راهنمایی در امر خرید موبایل

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
این همه میگفتم استیو جابز فلان بهمانه و پایه آیفونو اپل جدیده اما من اصلا این حرف رو قبول نداشتم البته راستش تا امشب قبول نداشتم! طراحی چیزی که نقطه قوت اپل بود نه در 6 به زیبایی قبله نه در watch!به جرعت میگم note 4 یا Z3 از اونور LG Gwatch R یا Moto 360 هم طراحی خیلی بهتری نسبت به محصولات امشب اپل داشتن.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,984
نام
محسن
این همه میگفتم استیو جابز فلان بهمانه و پایه آیفونو اپل جدیده اما من اصلا این حرف رو قبول نداشتم البته راستش تا امشب قبول نداشتم! طراحی چیزی که نقطه قوت اپل بود نه در 6 به زیبایی قبله نه در watch!به جرعت میگم note 4 یا Z3 از اونور LG Gwatch R یا Moto 360 هم طراحی خیلی بهتری نسبت به محصولات امشب اپل داشتن.
طراحیش خیلی مسخرس اونم فقط به خار لبه های منحنی تو ایفون 5 چون لبه ها مستطیلی بود خیلی خشگل تر بود.
اما سخت افزارش یه چیز خداست نوشته 13 درصد کوچک تر از A7 و 15 درصد قوی تر و 30 درصد گذافیکش قوی تر شده!!!!
از همه مزخرف تر هم اینکه باز دوباره دوربین 8 مگ گراشته

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یه زمانی پسر این 4S رو میدیدیم دندونا قفل می شد اما الان 5S هم حتی گرفتم دستم نمیدونم چرا انقدر معمولیه!
من حقیقت چون تعصبی روی برند خاصی ندارم، برای همین خنثی بودم موقع تماشای تصویر iPhone 6. اما جدا دلیل این همه تنفر از ظاهر جدید چیه؟
من خودم به هیچ وجه از آیفون و کلا iOS خوشم نمیاد اما خیلی نظرات تنده در برابر طراحی این گوشی :| کسی توضیحی داره؟
امتیازات توی GSM Arena از حدود 500 رای، همش شده 5 در تمامی قسمت ها!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
طراحیش خیلی مسخرس اونم فقط به خار لبه های منحنی تو ایفون 5 چون لبه ها مستطیلی بود خیلی خشگل تر بود.
اما سخت افزارش یه چیز خداست نوشته 13 درصد کوچک تر از A7 و 15 درصد قوی تر و 30 درصد گذافیکش قوی تر شده!!!!
از همه مزخرف تر هم اینکه باز دوباره دوربین 8 مگ گراشته
طراحیش رو بردن سمت آیپد اما خیلی بده خداییش!جلوش که شبیه بقیست اما پشتش اصلا قابل بحث نیست!کامتاهای خارجیایرو میبینی طرف نوشته عمدا دوربین رو برجسته کرذدن تا بری قاب بخری هم همسطح گوشیت بشه هم طراحی پشتشو دیگه نبینی!
یه زمانی پسر این 4S رو میدیدیم دندونا قفل می شد اما الان 5S هم حتی گرفتم دستم نمیدونم چرا انقدر معمولیه!
من حقیقت چون تعصبی روی برند خاصی ندارم، برای همین خنثی بودم موقع تماشای تصویر iPhone 6. اما جدا دلیل این همه تنفر از ظاهر جدید چیه؟
من خودم به هیچ وجه از آیفون و کلا iOS خوشم نمیاد اما خیلی نظرات تنده در برابر طراحی این گوشی :| کسی توضیحی داره؟
امتیازات توی GSM Arena از حدود 500 رای، همش شده 5 در تمامی قسمت ها!
بنظر من 4S زیباترین گوشی اپله بعد 5S و بعد 3GS ...خداییش طراحیش خیلی بده!خبرنگار ورج نوشته تنها خوبی معرفی iPhone 6اینه که قیمت 5S پایین میاد!(اونم واسه خودشون!)
خدایی بدون تعصب آدم بخواد ببینه طراحی گوشیایه امسال خیلی از پرچمدارای اندرویدی از 6 بهتر هست .مثال ساده ترش اینه شما 4S رو با S3 مقایسه کن بعد بیا Note 4 رو با 6 Plus مقایسه کن!بعد میفهمی اینهمه جبهه برای چیه!مشکل اصلی اینه که اولویت اپل همیشه طراحی بوده اما امثال فقط انگار میخواستن صفحرو بزرگ کنن!(چیزی که با 5 نشون دادن اون طراحی توان صفحات بزرگ رو نداره!)

پ.ن:اصلا نمیخوام درباره ساعتش بحث کنم دقیقا هیچ چیز اضافه ای نسبت به Moto 360 نداره تنها قیمت بیشتر(350 دلار!!!!) و زشترم هست!اینهمه طراح مد استخدام کرده واسه این!خدایی gear S هم از این بهتره!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
جدی برجسته شده مثل S5؟ /:) توی تصاویر GSM Arena که چیزی مشخص نیست.
لونقدر نیست اما چند میل هست.یه حلقه فلزی دور لنزه!کله پشتش خیلی بده!الان نگاه میکنم میبینم حجما 16/64/128 هست!یعنی پول پرستی چقدر :d

iphone6plus006_verge_super_wide-w600.jpg

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,470
نام
نیما
اپل زمان استیو کجا اپل الان کجا :D اون موقع اپل الگویی برای سامسونگو شرکت های دیگه بود الان داره برعکس میشه. خدایی آیفون 6 چه تغییر خاصی کرده؟ چه نوآوری داره الان؟:| اپل به خاطر نو آوریش معروف بود.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خداییش Lumia 920 مال ۲ سال پیش یا Moto X از این آیفون جدید خیلی بهترن :d امکاناتی که ۲-۳ سال پیش روی گوشیا بود رو آوردن به اسم نو آوری میخوان بکنن تو پاچه ی مردم, البته هنوز کسایی پیدا میشن که برند اپل رو بهترین بدونن و واسشون فرقی نداره چه محصول مضحکی رو با قیمت چند برابر بهشون میفروشن...
در کل امیدوارم این اپل بخوره زمین و دیگه بلند نشه :d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
واقعا روی چه حسابی اپل اون قسمت بالایی رو این شکلی در اورده؟ خاک بر سر طراحاش بکنند
در جواب ارش باید بگم کلا مغز انسان ساده زیست هست یعنی چیزهای ساده را راحت به خاطر میسپاره مثلا شما دو نقاشی میکشی .. یکی یک ادمک با استفاده از دایره و 4 تا خط ساده یکی کوه و دشت خونه و درخت و.. حالا اگر به مدت 30 ثانیه به هر دو نگاه کنی و قصد داشته باشی یکیش بکشی مسلما ادمک انتخاب میکنی چون جزییات نداره و راحت یادت میاد .... یا یک مثال دیگه همین الان گل های رویفرش خونتون تصور کن .. شاید 5 درصد هم یادت نیاد چون خیلی طرح شلوغی داره
برای همین چیزهای ساده زیباتر هم به نظر میرسند

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
668
نام
امیرحسین
این همه منتظر آیفون 6 موندیم آخرم هیچ چیز خاصی نداشت:|
نمیدونم چیکار کنم. از یه طرف iOS رو به اندروید ترجیح میدم
از طرف دیگه هم قیافه و جنس وان m8 رو بیشتر دوست دارم هم کلی ارزون تره

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
قیمت هاشم اومد!6 از 700 تا 900 یورو و 6 پلاس از 800 تا 1000!!!! یورو قیمت دارن!!!یعنی بدون پول بار و سود دلالا! از 3 تومن شروع میشه :d

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
خداییش خیلی حال کردم که این ایفون 6 چندان چیز شاخی نشده.که اگر میشد هر دختر بچه ای برای کلاس گذاشتن یکیشو می خرید .الان هم اگه بخره پولشو هدر داده حالشم گرفته میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر