایعه که نیست خود شرکتها اعلام کردن که تو مراسم آینده قراره از پرچم داره خودشون رو نمایی کنن فقط سونی گوشی معرفی‌ نمی‌کنه و تبلت معرفی‌ می‌کنه
این فامیل شما هم باید صبر کنه که معلوم نیست چندروز و چندوقت چون باید اول گوشی وارد بازار جهانی‌ بشه بعد وارد ایران بشه که هیچکدوم از اینا تاریخه دقیقی‌ نداره هنوز گوشی‌ها توسط شرکتها معرفی‌ نشده و قراره تازه معرفی‌ شه
بعد از همهٔ اینا هم که بگذریم مطمئن باشید با قیمت بالایی‌ میاد تا ۴ ۵ ماه اول تو ایران الان نت ۴ ۲میلیون به بالا قیمت داره اونا بیان نزیک ۳ هستن یا بیشتر

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام
ممنون از همه ی دوستانی که پی گیر بودن.

اون یارو که قبول نکرد و گفت من جنس نو بهتون دادم خیالت راحت.
رفتم علا از دوباره. مغازه هاش رو گشتم و دیدم که همشون موبایل ها رو موقع خرید باز میکنن و چک میکنن.یعنی هشمون اون پلمپ قلابی رو روش میچسبونن. بعد رفتم نمایندگیش چون گارانتی بین الملل داشت. چک کرد گفت گوشی کمتر از یک ماه پیش(حدود 25 روز)پیش تولید شده.
دیگه نه حالش رو داشتم نه وقتش رو. گوشی هم که مشکلی نداشت. تصمیم گرفتم دیگه بیش از این وقت نذارن.
بازم ممنون

راستی واسه برنامه ریزیش چیکار کنم؟ چی بریزم؟:d

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان این موبایل های چینی خوب هستن؟یکی سفارش بدم به نظرتون .مثلا الان meizu mx4 برترین امتیاز رو تو تست antutu داره .چند تا ازشون فیلم دیدم .رابط کاربری سرعت اینا کلا همه چیشون خوب بود مخصوصا جعبه ی موبایل
دوستان لطف کنن نظرشونو بگن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر