راهنمایی در امر خرید موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چه جالب این همون اپلی که میگفت بهترین سایز3.5و4..نوت چه کردی با اپل؟؟:D
این ساعت قرار بود ساعت سازان رو ورشکست کنه؟؟؟
خبر انلاین تیتر زده بهترین ساعت جهان رونمای شد.
سایت وابسطه به نظام خودشو برا محصول امریکایی ......

- - -ویرایش - - -

خداییش خیلی حال کردم که این ایفون 6 چندان چیز شاخی نشده.که اگر میشد هر دختر بچه ای برای کلاس گذاشتن یکیشو می خرید .الان هم اگه بخره پولشو هدر داده حالشم گرفته میشه

دوست عزیز همین الان برو نظرات فن های اپل تو سایت های ایرونی رو ببین شک میکنی اینا حتی بلد باشن قفل ایفونو باز کنن..هرچی باشه یه عده میخرن

در کل گوشی های خوبین بزرگ ترین مشکل ایفون قیمت و کوچیک بودنش بود که یکیش حل شد یکیش بدتر

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
به نظر من که خیلی هم زیباست البته پشتش یکم ناهماهنگی داره با جلوش مخصوصا قسمت بالاش ولی بازم زیباست
طراحیش تک نیست و زیر سایه گوشی هایی مثل m8 و iphone 5s قرار میگیره ولی مقایسه طراحی این با نوت 4 مسخرست

در ضمن قیمتاشم به یورو اعلام شده که ماله اروپاس و به دلارم احتمالا همون از 700 شروع میشه که زیادم بالا نیست به نسبت بقیه گوشیا

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
دوستان یه گوشی s5 قراره بگیرم فردا میخواستم بدونم از کجا باید بفهمم گوشی اکه یا نه؟ همون پلمپ روی جعبه کافیه یا چیز دیگه ایی هم باید دقت کنم؟

میگن یه کدی هست میزنی تو گوشی بهت میگه چجوریه داستانش !!

اگه بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم
ببین خیالتو راحت کنم تمام گوشی هایی که در بازار ایران تحت عنوان پلمپ فروش میرن قبلا توسط فروشنده باز شدن بلا استثنا
یک کد هست که اگر بزنیش شماره سریال گوشیت رو بهت نشون میده.که معمولا میگن گوشی اصل کدش با کد جعبه یکیه.ولی من با چشمای خودم توی علاالدین دیدم که طرف برچسپ میچسپونه روی گوشی و اون کد رو هم با یک دستگاه کوچیک دستی خودش شخصا برات چاپ میکنه روش.می خوای باور کن می خوای نکن

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
قیمت:

iPhone 6

16gb 650$
64gb 750$
128gb 850$

iPhone 6 Plus

16gb 750$
64gb 850$
128gb 950$

اگه توجه کنید قیمت 64g آیفون 5s برابر با 850$ بود که قیمت 64 گیگ آیفون 6 دقیقا 100$ ارزون تر هست.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
قیمت:

iPhone 6

16gb 650$
64gb 750$
128gb 850$

iPhone 6 Plus

16gb 750$
64gb 850$
128gb 950$

اگه توجه کنید قیمت 64g آیفون 5s برابر با 850$ بود که قیمت 64 گیگ آیفون 6 دقیقا 100$ ارزون تر هست.
این قیمت sim-free نیست.نسخه بدون قرارداد T-mobile هست!
جدا از اینکه همین قیمتم باشه(تا وقتی این نسخه معلوم بشه) قیمت تو اروپا بشدت بالاست!یعنی بی هیچ منطقی فاصله زیادی دارن!
بولد:این برا وقتی بود که جای مدل 16 هم 32 میبود!رسما هیچی ندارم واسه این موضوع بگم!همینطوریش واسه حافضه داخلی حداقل 2 برابر بقیه کمپانیا میگیره حالام مجبور میکنه برن نسخه 64 یا 128 بخرن واسه سود بیشتر!:d

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
سلام دوستان
این Moto 360 رو جایی هست(سایت یا شهر) تو ایران بفروشن؟ اگه هست ممنون میشم برام پ.خ کنین
-------------
چند روزه لومیا 930 تهیه کردم ، واقعا عالـــیه حرف نداره ، کلا وینفون انتظاراتمو بر آورده کرد خوشبختانه

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
این همه منتظر آیفون 6 موندیم آخرم هیچ چیز خاصی نداشت:|
نمیدونم چیکار کنم. از یه طرف iOS رو به اندروید ترجیح میدم
از طرف دیگه هم قیافه و جنس وان m8 رو بیشتر دوست دارم هم کلی ارزون تره
دوای درد شما نسخه ویندوز فونیه HTC one m8 هست.:D سیستم عامل ویندوز فون به روونی و امنی IOS هست و شخصی سازیش هم بیشتره.
از اندروید هم امن تره. برنامه هاش هم روز به روز در حال توسعه پیدا کردن هستن.

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام بچه ها خوبین یه سوال لطفا سریع جواب بدین لطفا من یه گوشی حدود قیمت نهایتا تا1ملیون و100 خورده ای میخام میشه معرفی کنین خودم این سه مدلو میشناسم
Samsung galaxy s3
Sony xperia z
Samsung galaxy s4
لطفا اگه مدل دیگه ای میشناسین بگین ضمنا بین اینایی که گفتم کدوم بهتره لطفا خودم zرو دوست دارم ولی شنیدم سونی هنگ زیاد داره بعد از چند مدت سام هم همین طور ولی سونی شنیدم کلا مشکل داره لطفا جواب بدین واجبه لطفا

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سلام بچه ها خوبین یه سوال لطفا سریع جواب بدین لطفا من یه گوشی حدود قیمت نهایتا تا1ملیون و100 خورده ای میخام میشه معرفی کنین خودم این سه مدلو میشناسم
Samsung galaxy s3
Sony xperia z
Samsung galaxy s4
لطفا اگه مدل دیگه ای میشناسین بگین ضمنا بین اینایی که گفتم کدوم بهتره لطفا خودم zرو دوست دارم ولی شنیدم سونی هنگ زیاد داره بعد از چند مدت سام هم همین طور ولی سونی شنیدم کلا مشکل داره لطفا جواب بدین واجبه لطفا
بسته به خودته. کلا سیستم عامل اندروید کافیه فضای رمش یه مقدار به پر شدن نزدیک شه اونوقت هنگ و لگ و کندی شروع میشه:|
اگه ظاهر برات مهمه Z، اگه دوربین برات مهمه خانواده Galaxy سامسونگ دوربین های خوبی دارن، اگه روون بودن برات مهمه رو حرف بالام هستم ولی گلکسی شاید بهتر باشه.
البته خانواده گلکسی فواید جنگی هم دارن.:)) که میتونی یکم داغش کنی یا نزاری هوا بهش برسه بعد پرتش کنی طرف اون کسی که میخوای نبینیش.:)) (عملکرد مشابه نارنجک)

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
Samsung galaxy s3
Sony xperia z
Samsung galaxy s4

از گوشی های نکسوس غافل نشو / همانا واسه تجربه اندروید نکسوس از واجباته /من خودم از سه تا پنج داشتم

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
ممنون دوستای گلم جوابای جالبی دادین ولی سوالی که پرسیدم از طرف دوستم بود مخصوصا خودم روی نکسوس5 تاکید داشتم ولی این رفیق ما نمیدونم چرا پافشاری داره روی z ولی خوب بازم نظر خودشه دیگه

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
از گوشی های نکسوس غافل نشو / همانا واسه تجربه اندروید نکسوس از واجباته /من خودم از سه تا پنج داشتم
دوست عزیز شما نکسوس داری ازش راضی هستی من از یه ری شنیدم که لگ داره هنگ داره یا این حرفا درسته؟؟یا اصلا همچین چیزی مث داستان تخیلیه(هنگ نکسوس) ؟؟کلا یه توضیج اجمالی درباره سری نکسوس میدی الان نکسوس4 هم خوبه بگیرم چون دوست دارم گوشیم سنگین باشه 5خیلی سبکه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر