راهنمایی در امر خرید موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
جی اس ام ارنا مقایسه نوت4و ایفون6پلاس رو گذاشته
لبته مقایسه نیست تحقیر شدن ایفونه:D
سخت افزار:نوت4
صفحه نمایش:نوت4
باتری:نوت4
عملکرد سخت افزاری.ینجمارک:ایفون
.کیفیت عکس:نوت4
فیلم برداری:نوت4
کیفیت صدا واسپیکر..مالتی میدیا:نوت4
رابط کاربری:نوت4
فیلم برداری اسلو موشن:ایفون
کیفیت عکس نور کم:ایفون
فیلم برداری نور کم:نوت4

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
جی اس ام ارنا مقایسه نوت4و ایفون6پلاس رو گذاشته
لبته مقایسه نیست تحقیر شدن ایفونه:D
سخت افزار:نوت4
صفحه نمایش:نوت4
باتری:نوت4
عملکرد سخت افزاری.ینجمارک:ایفون
.کیفیت عکس:نوت4
فیلم برداری:نوت4
کیفیت صدا واسپیکر..مالتی میدیا:نوت4
رابط کاربری:نوت4
فیلم برداری اسلو موشن:ایفون
کیفیت عکس نور کم:ایفون
فیلم برداری نور کم:نوت4
یعنی جی اس ام یکی از مزخرف ترین سایت هایی هست که بررسی میزارن!
فقط فقط میگن سامسونگ
فقط فقط بلدن بررسی ظاهری گوشی بزارن. حالا همین زومیت دمش گرم میاد برنامه های اختصاصی همه گوشی هارو هم بررسی میکنه!
کلا بررسی های جی اس ام تو چند خط خلاصه میشه مثلا چی: صفحه نمایش خوبه ولی به پای سامسونگ نمیرسه ، دوربین خوبه ولی مال سامسونگ یه چیز دیگه اس و.........

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
یعنی جی اس ام یکی از مزخرف ترین سایت هایی هست که بررسی میزارن!
فقط فقط میگن سامسونگ
فقط فقط بلدن بررسی ظاهری گوشی بزارن. حالا همین زومیت دمش گرم میاد برنامه های اختصاصی همه گوشی هارو هم بررسی میکنه!
کلا بررسی های جی اس ام تو چند خط خلاصه میشه مثلا چی: صفحه نمایش خوبه ولی به پای سامسونگ نمیرسه ، دوربین خوبه ولی مال سامسونگ یه چیز دیگه اس و.........
این جی اس ام ایرانی نیست.برسی جی اس ام ارنا:D چطور فکر کردی من از جی اس ام ایرانی مقایسه میذارم؟؟
کلا سایت های ایرونی افتضاح برسی های زومیت هم فوق العاده افتضاحه.این تورنجی یه کم خوبه

این برسی های جی اس ام ارنا رو قبول ندارم ولی از فون ارنا خیلی بهتره..ولی خب جی اس ام پربازدیدترین سایت موبایل دنیاست و حرف الکی زیاد نمیزه

همه بخش های که نوت4برتر بوده رو اکثر سایت های معتبر تایید کردن
مثل صفحه نمایش که همه گفتن بهترینه

این لینک مقایسه
http://www.gsmarena.com/iphone_6_plus_vs_galaxy_note_4-review-1161.php

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
آقا ما يه Moto 360 گرفتيم خيلى باحاله ! :d
اگه كسى از دوستان قصد خريد Smart Watch داره پيشنهاد شماره 1 من Moto 360 ـه

سلام. مبارکه. از کجا به چه قیمت خریدید؟ اگه تونستین یه نقد هم ازش بکنید. ممنون
biggrin1.gif
خیلی ممنون از ایران نگرفتم، قیمتش 250$ ـه‌، دیگه اینجا چند میدن نمی‌دونم.
چشم اگه وقت کردم یه نقد کوتاه از نکات مثبت و منفی می‌نویسم.

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
اگه كسى از دوستان قصد خريد Smart Watch داره پيشنهاد شماره من Moto 360 ـه
سلام. مبارکه. از کجا به چه قیمت خریدید؟ اگه تونستین یه نقد هم ازش بکنید. ممنون :D

Sent from my SM-N900

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
این جی اس ام ایرانی نیست.برسی جی اس ام ارنا:D چطور فکر کردی من از جی اس ام ایرانی مقایسه میذارم؟؟
کلا سایت های ایرونی افتضاح برسی های زومیت هم فوق العاده افتضاحه.این تورنجی یه کم خوبه

این برسی های جی اس ام ارنا رو قبول ندارم ولی از فون ارنا خیلی بهتره..ولی خب جی اس ام پربازدیدترین سایت موبایل دنیاست و حرف الکی زیاد نمیزه

همه بخش های که نوت4برتر بوده رو اکثر سایت های معتبر تایید کردن
مثل صفحه نمایش که همه گفتن بهترینه

این لینک مقایسه
iPhone 6 Plus vs. Galaxy Note 4: The Big Bang - GSMArena.com
من فکر کردم جی اس ام ایرانی رو میگید:d
در هر صورت دلم پر بود میخواستم خالی کنم آخه بررسی M8 و S5 یا مثلا ایفون با S5 همه اینارو نگاه کنید همش زده مال سامسونگ یه چیز دیگه اس...
ولی به نظرم نوت4 برای کسی که از فبلت زیاد کار میکشه به صرفه تر هست تا ایفون پلاس. همین مولتی ویندو تو نوت4 خیلی کارایی خوبی داره.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من فکر کردم جی اس ام ایرانی رو میگید:d
در هر صورت دلم پر بود میخواستم خالی کنم آخه بررسی M8 و S5 یا مثلا ایفون با S5 همه اینارو نگاه کنید همش زده مال سامسونگ یه چیز دیگه اس...
ولی به نظرم نوت4 برای کسی که از فبلت زیاد کار میکشه به صرفه تر هست تا ایفون پلاس. همین مولتی ویندو تو نوت4 خیلی کارایی خوبی داره.

این قبلا اپلی بود بعد قضیه اون که اپل به ایرونی ها ایفون نفروخت ضد اپل شد
ضد سامسونگ هم بود ولی الان نمیدونم چرا سامسونگی شده:D

به نظرم نوت4یه سرو گردن از بقیه فبلت ها بهتره.دلیلشم اینه بقیه فقط صفحه بزرگ دارن.ولی نوت نرم افزار و امکانات زیادی برا استفاده از صفحه بزرگش داره

یعنی هم بهترین با کیفیت ترین سخت افزار رو امکانات و عملکرد رو داره هم نرم افزار قلم عالی
یعنی اگه اون قلم و نرم افزارها رو نداشت بازم بهترین بود ولی اونارم داره دیگه بی رقیبه:D
این حرفم از روی تعصب و یا..نیست.اکثر سایت های معتبر دنیا هم همین نظرو دارن

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام دوستان نظرتون دربارهٔ این گوشی چیه؟
NOKIA Smartphone Lumia 530
یکی‌ از دوستان می‌خواد گوشی ارزون بخره, بازی و اپلیکیشن هم زیاد واسش مهم نیست

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
530 جالب نیست به نظرم. فیلم برداریش که از 520 ضعیف تره و 480Pـه، صفحش هیچ Protectionـی نداره، حافظه داخلیش هم 4 گیگه! فقط CPUـش قوی تره(خیلی) که به نظرم با رم 512 زیاد به درد نمیخوره. غیر از اینکه سرعت خود گوشی بیشتره و برنامه ها سریعتر باز میشن. در کل 525 گزینه بهتریه فکر کنم:D
در کل 2 تا انتخاب داره:
1- سرعت خود گوشی بیشتر باشه و برنامه ها سریعتر باز بشن، ولی همه بازی ها رو اجرا نمی کنه، رمش 4 گیگه، فیلم برداری 480P، صفحش هم زد خش نیست ---> 530
2- تمام بازی ها رو اجرا میکنه، رم داخلی 2 برابر، فیلم برداری بهتر، صفحه زد خش ولی خوب کمی کند تر ---> 525
انتخاب با خوتون دیگه:D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
530 جالب نیست به نظرم. فیلم برداریش که از 520 ضعیف تره و 480Pـه، صفحش هیچ Protectionـی نداره، حافظه داخلیش هم 4 گیگه! فقط CPUـش قوی تره(خیلی) که به نظرم با رم 512 زیاد به درد نمیخوره. غیر از اینکه سرعت خود گوشی بیشتره و برنامه ها سریعتر باز میشن. در کل 525 گزینه بهتریه فکر کنم:D
در کل 2 تا انتخاب داره:
1- سرعت خود گوشی بیشتر باشه و برنامه ها سریعتر باز بشن، ولی همه بازی ها رو اجرا نمی کنه، رمش 4 گیگه، فیلم برداری 480P، صفحش هم زد خش نیست ---> 530
2- تمام بازی ها رو اجرا میکنه، رم داخلی 2 برابر، فیلم برداری بهتر، صفحه زد خش ولی خوب کمی کند تر ---> 525
انتخاب با خوتون دیگه:D
یعنی نمیشه 535 بگیره :D

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
اگه كسى از دوستان قصد خريد Smart Watch داره پيشنهاد شماره 1 من Moto 360 ـه
به نظرم خرید شما از ساعت های 10 12 ملیونی بهتره!
کلا چون خودم دوست دارم چیز هایی که دستم میکنم تک باشه اینو میگم.
مبارکتون باشه اگه میتونید چنتا عکس هنری ازش بزارید.
براتون آوردن گمرک نخورد؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
دوستان من رفتم بازار با S5 کار کردم و دلم رو بدجوری برد :D
حالا یه طرف میدون نوت3 ـه یه طرفم اس5 . آیا نوت 3 مزیت خاصی ( به غیر از صفحه بزرگ و قلم که بخاطر بیش از حد بزرگ بودن گوشی مشکل حملو نقلشو دارم ) نسبت به اس5 داره که بخوام به اون ترجیح بدم ؟
فقط از بین این دو تا میخوام بخرم و برند دیگه ای هم قصد ندارم بگیرم .
این گوشیا مشکل خاصی هم دارن ؟ ( تو صفحه ، مشکل نرم افزاری و ... )
تو اس5 مدل f هم اگه یادم باشه گفته شد بهتره ! ( رم ـش بیشتره ؟ ) رو جعبه زده مدل رو ؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آیا نوت 3 مزیت خاصی ( به غیر از صفحه بزرگ و قلم که بخاطر بیش از حد بزرگ بودن گوشی مشکل حملو نقلشو دارم ) نسبت به اس5 داره که بخوام به اون ترجیح بدم ؟
خیر!
این گوشیا مشکل خاصی هم دارن ؟ ( تو صفحه ، مشکل نرم افزاری و ... )
خیر!
تو اس5 مدل f هم اگه یادم باشه گفته شد بهتره ! ( رم ـش بیشتره ؟ ) رو جعبه زده مدل رو ؟
چیپست اون فرق میکنه و عوض Exynos ساخت سامسونگ، Snapdragon ساخت Qualcom هستش. روی جعبه نوشته بود فکر میکنم G900 بعد جلوش مینویسه F یا H. تمامی S5 های دو سیم کارت هم F هستند.
برای اطمینان یه CPU-Z نصب کن تا نوع پردازنده رو ببینی.
در ضمن مدل F هیچ گونه گارانتی رسمی و معتبری نداره توی ایران. پس مراقب باش از این بابت چیزی نکنند توی پاچت به خاطر هزینه اضافی.
سلام یک گوشی برای پدرم می خواستم تا 900 تا یک میلیون چی پیشنهاد می شه
Galaxy S4 یا LG G3 Beat. که اولی بهتره ولی G3 Beat خیلی قشنگ تر و با کیفیت تر هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر