راهنمایی در امر خرید موبایل

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوستان من میخوام یه گ.شی بگیرم چند تا سوال داشتم::D
اول اینکه الانا بگیرم یا بعد عید میاد پایین اونموقع بگیرم؟
دوم اینکه گزینه های من اینه کدومو بگیرم با گوشیم میخوام بازی کنم پس اونی که هنگی داره یا زیاد داغ میکنه رو حذف کنین
HTC One Mini - Galaxy S4 Mini - Galaxy Note II - Xperia Z - Xperia ZR - Nexus 4
مرسی:D
کسی نظری نداره؟:D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,000
نام
sami
کسی نظری نداره؟:D
در مورد سوال اولت که تو بازار ایران نمیشه نظر دقیقی داد..
پیشنهاد اول منم به شما note 2 هستش و اگرم با اندازش مشکل داشتی s3 بهترین انتخابه و قیمتشم الان مناسب شده ولی اگه با اندازه مشکل نداری نوت 2 بگیر که باتریش به یه دنیا میرزه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,177
نام
∂αнмα
هی خومو میخوام متقاعد کنم برم سمت S5 و سامسونگ ولی تا یاد کلمه ی کیفیت ساخت میوفتم برمیگردم طرف Z2 خدا خدا میکنم htc یه چیزی بین این دو بزنه برم طرف اون ......

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
اینو مد نظر داشته باش که قیمتای گوشیای سری x فوق العاده رقابتیه به شخصه اگه پولم کم باشه و بخوام هاوایی:dبگیرم توکیا رو ترجیح میدم...تو ایران که شرط میبندم خیلی فروش کنه
هر چقدر هم رقابتی باشه شما باید به چند چیز دقت کنی.اولا تو این رنج قیمت نوکیا 520 و 525 رو داره که مطمئنا بهتر از این گوشی ها هستند چون سری X از نسخه تغییر یافته اندروید همانند آمازون استفاده میکنه و فروشگاه مخصوص خودش رو خواهد داشت.از اونور از تمامی سرویس های مایکرو جای گوگل استفاده میکنه جدا از اینکه استقبال بشه و تولید کنندها برنامه هاشونو بیارن تو این استور(کاری که اگه میخواستن راحت تر و منطقی تر بود برای WP انجام میدادن)سودای تولید این سری قبل از خریده شدنشون توسط مایکرو انجام شده و تا چند وقت دیگه که کاملا در هم ادغام بشن به احتمال زیاد این سری پروندش بسته میشه چون کلا 2 حالت داره یا موفق نمیشه که خوب طبیعیه ادامه ندادنش و یا موفق میشه که اون موقع هدف از اینکار این بوده که کاربرایی که میخوان تازه اسمارت فون بخرن رو جذب و با سرویس های مایکروسافت و محیطی شبیه WP آشنا کنند تا در آینده اونها رو به اکوسیستم WP ترغیب کنن .از اونجایی که در آخرین آمار 60% فروش سیستم عامل WP8 رو گوشیهای 520 و 525 تشکیل دادن و عملا سری x رقیب این 2 گوشی به لحاظ عملکرد و قیمتی که داره موفق شدنش بازار این قسمت رو از این 2 گوشی میگیره .اما این چه کاریه که بیایم بازار WP رو با محصولی که قراره عامل افزایش همین بازار باشه تهدید کنیم؟
کلا باید منتظر بود و دید هر چند مطمئنم که به 2015 نرسیده تولیدشون متوقف میشه اما توصیه میکنم نخرید و خریدن همون 520 خیلی با ارزشتره .

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
مسعود جان
1.روان بودن گوشی و هنگ نکردن
2.مث بقیه شرکتا نمیاد عدد بالا ببره و با کمترین سخت افزار بهترین امکانات میده
3.اندازه متناسب
4.در ساختش بهترین اجناس استفاده شده
5.وزن بسیار سبک و نازک بودن گوشی
6.این مهمتر ولی من اینجا میگم.ساپورت نرم افزاری بسیار عالی

در این حد بگم.بعضی از بچه ها میدونن من خیلی گوشی عوض میکنم طبق پستام.هر اندرویدی شاخیم بگی داشتم از s3 تا z1 و htc one.واقعا به قول یکی از بچه ها فقط ایفون که ادمو راضی نگه میداره

برای دانلود کردن بازی و برنامه براش مشکلی ندارید??
شما گوشیتون رو جیلبریک کردید??
16 گیگ بدون گارانتی چند بود؟؟؟

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,984
نام
محسن
سلام به دوستان عزیز
میخواستم گوشی S4 mini رو بخرم چنتا سوال از دارندگانش داشتم.
1.فیلم Full HD رو راحت بخض میکنه؟ کیفیت خوبه؟
2.بازی های HD مثل آسفالت 8 رو روون اجرا میکنه؟
3.باطری این گوشی چه طور هست؟
4.کیفیت دوربین توی شب چه طور هست؟
ممنون از توجه تون.:x

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب بين xperia m -sp قاعدتا اس پي بهتره؟
اگه خواستم خرجو بيشتر كنم بنظرتون lg g2 خوبه؟ چون تو ديجيكالا نظر كاربرا راجبه s4 اين بود ك بعد يه مدت يهوويي خاموش ميشه انتنش ميره و بوردش ك يه ميليونه ميسوزه!
تا ١٥٠٠ چيو پيشنهاد ميكنيد؟

- - -ویرایش - - -

خوب بين xperia m -sp قاعدتا اس پي بهتره؟
اگه خواستم خرجو بيشتر كنم بنظرتون lg g2 خوبه؟ چون تو ديجيكالا نظر كاربرا راجبه s4 اين بود ك بعد يه مدت يهوويي خاموش ميشه انتنش ميره و بوردش ك يه ميليونه ميسوزه!
تا ١٥٠٠ چيو پيشنهاد ميكنيد؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام به دوستان عزیز
میخواستم گوشی S4 mini رو بخرم چنتا سوال از دارندگانش داشتم.
1.فیلم Full HD رو راحت بخض میکنه؟ کیفیت خوبه؟
2.بازی های HD مثل آسفالت 8 رو روون اجرا میکنه؟
3.باطری این گوشی چه طور هست؟
4.کیفیت دوربین توی شب چه طور هست؟
ممنون از توجه تون.:x

داداش به راحتی پخش میکنه
بله بازیها هم روون اجرا میشه
باتری هم راضی کنندست
کیفیت دوربین درشب تعریفی نداره

از من میشنوی تو این رینج قیمت نگاهی هم به HTC One mini هم بنداز

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
قیمت اس5از اس4زمان عرضه کمتره:D نسخه8هسته ای اس5همزمان8هسته فعال میشه:D و قابلیت فیلم برداری4kرو هم داره..سریfهم به احتمال زیاد با پردازنده 64بیتی نمایشگر2kبدنه فلزی معرفی میشه

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
قیمت اس5از اس4زمان عرضه کمتره:D نسخه8هسته ای اس5همزمان8هسته فعال میشه:D و قابلیت فیلم برداری4kرو هم داره..سریfهم به احتمال زیاد با پردازنده 64بیتی نمایشگر2kبدنه فلزی معرفی میشه

ولی چیزی که من خوندم نوشته بود هشت تا هسته با هم فعال نیست

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
گوشی اندرویدی شاخ خواستین بخرین نوت 3 بدون شک به نظر من بهترین انتخابه. لامصب قلمش خیلی کار آمده. همه ی ویژگی های یک گوشی خوب رو داره. صفحه نمایش فول اچ دی -سخت افزار قدرتمند- دوربین عالی -فیلم برداری 4k حاشیه صفحه نمایش کم-باتری فوق العاده قدرتمند و...
تنها مشکل این فبلت جنس بدنه هست که باز از پلاستیک چرم مانند استفاده شده و جنسش از محصولات دیگر سامسونگ بهتره. این گوشی کار یک پی سی قدرتمند رو برای من میکنه. کمترین محدودیت نرم افزاری رو داره و تقریبا همه کاری میشه باهاش کرد.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,984
نام
محسن
داداش به راحتی پخش میکنه
بله بازیها هم روون اجرا میشه
باتری هم راضی کنندست
کیفیت دوربین درشب تعریفی نداره

از من میشنوی تو این رینج قیمت نگاهی هم به HTC One mini هم بنداز

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4
One mini مموری نمیخوره و رم 1 گیگ هست.
ولی S4 mini مموری میخوره و رم هم 1.5 هست CPU هم قوی تر هست.

miladwwe

کاربر سایت
Jan 29, 2013
254
نام
Milad
گوشی تا 1میلیون تومن چی پیشنهاد میشه؟
نظر خودم اس 4مینی نزدیکتره؟چطوره؟
دوربینش خوب باشه. سیستم عامل هم اندروید باشه و شارزدهی باتریش هم خوب باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر