راهنمایی در امر خرید موبایل

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
تشکر صمصمانه از دوستان ، خیلی جامع و کامل توضیح دادید ، پس جای نگرانی نیست ، منو کاملاً از شک و تردید راحت کردید . مرسی

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
سلام خسته نباشید میخواستم یه گوشی در حدود قیمب 1200 تا 1400 بخرم میخواستم یه راهنمایی بدین
بعد نظرتون در مورده galaxy s4 mini چیه ?
یا xperia z بگیرم یا galaxy s3 ?

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
سلام خسته نباشید میخواستم یه گوشی در حدود قیمب 1200 تا 1400 بخرم میخواستم یه راهنمایی بدین
بعد نظرتون در مورده galaxy s4 mini چیه ?
یا xperia z بگیرم یا galaxy s3 ?
بدون تردید Xperia Z کاملا گوشی بهتری هست.
کلا اگه سامسونگ میخواین پرچمداراش رو تهیه کنید..S3 خیلی بهتر از S4 mini هست.

پ/ن:درباره باتری های Li-ion اینکه از لحظه خارج شدن از کارخونه شروع به فرسوده شدن میکنه حالا چه استفاده کنید و چه بزارید خاک بخوره خوده باتری کم کم تحلیل میره...اما به هر جهت 3 سال حداقل زمان برای این امر هست و بعدش میشه راحت در نمایندگی (اگه داشتین گوشی رو)تعویض کرد.
هر 6 ماه یکبار هم میتونید میزان شارژ رو ریستارت کنید تا ظرفیت باتری ثابت بمونه(صرفا آندروید)

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
هر 6 ماه یکبار هم میتونید میزان شارژ رو ریستارت کنید تا ظرفیت باتری ثابت بمونه(صرفا آندروید)
ری استارت کنیم یعنی چی میشه ؟ چطوری باید این کارو کرد ؟
مرسی

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
داداش یک ClockworkMod Recovery روی گوشیت نصب کن و با انتخاب گزینه wipe battery stats ظرفیت شارژ گوشیت رو ثابت نگه دار.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
مرسی
يك بار كه گوشيت كامل شاژ شده ، انقدر باهاش كار كن تا درصد باتري برسه به صفر و گوشى خود به خود خاموش شه ، 15 دقيقه ولش كن بعد وصلش كن به برق و بزار كاملا شارژ بشه . بيشتر از ماهي يك بار هم اين كار رو تكرار نكن . اينطوري باطريت كاليبره ميشه.

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان شما باشید بین S III و S IV کدومو میخرید...آخه اختلاف قیمتشون زیاده ولی کاراییشون خیلی تفاوتی نداره...
بازم موندم بین 2 راهی...لطفا کمک کنید

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,733
نام
علی
با سلام من S4 خرید خداس (بهترین گوشی اسمارت فون رسما)
فقط یه سوال این دوربینش اولش که میخری روی 9.6 تنظیم هس و بعد میری تو تنظیمات می کنی 13 مخواستم ببینم کدوم بهتره!
کنار 13 نوشته 4.3 کناره 9.6 نوشته 16.9
؟؟؟

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,353
نام
محمدرضا
با سلام من S4 خرید خداس (بهترین گوشی اسمارت فون رسما)
فقط یه سوال این دوربینش اولش که میخری روی 9.6 تنظیم هس و بعد میری تو تنظیمات می کنی 13 مخواستم ببینم کدوم بهتره!
کنار 13 نوشته 4.3 کناره 9.6 نوشته 16.9
؟؟؟
مبارک باشه ، خوب مشخصه هر چی عدد بالاتر میره عکس عریض تر میشه، در هرصورتی عالی عکس میگیره

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بستگی داره خودت از کوم خوشت بیاد کم که مانیتورم32اینچ عکسامو 16.9میگیرم باحالتره 4.3اصلا حال نمیده
دوستان شما باشید بین S III و S IV کدومو میخرید...آخه اختلاف قیمتشون زیاده ولی کاراییشون خیلی تفاوتی نداره...
بازم موندم بین 2 راهی...لطفا کمک کنید
100درصد اس4بهتره از هر نظر مخصوصا صفحه اس3قدیمی شده..ولی به نظرم نکسوس4بگیر الان قیمتشم پایین اومده تو بازار جهانی تو ایرانم شاید پایین تر بیاد ولی همین الاتم قیمتش عالیه نسبت به بقیه.اکسپریا زد هم خوبه

sa_mp

کاربر سایت
Sep 12, 2011
93
دنبال گوشی هستم که اندازه کوچک . کیبورد سخت افزاری داشته باشه تو مایه های nokia x2
که بشه روش
whatsapp yahoo skype viber نصب شه

چیزی سراغ دارید ؟ یا همش لمسی هست ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دنبال گوشی هستم که اندازه کوچک . کیبورد سخت افزاری داشته باشه تو مایه های nokia x2
که بشه روش

برا این نرم افزار ها باید اسمارت فون باشه سیمبین قدیمی یا اندروید کیبورد کامل یا بلک بری:D
سری اشا نوکیا هم هست ولی نمیدونم این نرم افزار هارو داره یا نه بجز
whatsapp
یه اشا210داره که حتی کلیداختصاصی برا
whatsappگذاشته ولی کیبرد کامل
Pic0.jpg

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
که بشه روش

اگر سخت افزار اصلا مهم نیست: Xperia X10 Mini Pro
اگر سخت افزار نسبتا مهم ـه: Xperia Mini Pro

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,353
نام
محمدرضا
یکی از آشنایان ما میخواد xperia tx بگیره مدام میگه تو 2 ملیون پول دادی S4 گرفتی که دوربینش 13 هس من هم با 1 ملیون tx گرفتم که دوربینش اینجوری هس
حالا نظر شما چیه دوربین Tx با S4 قابل مقایسه هس ؟
دوربین s4 اصلا قابل قیاس نیست با tx
دوربین s4 خیلی سرتره کافیه بری توی سایت gsmarena تا متوجه بشی

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
یکی از آشنایان ما میخواد xperia tx بگیره مدام میگه تو 2 ملیون پول دادی S4 گرفتی که دوربینش 13 هس من هم با 1 ملیون tx گرفتم که دوربینش اینجوری هس
حالا نظر شما چیه دوربین Tx با S4 قابل مقایسه هس ؟
هولی...
حرف عجیبیه نیاز به جواب داد نیست بیخیالش
اره دوربین اس4بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر