راهنمایی در امر خرید موبایل

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
سلام به دوستان......آقا من داداشم رفته تو فکر z میخواستم بدونم مزایاش چیه؟؟؟؟

نقاط ضعفش چیه؟؟؟؟؟
Z الان دیگه گوشیه قدیمه شده! فکر کنم دیگه تا آخر امسال هم پشتیبانی نرم افزاری ازش نمیشه. صفحه نمایشش چندان جذاب نیست به خصوص اینکه بخوایی رنگ مشکی توش ببینی! دوربینش خوبه رازی کنندس. قابلیت ضد آبش هم ممکنه برای بعضی ها خوب باشه. از لحاظ سخت افزاری هم الان خوبه اما برای 1 2 سال بعد چندان قوی نیست.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
سخت افزار one m7 تا چند وقت دیگه خوب کار میکنه ؟؟؟( آخه 1.7 quad هست) اگه خوب نیست یه گوشی بهم معرفی کنید تا 1.300 به شرط زیر
من گوشی رو ازش 3 . 4 سال استفاده میکنم :d
و اینکه مشخص نیست تا کی براش آپدیت میاد؟
البته شنیدم که از خیلی گوشی های دیگه سریع تر هست
ممنون

آخرین ویرایش:

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
سخت افزار one m7 تا چند وقت دیگه خوب کار میکنه ؟؟؟( آخه 1.7 quad هست) اگه خوب نیست یه گوشی بهم معرفی کنید تا 1.300 به شرط زیر
من گوشی رو ازش 3 . 4 سال استفاده میکنم :d
و اینکه مشخص نیست تا کی براش آپدیت میاد؟
البته شنیدم که از خیلی گوشی های دیگه سریع تر هست
ممنون
LG G2
Nexus 5
Xperia Z1

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
Z الان دیگه گوشیه قدیمه شده! فکر کنم دیگه تا آخر امسال هم پشتیبانی نرم افزاری ازش نمیشه. صفحه نمایشش چندان جذاب نیست به خصوص اینکه بخوایی رنگ مشکی توش ببینی! دوربینش خوبه رازی کنندس. قابلیت ضد آبش هم ممکنه برای بعضی ها خوب باشه. از لحاظ سخت افزاری هم الان خوبه اما برای 1 2 سال بعد چندان قوی نیست.

ممنون....بابت راهنمایی.....

- - -ویرایش - - -

مشکلش صفحه نمایشش هست اگر در همون حد فقط میخواد هزینه کنه بگو ره سراغ g pro
g pro که افتضاحه سخت افزارش!!!!!!!!!!!!!
آدم مگه مرض داره 850 بده واسه گوشی dual core.......
تازه اونم با رم 1 !!!!!!!!!!!
خوب راحت میری همون z رو میخری....

آخرین ویرایش:

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
ممنون....بابت راهنمایی.....

- - -ویرایش - - -

50 تومن بیشتر میدی همون z رو میخری....

آقا بلاخره داداشم بهم گوش نداد رفت همون z رو خرید....)x

خیلی طراحیشو حال کردم:x....رنگه سفیدش خیلی به نظرم قشنگ بود(ولی به پای z2 خودم نمیرسهb-))

دوربینشم قبول دارم خیلی تاپ نبود ولی واسه این قیمت به نظرم رضایت بخشه.....;;)

خودم آپدیتش کردم به 4.4.4 (رسمی) خیلی رابط کاربری سبک و زیبایی داره....که اون هم خوبه به نظرم....:bighug:

با توجه به رم 2 و CPU خوبش تا حالا کندی توش احساس نکردم....که اون رو هم دوس داشتم....:d

روی اجرای هیچ بازی هم کم نیاورد(البته من فقط asphalt 8 . modern combat 5 . The Walking Dead رو روش تست کردم):p

ضد آب بودنشم خودم تست کردم که بنظرم خیلی کاربردیه(صفحش کثیف شد شستمش)>:)

بزرگ ترین مشکلشو همون کیفیت صفحش میدونم که نه این که ضعیفه!!!!!!!!تاپ نیس....جلوی super amoled های سامسونگ کم میاره....)x

تو این قیمت بعید میدونم گوشی بهتر از این دیگه بشه پیدا کرد....:>

بازم ممنون بابت راهنمایی....:x

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
خوب راحت میری همون z رو میخری
G pro e985 نه g pro light !

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آقا بلاخره داداشم بهم گوش نداد رفت همون z رو خرید....)x

خیلی طراحیشو حال کردم:x....رنگه سفیدش خیلی به نظرم قشنگ بود(ولی به پای z2 خودم نمیرسهb-))

دوربینشم قبول دارم خیلی تاپ نبود ولی واسه این قیمت به نظرم رضایت بخشه.....;;)

خودم آپدیتش کردم به 4.4.4 (رسمی) خیلی رابط کاربری سبک و زیبایی داره....که اون هم خوبه به نظرم....:bighug:

با توجه به رم 2 و CPU خوبش تا حالا کندی توش احساس نکردم....که اون رو هم دوس داشتم....:d

روی اجرای هیچ بازی هم کم نیاورد(البته من فقط asphalt 8 . modern combat 5 . The Walking Dead رو روش تست کردم):p

ضد آب بودنشم خودم تست کردم که بنظرم خیلی کاربردیه(صفحش کثیف شد شستمش)>:)

بزرگ ترین مشکلشو همون کیفیت صفحش میدونم که نه این که ضعیفه!!!!!!!!تاپ نیس....جلوی super amoled های سامسونگ کم میاره....)x

تو این قیمت بعید میدونم گوشی بهتر از این دیگه بشه پیدا کرد....:>

بازم ممنون بابت راهنمایی....:x
داداشت خیلی ضرر کرد اینو از دست داد
http://www.mobile.ir/phones/specifications-37016-lg-optimus-g-pro-e985.aspx
سری Z کلا یه سری مشکلاتی دارند من پسر خالم همینطور بیخود بی جهت گوشیش (Z1) خاموش شد دیگه روشنم نشد هیچ جایی هم نتونستن درستش کنن . البته شانس آورد چون الان S5 داره :d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان بین Xperia Z2 و Galaxy S5 H کدوم پیشنهاد میشه؟
Z2 رو ما آخر نفهمیدم داغ میکنه یا نه :| یه جا میبینی میگه overheat میکنه اون یکی میگه هیچ مشکلی نداره و داریم استفاده میکنیم.
S5 F متاسفانه خیلی کمیاب شده و دم دست نیست با این حال مدل H رو چطور ارزیابی می کنید؟ خیلی کنده؟ برای بازی های سنگین چطوره؟
یه ویدئو توی آپارات بود همین عماد توی این انجمن لینکش رو گذاشت دیدم از H پشیمون شدم :d با این حال توی تجربه واقعی شماها کار کردید ببینید چطوره؟

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان بین Xperia Z2 و Galaxy S5 H کدوم پیشنهاد میشه؟
Z2 رو ما آخر نفهمیدم داغ میکنه یا نه :| یه جا میبینی میگه overheat میکنه اون یکی میگه هیچ مشکلی نداره و داریم استفاده میکنیم.
S5 F متاسفانه خیلی کمیاب شده و دم دست نیست با این حال مدل H رو چطور ارزیابی می کنید؟ خیلی کنده؟ برای بازی های سنگین چطوره؟
یه ویدئو توی آپارات بود همین عماد توی این انجمن لینکش رو گذاشت دیدم از H پشیمون شدم :d با این حال توی تجربه واقعی شماها کار کردید ببینید چطوره؟
Z2
از نظر طراحی و شارژ به نظرم بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• InfeR
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر