راهنمایی برای خرید موبایل

سلام
دوستان یه گوشی نوت 4 خریدم نو. الان اوردم خونه میبینم توش پر برنامه است! مثلا deadrunner و گاهشمار و حکم و... . کلا دلم ریخت. یعنی دست دو بهم انداختن؟

سلام
دوستان یه گوشی نوت 4 خریدم نو. الان اوردم خونه میبینم توش پر برنامه است! مثلا deadrunner و گاهشمار و حکم و... . کلا دلم ریخت. یعنی دست دو بهم انداختن؟
:-o
آره دیگه کارخانه که خودجوش بازی نریخته ببر پسش بده عوضش کنی‌ همونجا گوشیو روشن کن
زمانی‌ که گوشی صفر باشه روشن کنی‌ همون اول تنظیمات اولیه می‌خواد مثل تنظیمات تاچ صفحه و غیره....

سلام
من از نمایندگی خریدم روش واتس اپ بود ولی اینجوری نه که دیگه انقدر بازی باشه

بعد یه کلاس بالاتری از 10 هم هست فکر کنم اسمش UHS-1 و UHS-3 هست اینا بهترن؟ یا همون کلاس 10؟! تو چنتا سایت مثل دیجی کالا خوندم که نوشته بودن کلاس UHS-1 و UHS-3 سرعتش از کلاس 10 تو ضبط فیلم و کار بیشتره.
درود
کلاس 10UHS-1 U1 سرعتش پایینتره، ولی از این سرعت بالاتر هم هستش که کلاس 10UHS-1 U3 (معروف به SUPERIOR هم هستش) سرعت نوشتن 50 مگابایت در ثانیه و خواندن 95 مگابایت در ثانیه.
دیجی کالا یه مدت U3 32 گیگ آورد 175 تومن خریدم، ولی الان هیچ جا نیستش.
آخرش مجبور شدم از آمازون usa بخرم 64 گیگش مارک SONY برام دراومد 310 تومن. واقعاً عالیه مخصوصاً به درد گوشی Z3 یا دوربین فیلمبرداری هایی میخوره که فیلمبرداری 4K با حجم و کیفیت بالا انجام میدن.

XPERIA Z3

من الان اس 5 دارم اگر بخوام عوض کنم بین ایفون 6 و نوت 4 شک دارم... میشه لطف کنید یه مقداری راهنمایی کنید؟
ممنون

صد درصد نوت4.الان بهترین گوشی بازاره اگه با سایز مشکلی نداری
ولی بهتره صبر کنی اس6وام9هم معرفی بشه دو هفته صبر کن

:-o
آره دیگه کارخانه که خودجوش بازی نریخته ببر پسش بده عوضش کنی‌ همونجا گوشیو روشن کن
زمانی‌ که گوشی صفر باشه روشن کنی‌ همون اول تنظیمات اولیه می‌خواد مثل تنظیمات تاچ صفحه و غیره....

عجب...چی بگم از دست بعضی از این علاء الدینی ها! الان ببرم که دیگه پولش رو گرفته قبول نمیکنه!! اگه قبوا نکنه راهی دارم؟ مثلا قانونی. فاکتورشون هم به در خودشون میخورد و هیچ اسمی روش نداره! البته گارانتی داره

عجب...چی بگم از دست بعضی از این علاء الدینی ها! الان ببرم که دیگه پولش رو گرفته قبول نمیکنه!! اگه قبوا نکنه راهی دارم؟ مثلا قانونی. فاکتورشون هم به در خودشون میخورد و هیچ اسمی روش نداره! البته گارانتی داره

بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید! برم فردا پس میگیره؟ دبه کرد چیکار کنم؟

بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید! برم فردا پس میگیره؟ دبه کرد چیکار کنم؟
گوشیتو پلم تحویل گرفتی؟؟؟شاید خودش همونجا واست برنامه ریخته چون بعضیا این کارو میکنن
از من میشنوی فردا 5-6 تا دوست قوی هیکل با خودت ببر اول اونا بیرون وایستن به فروشنده محترمانه داستانو بگو و ازش بخواه که گوشی پلم بهت بده
اگه دیدی داره چرتو پرت تحویلت میده مرحله اول دوستاتو با اشاره بیار تو مغازه تا حساب کار دستش بیاد اگه بازم راه نیومد شروع کن به اربده زدن...متاسفانه تو مملکت ما این تنها راهشه

البته یک چیزیم بگم دوست عزیز بهت بر نخوره.آخه شما چجوری 2 تومن پول گوشی دادی و همونجا روشنش نکردی؟؟؟
دوستان از من میشنوین موقع خرید گوشی این نکاتو رعایت کنید
1-از پلمپ بودن گوشی مطمئن بشید.همه گوشی ها باید پلمپ باشن اگه دیدی فروشنده گفت که اینا اصلا پلمپ ندارن و لب مرز باز میشه و...بیا از مغازه بیرون و بیشتر وقت خودتو نگیر
2-جعبه رو بررسی کنید که ضربه خوردگی نداشته باشه
3-بعد از این که خودتون پلمپو باز کردین گوشی و لوازم جانبی رو به دقت بررسی کنین از لحاظ ظاهری.گوشی کارکرده راحت خودشو نشون میده شاید خنده تون بگیره ولی بو کردن گوشی و وسایل برقی اینجوری بهترین راه برای تشخیص نو بودنشه چون لوازم الکتریکی قبل از استفاده اگه دقت کرده باشین یک بوی خاصی دارن:d
4-گوشی رو روشن کنید و با خیال راحت یک جا بشینید و هر چی که به فکرتون میرسه رو تست کنید...بلوتوث-wifi-صفحه نمایش-بلندگو-میکروفون-دکمه های ولوم و قفل-چک کردن imei و خلاصه هر چی اصلا عجله نکنید تو این مرحله
5-از فروشنده فاکتور معتبر با مهر و امضا فروشگاه رو بگیرین و دقت کنید حتما تاریخ خرید و imei گوشی تو فاکتور قید بشه و اگه مهلت تستم داده بهتون تو فاکتور قید کنه
6-و مهمترین چیز اینه که پول رو همیشه آخرین مرحله بدین تا اگه مشکلی تو گوشی پیدا کردین براتون عوض کنه چون وقتی پول اول داده بشه دیگه اون احترامی هم که اول فروشنده بهتون میزاره از بین میره و خیلی راحت میزنه زیره همه چیز و دردسر میشه ولی تا پولی ردو بدل نشه این شمایین که همیشه دسته پیشو دارین

آخرین ویرایش:
بچه ها الان چک کردم. رو پلمپ قبلیش یدونه پلمپ جدید نصب کرده بودن! یعنی قبلا یه بار گوشی باز شده بود!
میدونم به احتمال 99 درصد برم اونجا طرف قبول نمیکنه! از راه قانونی میشه وارد شد؟ شکایت کنم مثلا!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or