راهنمایی در امر خرید موبایل

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تو این چند روزه بهم ثابت شده عدد دوربین مهم نیست!
پسرخالم Xperia T داره با دوربین 13 من Xperia SP دارم با دوربین 8 و جفتمون از یه سد تو راه برگشت از چالوس عکس انداختیم نه تنها مال اون بهتر نبود؛ بلکه رنگ های دوربین من زنده تر هم بودن (توی PC ریختم)
حالا هم صد در صد می‌شه فت دوربین S4 بهتره! چه مال TX هم مثل GS4 عدد 13 داشته باشه چه 41....

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بین LG G2 و S4 و Iphone 5 کدوم دوربین بهتری داره ؟
G2 که تازه اومده و چون هنوز حتی نقد و بررسی هم تو GSMArena نداره نمی‌شه چیزی در موردش گفت!
اما بین Iphone 5 و GS4 صد در صد GS4 بهتره!
شما تو این لینک می‌تونی دوربین گوشی ها رو با هم مقایسه کنی:
Photo Compare Tool - GSMArena.com

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بیا عزیز پیدا کردم:
مقایسه دوربین LG G2 در برابر iPhone 5 و Samsung Galaxy S4 | آخرین اخبار و مطالب مربوط به اندروید | اندروید کده

- - -ویرایش - - -

بیا عزیز پیدا کردم:
http://blog.androidkade.com/1873/1873.html

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من عمم میخواد یه گوشی بخره و دوربین خیلی خیلی براش مهم هستش و بین HTC one و S4 شک داره حالا میخوام از شما کمک بگیرم که کدوم دوربین قوی تری دارند؟؟؟
اگر فقط دوربین براش مهم ـه و اندروید بودن مهم نیست من گوشی Nokia رو پیشنهاد می‌کنم با دوربین 41 مگاپیکسلی!!!
اگر نه هم که S4 چون با توجه به عکس های مقایسه ای، رنگ ها توی S4 خیلی طبیعی تر از One هستن!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
دوستان یک گوشی میخواستم تا 500 تومن مثل لومیا 520 چی هست الان؟(ترجیحا وندوز فون)
کلا خیلی حق انتخاب نداری دیگه...2 تا گوشی WP میشه با این پول خرید:HTC 8S و Nokia Lumia 520

بینxperia tx , xperia sp شک داره به نظر شما از نظر دوربین و از نظر کلی کدوم بهترن؟؟؟
حالا شما اگه گوشی دور و ور 1 ملیون سراغ دارید بگید!
به صورت کلی SP گوشی بهتری هست و هم اینکه جدیدتره...استایلشم کاملا سلیقه ای هست بعضیا خیلی دوستش دارن بعضیام خوششون نمیاد.
اگه خیلی رو سونی تاکید نداری 200 بزار روش Nexus 4 بگیر بهتره بنظرم.(البته دوربینش در حد همون SP و شاید ضعیف تر باشه )

آخرین ویرایش:

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
بینxperia tx , xperia sp شک داره به نظر شما از نظر دوربین و از نظر کلی کدوم بهترن؟؟؟
حالا شما اگه گوشی دور و ور 1 ملیون سراغ دارید بگید!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
معتبرترین جا برای انتخاب برترین اسمارت فون همون بارسلونا هست ؟؟؟
اره بهش میگین اسکار دنیایه موبایل:D ولی زیاد به این چیزا اهمیت نده.رقابت امسال انقد نزدیکه که واقعا نمیشه گفت کدوم انتخاب میشه
اکثر گوشی های امسال عالی بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر