راهنمایی در امر خرید موبایل

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
نه عزیزم حرف شمام اشتباه هست..JDC مخفف اسم یک انجمن یهودی در آمریکا هست که قدمتش از 1914 هست و مخفف Joint Distribution Committee
اسم درست این شرکت که از ترکیب سونی هیتاچی و توشیبا با INCJ تشکیل شده JDI (Japan Display Inc) هست...من چون خیلی کم از کلمه Inc استفاده میشه و بیشتر همون Japan Display رو استفاده میکنند JDP میگم وگرنه درستش JDI هست.
عزیز این چه حرفیه؟ یعنی الان با این حرفتون همه اسم های مخفف رو بردید زیر سوال!!!! انجمن یهودی چه ربطی داره به موبایل؟؟؟
شما الان هر جا برید میگن JDC و اینی که شما میگید اولین باره میشنوم، برید بازار متوجه میشید.
موفق باشید

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
عزیز این چه حرفیه؟ یعنی الان با این حرفتون همه اسم های مخفف رو بردید زیر سوال!!!! انجمن یهودی چه ربطی داره به موبایل؟؟؟
شما الان هر جا برید میگن JDC و اینی که شما میگید اولین باره میشنوم، برید بازار متوجه میشید.
موفق باشید
رسمی تر از سایت رسمی!

روش کلیک کن برو تو سایت رسمی...
نیزای به بازار رفتن نیست عزیز(هر چند من هفته ای یکبار حداقل بازارم برای خرید دوستان!)مخفف JDI هست.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
درود

دوستان بنده یک اکسپریا زد خریداری کردم فریمور صفحش Sharp هست و شنیدم که JDC بهتره . آیا فرق کوچیکی دارن یا خیلی بزرگه این فرق . بعد اصلا میشه یه توضیح کامل بدین؟ من که از کیفیت تصاویر فوق العاده راضیم.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
به نظرتون گوشی با گارانتی های خوب وگرونتر، ارزش خرید داره؟
چون وقتی میگن ریختن بازی و نرم افزار گارانتی رو باطل میکنه!! عملا مدت کمی بعد از خرید گوشی گارانتی باطل میشه
این برنامه هایی هم که تحت عنوان اصلی میریزن به درد خودشون میخوره !

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام
به نظرتون گوشی با گارانتی های خوب وگرونتر، ارزش خرید داره؟
چون وقتی میگن ریختن بازی و نرم افزار گارانتی رو باطل میکنه!! عملا مدت کمی بعد از خرید گوشی گارانتی باطل میشه
این برنامه هایی هم که تحت عنوان اصلی میریزن به درد خودشون میخوره !
درود
گارانتی تو ایران معنایی نداره!
سر هر چیزی گارانتی رو باطل می‌کنن از روت کردن گرفته تا باز کردن بوت لودر و حتی آپدین گوشی!
بازی و نرم افزار بعید می‌دونم باطل کنه ولی کلا گارانتی تو ایران رو بی خیال شو!
برنامه هایی هم که خودشون بریزن عملا به هیچ دردی نمی‌خوره!
تا گوشی روت نشده باشد/ عیب و هنرش نهفته باشد:D
روت هم که گارانتی رو پ پر می‌کنه (فقط هم تو ایران با روت کردن گارانتی می‌پره:|)

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
من دیگه از خرید S4 مطمئنم شدم !!!
بعد مقایسه s4 و htc one که به مسی و رونالدو تشبیه شد :d و گفته شد که S4(مسی) در کل بهتره از HTC one(رونالدو) ولی چون خیلی نزدیکن بعضی ها میگن اون بهتره خوب چه کاری هستش آدم میره S4 رو می گیره که به برتری محسوسی هم داره

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من دیگه از خرید S4 مطمئنم شدم !!!
بعد مقایسه s4 و htc one که به مسی و رونالدو تشبیه شد :d و گفته شد که S4(مسی) در کل بهتره از HTC one(رونالدو) ولی چون خیلی نزدیکن بعضی ها میگن اون بهتره خوب چه کاری هستش آدم میره S4 رو می گیره که به برتری محسوسی هم داره

آخه One خصوصیاتی داره مثه رونالدو که ممکنه بعضی ها از اون خوششون بیاد ! ‌:‌d
در کل انتخاب خوبیه S4 امیدوارم چرخاش واست بچرخه :d

در مورد گارانتی هم گارانتی ها اصلی خوبن و من حتی بعضی از دوستانم گوشیشون پیکسل سوخته داشته بردن گارانتی تعویض کردن راحت ، البته گارانتی بگیر نگیر داره تو ایران اگه از نحوه استفاده از گوشی خودتون مطمعن هستید و میدونید که سره یه هفته داغونش نمیکنید الکی پول گارانتی ندین:d

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آخه One خصوصیاتی داره مثه رونالدو که ممکنه بعضی ها از اون خوششون بیاد ! ‌:‌d
در کل انتخاب خوبیه S4 امیدوارم چرخاش واست بچرخه :d

در مورد گارانتی هم گارانتی ها اصلی خوبن و من حتی بعضی از دوستانم گوشیشون پیکسل سوخته داشته بردن گارانتی تعویض کردن راحت ، البته گارانتی بگیر نگیر داره تو ایران اگه از نحوه استفاده از گوشی خودتون مطمعن هستید و میدونید که سره یه هفته داغونش نمیکنید الکی پول گارانتی ندین:d

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
گارنتی یه زمانی خوب بود!
قبلا جعبه گارانتی دار ها کاملا پلمپ بود با برچسب و کارت و فوق لوازم؛ الان گارانتی دار ها فقط در جعبه رو باز کردن یه کارت انداختن توش!

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
توی گوشی اکسپریا اس پی که حافظه خودش 8 گیگ هست. اگر هر برنامه ای بخوام نصب کنم روی همین حافظه فقط میشه اینستال کرد؟؟ تا روت نشه نمیشه با فایل منیجر انتقال داد فایل ها رو روی حافظه اکسترنال؟؟؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
توی گوشی اکسپریا اس پی که حافظه خودش 8 گیگ هست. اگر هر برنامه ای بخوام نصب کنم روی همین حافظه فقط میشه اینستال کرد؟؟ تا روت نشه نمیشه با فایل منیجر انتقال داد فایل ها رو روی حافظه اکسترنال؟؟؟
تا نسخه 4.1 (حتی من Xperia ray هم داشتم بدون روت هم میشد نصب کرد تو مموری)
توی تنظیمات هست میشه به صورت پیش فرض کاری کرد روی مموری نصب بشه.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
htc one دو بار پی در پی جایزه بهترین گوشی توسط انجمن صوت و تصویر اروپا رو کسب کرد
3سال پست سرهم گلکسی اس بهترین گوشی سال اروپا شده اس1.2.3ولی امسال اس4با اینکه بازم بهترین گوشی دنیاست ولی انتخاب نشد فقط بهترین گوشی سازگار با محیط زیست رو برد:D
این کارا لازمه همین انتقادها و..باعث میشه اس5با فاصله زیاد ازبقیه بهترین گوشی دنیا بشه:D
حالا تا اخر سال صبر کنیم شاید برا سومین بار بهترین گوشی سال شد ولی فکر کنم
شاید نسخه ویندوز فونی اس4بتونه:D

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان با توجه به مشکلات زیاد اکسپریا زد پشیمون شدم از خریدش!(پیکسل سوختگی)
از بین اینا کدومو بخرم؟؟
1.ُSamsung galaxy note 2
2.LG Optimus G
3.Xperia Zl
4.Google Nxeuse 4

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
سلام دوستان با توجه به مشکلات زیاد اکسپریا زد پشیمون شدم از خریدش!(پیکسل سوختگی)
از بین اینا کدومو بخرم؟؟
1.ُSamsung galaxy note 2
2.LG Optimus G
3.Xperia Zl
4.Google Nxeuse 4
والله من که تو xperia z اصلا پیکسل سوخته ندیدم این مشکل مال همون اوایل بوده یا شایدهم کلا یه شایعه هست
تمام مشکلاتی که رفتی اینور اونور خوندی چرته
به نظر من زاویه دید -صدای کم اما باکیفیت-و این که وقتی به اندروید 4.2.2 آپدیت شده نصف بازی های hd که روش بود دیگه اجرا نمیشه:((که باید صبر کرد ورژن جدید بازی ها بیاد.
با شایدم من بلد نیستم اجرا کنم:(
دیگه هرچی فکر کردم مشکل دیگه ای نداشته
اما تا دلت بخواد میتونم مزایاشو بت بگم

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
والله من که تو xperia z اصلا پیکسل سوخته ندیدم این مشکل مال همون اوایل بوده یا شایدهم کلا یه شایعه هست
تمام مشکلاتی که رفتی اینور اونور خوندی چرته
به نظر من زاویه دید -صدای کم اما باکیفیت-و این که وقتی به اندروید 4.2.2 آپدیت شده نصف بازی های hd که روش بود دیگه اجرا نمیشه:((که باید صبر کرد ورژن جدید بازی ها بیاد.
با شایدم من بلد نیستم اجرا کنم:(
دیگه هرچی فکر کردم مشکل دیگه ای نداشته
اما تا دلت بخواد میتونم مزایاشو بت بگم
منظورت اون اوایل سری اول گوشی که با سریال 0270 بوده اند هستش؟؟؟؟؟؟؟

نظر ندادی که بین اون چهارتا گوشی کدومو بخرم؟؟؟؟؟(خودم ZL رو خیلی دوست دارم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر