راهنمایی در امر خرید موبایل

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
گوشی تا 1میلیون تومن چی پیشنهاد میشه؟
نظر خودم اس 4مینی نزدیکتره؟چطوره؟
دوربینش خوب باشه. سیستم عامل هم اندروید باشه و شارزدهی باتریش هم خوب باشه
من Sp رو پیشنهاد میکنم خداوکیلی بین گوشیای متوسط سونی بهترینارو میزنه!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
یکی از دوستان من چند ماه پیش گلکی 4 مینی خرید و اون موقع به خاطر 300 تومن گرونتر بودن وان مینی قیدشو زد و رفت خرید و بعد از مدتی که تونست هر دو گوشی رو همزمان تست کنه فهمید چه اشتباهی کرده که وان مینی نگرفته.
واسه این کار برید تو بازار موبایل و هم با وان مینی کار کنید هم با اس4 مینی.
در ضمن کیفیت و رزولوشن رو توی یه کلیپ hd ببینید تا تفاوت وحشتناک رو ببینید!
وان مینی واقعن عالیه تو رنج 1.100

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن.
من S4 هشت هسته ایی خریدم میخواستم ببینم نظر شما چیه؟
اندروید گوشی 4.3 مال خودش بود ولی در زمانی که بازی HD باهاش میکنم خیلی داغ میکنه این داغی چه مدت زمان باشه براش ضرر داره؟
الان من به خاطر رنگ گلدش با کیس (البته کیش خیلی عالیه) خریدم 1495 میارزه 1420 بفروشم برم یه گوشی دیگه بخرم؟
چون من میخوام تا 2 سال دیگه گوشی عوض نکنم.!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
گوشی تا 1میلیون تومن چی پیشنهاد میشه؟
نظر خودم اس 4مینی نزدیکتره؟چطوره؟
دوربینش خوب باشه. سیستم عامل هم اندروید باشه و شارزدهی باتریش هم خوب باشه
گالگسی s3 بگیر
دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن.
من S4 هشت هسته ایی خریدم میخواستم ببینم نظر شما چیه؟
اندروید گوشی 4.3 مال خودش بود ولی در زمانی که بازی HD باهاش میکنم خیلی داغ میکنه این داغی چه مدت زمان باشه براش ضرر داره؟
الان من به خاطر رنگ گلدش با کیس (البته کیش خیلی عالیه) خریدم 1495 میارزه 1420 بفروشم برم یه گوشی دیگه بخرم؟
چون من میخوام تا 2 سال دیگه گوشی عوض نکنم.!
داغ کردن تو گوشیای اندرویدی طبیعیه
اگه این قیمت کسی ازت میخره حتما بده بره
اگه عجله نداری صبر کن تا نسل جدید گوشیا وارد بشه و اگه عجله داری برو lg g2 بگیر چوا از همه نظر به s4 ارجحیت داره
نه مشكلي ندارم.جلبريك نكردم.اونجايى كه من خريدم بدون گارانتى نداشت
Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
جیلبریک کن 4 تا توییک بدرد بخور نصب کن تا بفهمی آیفون یعنی چی
به نظرتون از بین دو گوشی htc one & iphone 5c کدوم بهتره؟؟؟؟
yahoo_7.gif
خیلی انتخابه سختیه:d
htc one که تو گوشیای اندرویدی به نظر من از همه نظر کامل و بی نقصه و چند روز پیشم که به عنوان بهترین گوشی سال 2013 انتخاب شد
5c هم که سیستم عامل روش خودش یه مزیت بزرگه ولی خب چون پلاستیکی شده حس یه آیفون کاملو بهت القا نمیکنه
خودت سبک سنگین کن دیگه من نظری نمیدم فقط انتخابتو سخت تر کردم:dولی من جات بودم one انتخاب میکردم:dالبته اگه میتونی 5s بگیری از جفتشون بهتره:d

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
گالگسی s3 بگیر

داغ کردن تو گوشیای اندرویدی طبیعیه
اگه این قیمت کسی ازت میخره حتما بده بره
اگه عجله نداری صبر کن تا نسل جدید گوشیا وارد بشه و اگه عجله داری برو lg g2 بگیر چوا از همه نظر به s4 ارجحیت داره

جیلبریک کن 4 تا توییک بدرد بخور نصب کن تا بفهمی آیفون یعنی چی

خیلی انتخابه سختیه:d
htc one که تو گوشیای اندرویدی به نظر من از همه نظر کامل و بی نقصه و چند روز پیشم که به عنوان بهترین گوشی سال 2013 انتخاب شد
5c هم که سیستم عامل روش خودش یه مزیت بزرگه ولی خب چون پلاستیکی شده حس یه آیفون کاملو بهت القا نمیکنه
خودت سبک سنگین کن دیگه من نظری نمیدم فقط انتخابتو سخت تر کردم:dولی من جات بودم one انتخاب میکردم:dالبته اگه میتونی 5s بگیری از جفتشون بهتره:d
توییک چی هست؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
توییک چی هست؟
توییک یک سری قابلیتایی که بعد از جیلبریک با نصب اونا به گوشی اضافه میشه...
مثلا فارسی کردن گوشی-تم های مختلف-فعال کردن بلوتوث-قابلیت ریختن بازی و برنامه های کرک شده و خلاصه سیخ زدن توی هر قسمتی که دلت بخواد:dالبته زیادم سیخ نباید بزنی تا کارت به ریستور نکشه
اینا رو بخون کمکت میکنه
آموزش جلبریک پایدار iOS 7 – iOS 7.0.4 برای iPhone iPod, iPad توسط evasi0n7 | اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد، دانلود بازی آیفون آیپد،دانلود بازی مک با لین�
آموزش و نکات مهم مراحل بعد از جلبریک درسیدیا | اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد، دانلود بازی آیفون آیپد،دانلود بازی مک با لینک مستقیم ، آ�
نحوه اضافه کردن سورس در سیدیا (تصویری) | اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد، دانلود بازی آیفون آیپد،دانلود بازی مک با لینک مستقیم ، آموزش و �
به نظر من چون تازه کاری بده بیرون واست جیل کنن(10 تومن)بعد خودت کم کم یاد میگیری

- - -ویرایش - - -

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
به نظرتون از بین دو گوشی htc one & iphone 5c کدوم بهتره؟؟؟؟:-/
شوخی می‌کنی دیگه !؟ دیگه این سوال داره !؟ :d
اگه به صورت کلی حساب کنیم 100% one بهتره اگه خوشت از iOS میاد که باز هم iPhone 5 از 5c بهتره، کلا 5c رو من به هیچ کس توصیه نمی‌کنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر