راهنمایی در امر خرید موبایل

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
شما فکر کنم 3X هواوی خریده بودید درسته؟ گوشی 800 هزار تومنی رو با 4 میلیونی و پردازنده 64 بیتی مقایسه می کنی؟
:d
خیر G2 بحثم بحث مقایسه گوشی نیست ربطی به سخت افزار هم نداشت باگ ها کاملا واضح بود نرم افزارین و از خوده ios توی ZAPYA , موقع اجرای ویدئو وچند جای دیگه چند بار باگ دیدم
سخت افزاری هم GTA:SAرو کمی لگ میزد (کم ولی ادم اینقدر پول میده انتظار داره بازده بهتری ببینه) اسفالت ضعیف تر اجرا میکرد و افت فریم داشت ولی NBA رو خیلی خوب اجرا میکرد G3هم توی خونه داریم به جرات میتونم بگم تو این مورد قورت میداد ایفون رو حتی همین G2هم روGTA:SAبهتر بازده میداد حالا باقی بازی ها رو نداشتم برا اندروید مقایسه کنم
بدبختی اینجا بود که توی بازی ios هم تنظیمات displayرو ندادن دست ادم و خودکار انجام میشه

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
چند جا خوندم که یه جورای مشکل داره
من دو سیمش رو ندارم و کار نکردم اما منظورتون دقیقا چه مشکلاتی هستش؟
-------
@ CriRo7
من یه چیزی رو متوجه نشدم :d الان این تجارب و ایراداتی که از باگ و کندی بازی ها می گید، در آیفون بوده یا آندروید؟

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
من دو سیمش رو ندارم و کار نکردم اما منظورتون دقیقا چه مشکلاتی هستش؟
-------
@ CriRo7
من یه چیزی رو متوجه نشدم :d الان این تجارب و ایراداتی که از باگ و کندی بازی ها می گید، در آیفون بوده یا آندروید؟
پرش انتن
و مثلا" با ایرانسل خوب انتن میده ولی با همراه نه این طور نیست!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
حاجی گرفتی مارو دارم در مورد ایفون حرف میزنم دیگه
LOL :d شرمنده!
جدی باگ داره؟ :| من فکر میکردم دیگه با چنین قیمتی و این همه تعریف و تمجید دیگه بحثی نباشه.
و مثلا" با ایرانسل خوب انتن میده ولی با همراه نه این طور نیست
نشنیدم حقیقت /:) فکر کنم فقط یک بار بود جایی خوندم از آنتن دهی شکایت شده بود اما من که هیچ مشکلی نداشتم و همیشه آنتن تا آخره!

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
جدی باگ داره؟ من فکر میکردم دیگه با چنین قیمتی و این همه تعریف و تمجید دیگه بحثی نباشه
اره زیاد داره مخصوصا 4s که گفتند فعلا به ios 8 اپدیت نکنند تا باگ هاش برطرف بشه
یکی از رفیقام هم 5s داشت گفت به ios 8 اپدیت کردم به جای پیشرفتِ پسرفت داشته ولی ظاهر گرافیکیش قشنگتر شده
خوشبختانه این مشکل نرم افزاری هست و با اپدیت حل میشه اما از اپل بعید بود

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
البته این رو بگید که Sense خیلی لخت تر هستش نسبت به Touch Wiz و Optimus UI. رابط کاربری G2 با این همه انیمیشن باز هم خیلی خوب کشش داره.
ببینید این رو بذارید بگم: اینطور نیست که همیشه یک رابط کاربری یا گوشی با مشخصات خاصی تو سری بخوره و نباید هم کاربرا اینطور برخورد کنند. هر کسی بنا به کاربرد خودش باید نگاه کنه. یک نفر ممکنه خیلی سنسورهای Air سامسونگ به کارش باید بعد اون وقت برای یک نفر هم از طرف دیگه اینا فقط gimmick هستند! عده ای از رابط کاربری خیلی ساده HTC خوششون نمیاد و دوست دارند محیط زیباتری داشته باشند مثل LG و Samsung.
تمام و تمام بحث سلیقه هستش و بس.
---------
Z3 و Z3 C هم در آل دیجیتال با قیمت های به ترتیب 2400 (با هندزفری مخصوص و محافظ صفحه) و 1700 موجود شد!
مشخصات برابر با S5 اروپایی، همون ظاهر Z2، همون دوربین و فقط باطری عالی :| 1 میلیون تومن اختلاف ...
ظاهرا Note 4 هم فردا موجود میشه. اونم اگر به این قیمت باشه، اون وقته که اوضاع برای Z3 خراب میشه :))
خوب منم از سفر کاری برگشتم....اتفاقا 2روز پیش با Z3 کار کردم...درباره باتریش نمیتونم نظر بدم چون کلا یه ربع دستم بود...هندلینگش خیلی بهتر شده حداقل نسبت به Z1 خودم اون گوشه هاش خیلی خوب تو دست جا میشه فقط حس کردم دورش دیگه فلزی نیست و همون پلاستیک فشرده Z1 کامپکت بود انگار....رنگ مسیش اصلا ..هیچی خیلی خوبه...صفحه نمایش نسبت به Z2 یکم تو رنگا بنظرم پیشرفت داشته اما چیزی که معلومه روشنایی صفحه خیلی بیشتر از Z2 هست رو 100 بزارید فوق العاده میشه.(کلا از لحاظ روشنایی الان Z3>Z1>Z2 هست...مشکل Z1 که دستمه اینه با اینکه روشناییش بنظرم فوق العادت اما خاطر نوع صفحش هم باتری خورش ملسه هم گرم میکنه ..داغ نمیشه اما خوب IPS نیست اینم داره)
دوربین بهتر شده از اونجا که دوبین Z1/2 یکین مقایسه کردم چون تو Z3 لنز رو با دیاف بازتر انتخاب کرده و لنزه جدیدتری داره نور بیشتری به سنسوز میرسه عکسا ی بهتری میشه گرفت از اون طرف سنسور Z3 حساسیت بیشتری داره و تو نور کم خیلی کمک میکنه(سونی بنظرم 50% کاریی سنسورشو فدای زیبایی کرده...با Z1 هر چی نور بیشتر باشه عکسهای خیلی بهتری میشه گرفت...لنز گوشی خیلی برای این سنسور گوچیکه و نمیتونه خوب نور رو برسون به سنسور..کلا سنسوره زیادی غوله واسه موبایل یا باید مثل سامسونگ لنز بزرگتری بزاره که اونطوری میزنه بیرون و کلی مشکل پیش میاد یا یه فکری برای این نور بکنه)
آرش گیر دادی به قیمت Z3? جدا از اینکه قیمت گوشیایه تازه وارد تو ایران اولاش احمقانه بالاست اما برو Galaxy Alpha رو ببین چند آوردن...2800!!سامسونگ گوشی با مشخصات S3 رو داره 4 برابر قیمت میده دست ملت :d
پ.ن:فردا تو پروفت مینویسم تجربه کاربریو.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آرش گیر دادی به قیمت Z3? جدا از اینکه قیمت گوشیایه تازه وارد تو ایران اولاش احمقانه بالاست
آره ولی باور کن Note 4 با همین قیمت بیاد مردم راحت تر می خرند :d
فردا تو پروفت مینویسم تجربه کاربریو
تجربه Z3؟ خوب اینجا بگو مرد مومن همه استفاده کنیم :d

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
وقتی Note 4 معرفی شد مطمعنم خیلی‌ها مثل من عمر باتری گوشی واسشون سوال بود که با توجه به این‌که باتری نسبت به Note 3 تفاوتی نداشته ولی صفحه نمایش QHD شده نگران عمر باتری بودن ولی همه نگرانی ها بی دلیل بود کاری که که سامسونگ با اپتیمایز کردن گوشی انجام داده عالی بوده و بازدهی باتری حتی از Note 3 هم بهتره

gsmarena_001.jpg

Samsung Galaxy Note 4 battery life test - GSMArena Blog

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
فقط یه سوال دیگه میمونه
من دو خط دارم یکی خط شخصی یکی خط دوستان مزاحمین :d
میخوام دوسیمشو بگیرم .این گوشی دوسیمش مشکل که نداره؟ (خط ثابت و ایرانسل هست) چند جا خوندم که یه جورای مشکل داره
ببین عزیز اگه تونستی بنظرم از خرج های اضافه بزن و برو رو m8.
ولی اگرم m7 رو خریدی حتمن اپدیت کن و بعدش حتمن ریست فکتوری کن گوشی رو.
راجب اشکال تو انتن دهی هم از همون اول سیم کارت میکرو رو بگیر نه اینکه پانچ کنی چون اگه یه نمه بالا و پایین باشه تو پانچ مشکل انتن دهی پیش میاد.
حتمن هم سعی کن بگردی و تایوانشونو گیر بیاری که خیالت بیشتر راحت باشه.
اگرم مهمه برات منوها پارسی باشه بگرد گوشی رو با رم خاورمیانه پیدا کن.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
وقتی Note 4 معرفی شد مطمعنم خیلی‌ها مثل من عمر باتری گوشی واسشون سوال بود که با توجه به این‌که باتری نسبت به Note 3 تفاوتی نداشته ولی صفحه نمایش QHD شده نگران عمر باتری بودن ولی همه نگرانی ها بی دلیل بود کاری که که سامسونگ با اپتیمایز کردن گوشی انجام داده عالی بوده و بازدهی باتری حتی از Note 3 هم بهتره

gsmarena_001.jpg

نمایشگر نوت4شاهکار مهندسی سامسونگ.
دیسپلی میت لقب بهترین نمایشگربهش داده.
باتری عالیشم بخاطر همین نمایشگره.جالبه باهمچین رزولوشنی و اندازه5.7باز30درصد از زد2یا وان که کوچک تر وفول اچ دی هستن مصرف کمتری داره

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

gsmarena_001.jpg

بعد از s2 این بهترین گوشی هست که سامسونگ زده

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان نوت 4 توی بازار نیومده قیمتش چند سایت اینترنتی ای هم اورده یانه
اگه کسی باهاش کار کرده یک توضیح مفصل لطفا دربارش بزاره درباره دربین سخت افزار و اینا
نسبت به نوت3 چقدر پیشترفت داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر